Депутат райради звинувачує голову РДА у перевищенні повноважень

30 Травня 2016, 14:45
4778

«Голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська самовільно визначає, кому із сімей військових давати допомогу. У цьому переконаний депутат Рожищенської районної ради Володимир Паламар.» Активісти «Народного контролю» теж вважають, що дії посадовця порушують закон. Про це вони написали на сторінці Народного контролю у Facebook.

"Контролери" пишуть, що у квітні 2016 року на позачерговій сесії Рожищенської райради прийняли зміни до Програми соціального захисту населення Рожищенського району на 2012-2016 року(рішення №8/3від 05.04.2016 р.). Суть цих змін полягає у тому, що депутати доповнили розділ 3 «Надання адресної матеріальної допомоги та стипендії» Програми пунктом 3.15. «Одноразова матеріальна допомога сім’ям мобілізованих та сім’ям військовослужбовців за контрактом в сумі 2000 грн.». Так, районна рада визначила, що сім’ї захисників української держави мають право на отримання фінансової допомоги від влади.

Однак, як виявилось згодом, це рішення ради було переглянуто розпорядженням голови РДА. Саме так, видавши розпорядження «Про затвердження Порядку надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям мобілізованих та сім’ям військовослужбовців за контрактом»(розпорядження № 159 від 19.04.2016 р.), Інна Гайворонська звузила перелік осіб, які мають право на отримання допомоги. 

У пункті 1.2. цього Порядку було зазначено, що «право на одноразову матеріальну допомогу сім’ям мобілізованих та сім’ям військовослужбовців за контрактом мають члени сім’ї мобілізованих та військовослужбовців за контрактом, при умові, якщо мобілізований або вступив на службу за контрактом у 2016 році та проходить службу поза межами району».

На думку депутата Рожищенської районної ради, а віднедавна ще й військовослужбовця за контрактом, Володимира Паламара, цим розпорядженням голови РДА ввела два додаткові обмеження, які не були передбачені у рішенні районної ради: рік вступу на службу та місце проходження служби. Тому він вважає це розпорядженням таким, що суперечать інтересам територіальних громад та окремих громадян. 

Крім того, депутат стверджує, що сама процедура підготовки і прийняття рішень у цьому питанні відбувалась дуже швидко і без належного обговорення. Саме через це в цьому Порядку є ще й інші помилки. 

Так, серед переліку документів, які слід подати для отримання допомоги є «довідка з РВК про підписання контракту і місце проходження служби». За словами ж Володимира Паламаря, який зараз саме проходить службу за контрактом у військовому комісаріаті, такої довідки не може бути в природі. Контракт підписується безпосередньо у військовій частині.

Спочатку депутат райради пробував вирішити це питання на місцевому рівні, але ні звернення до голови райради, ні звернення до голови РДА результатів не принесли. Щоб перевірити, чи справді райдержадміністрація буде «сортувати» сім’ї військовослужбовців за цими дискримінаційними ознаками, клопотання про матеріальну допомогу подала дружина депутата. Але їй відмовили у цьому праві, посилаючись саме на те, що її чоловік-військовослужбовець проходить службу в межах району. Крім того, почались спроби тиску на військовослужбовця. Саме тому Володимир Паламар звернувся за допомогою до Громадського руху «Народний контроль». 

На основі зібраної депутатом інформації активісти «Народного контролю» підготували звернення до голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, в якому вимагали визнати незаконними та такими, що порушують права та законні інтереси окремих громадян окремі пункти вищезгаданого розпорядження голови Рожищенської РДА. Однак Волинська облдержадміністрація відповіла що не вбачає порушень прав військовослужбовців у цьому розпорядженні.

Таким чином залишається єдиний варіант вирішення цієї ситуації – судове оскарження розпорядження голови РДА і активісти «Народного контролю» готові допомогти депутату райради у відстоюванні прав військовослужбовців та їхніх сімей.

1





 

Коментарі
30 Травня 2016, 17:49
Редакторам - респект!!! Передерли!!! Передерли новий скандал!!! Бравісімо!!!
30 Травня 2016, 17:51
А цікаво, чи цей Паламар повністю платить аліменти?
30 Травня 2016, 18:08
А чого той Паламар ще не в АТО? такий патріот офігенний, чи він тільки пі пі пі і дітей кліпати
30 Травня 2016, 18:14
це наж рожищенський мачо!!!!!!!!!!!!!!
30 Травня 2016, 18:42
Щось я не поняв. Райрада прийняла рішення, юстиція визнала порядок виділення коштів законним, а Паламар тільки тоді поняв, що пролітає. М- даааа....
30 Травня 2016, 18:56
Паламар.... Депутат....Люди схаменіться. Кого обрали. Я як дізналя спочатку - думала жарт. Обрали "морального авторитета", який залишив жінку з 5 (п'ятьма) дітьми. Обрали "депутата", який у техніку читання за 3-й клас заледве вклався у 8-му класі.Ганьба!!!!!!!
30 Травня 2016, 18:59
А покійний Плоцедим також, мабуть, хотів служити при Рожищенькому воєнкоматі....
30 Травня 2016, 19:02
Всі, хто не байдужий, давайте скинемося для депутата Паламаря: хто скільки може. Дивись і назбмраємо цих 2 тисячі гривень
30 Травня 2016, 19:04
О часи, о звичаї. "Кто был никем, тот станет всем" - це якраз про так званого "депутата".
30 Травня 2016, 19:13
Я не є прихильником діяльності голови РДА, але в даному випадку все правильно. Як можна прирівнювати у всіх правах і пільгах реально мобілізованих або контрактників, які проходять службу на фронті, просто на Сході, або навіть у військових частинах далеко від дому від так званих "вояків", що служать при військкоматах чи на території району. Сплять вони не окопах, а в теплих ліжках з дружинами чи коханками. А статус учасників всіх мастей і відповідні пільги будуть мати. Якби всім за нинішніх цін на комунпослуги гарантували службу в районі, а значить і пільги - від служби за контрактом відбою не було б. Посудіть самі - мінімальна зарплата контрактника (як стверджує влада) - 7500 грн. + зберігається місце роботи + пільги + повага суспільства. Краса!
30 Травня 2016, 19:14
Красава. Класно розкатав
30 Травня 2016, 19:17
До слова - таких депутатів як Паламар - греблю гати: Шварцкоп, Дулюк, Войтюк і т.д. і т.п. - голосували за бренди партій - ось і результат!!!
30 Травня 2016, 19:23
Паламар - Паламаром... Гріх сміятись над убогим... А от для чого цей сайт таке публікує? Аморально це все, потрібно хоч трішечки фільтрувати, а не "шопопало" переписувати... Ганьба!
30 Травня 2016, 19:36
Хлопці, невже немаєте чим займатися, як захищати баригу, який хоче 2000 грн. Все дуже просто - порадьте йому піти в АТО і буде щастя.
30 Травня 2016, 19:36
Що не кажіть, а Шварцкоп, Дулюк чи навіть Войтюк - це все одно не "ДЕПУТАТ ПАЛАМАР". Вважаю не зовсім коректним ваше порівняння. Попередні фігуранти хоч щось із себе представляють. А цей взалі жах.
30 Травня 2016, 19:37
Такі як Паламарі біда нашого суспільства до чого ми докотимся
30 Травня 2016, 19:38
Це вже не смішно що ми маємо таких депутатів
30 Травня 2016, 19:40
Паламар теж представляє, ще й як!!! Поповнює націю України новим поколінням. Це вам не хухри-мухри
30 Травня 2016, 19:43
А чому фотографія не з місця служби хероя - військомату, а то так так монументально - на фоні полігону?
30 Травня 2016, 19:47
А чому ви не згадуєте про міліцію-поліцію. Поїхали наші славні Басалики, Кузьмуки, Помогаєви і т.д і т.п. у відрядження у зону АТО (проте не на передову в окопи, а в Маріуполь чи ще кудись там), відбули 30 діб і не більше (звичайна мобілізація це від 1 року і далі - поки указ не підпишуть), пожили у теплих гуртожитках ( а не в окопах, як звичайні вояки), попатрулювали мирне місто (читай попили горілки) і ВСЕ! ПОВНИЙ ФАРШ! УЧАСНИК АТО, УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ! ВСІ ПІЛЬГИ НА МІСЦІ! ЛЮСТРАЦІЯ, ХОЧ І ЧЕРЕЗ СУД ПРОЙДЕНА. КРАСА.
30 Травня 2016, 19:50
Не можу погодитись з вашою думкою щодо цієї публікації. Громада повинна знати (своїх "героїв") кого вона обрала в депутати. На превеликий жаль у таких патріотів закінчується патріотизм там, де починаються особисті (шкурні) інтереси.
30 Травня 2016, 19:54
Сто відсотків такі як Паламар за свою вигоду матір рідну продадуть
30 Травня 2016, 19:56
Цікаво, а чи підуть за права депутата Паламаря активісти шини палити під адміністрацією? Образили як не як.
30 Травня 2016, 20:03
Не тільки шини палити а ще й аліменти заплатять за нього
30 Травня 2016, 20:10
Не правда. Активісти аліментів не платять принципово, взагалі. І ми не ми, і діти не наші.
30 Травня 2016, 20:35
Паламар іди в АТО. Тоді отримаєш 2000 гривень. Гайворонська в данному випадку права. За що тобі скотиняка давти гроші? Ти що в окопі мерзнув? Ото обрали рожищани депутата.Депутат Паламар- це зрада!!!
30 Травня 2016, 20:53
І я кажу, що наші люди ігнорують вибори, алкашам платять по 50 грн вони ідуть голосують а потім о паламар, о долюк, о шварцкоп, о підараси.... НЕ ПРОДАВАЙТЕСЬ
30 Травня 2016, 23:31
Ото Музика засуєтився. Напевно не одну людину на клавіатуру підсадив. Що не подобаються такі депутати, пане Музика.
30 Травня 2016, 23:31
так,ви праві.платили раніше та й зараз платять.от Музиці Вітьок (тепер голова Переспи) на виборах в Тихотині кількадесят голосів підсуєтив а то б не бачити Музиці нинішньої посади як вух без зеркала.
31 Травня 2016, 00:33
ХОТІЛА САМООБОРОНА ПРОПІАРИТИСЯ В ОБЛИЧЧІ ПАЛАМАРЧИКА .ПРОРАХУВАЛИСЯ......
31 Травня 2016, 00:53
Так всіх налякали що всі трясуться від страху. Цирк безплатний
31 Травня 2016, 00:58
На Вашу думку, таким депутатам є за що подобатись? Особливо такими вчинками. Бачиш 2000 йому бракнуло... Та саме головне, що чоловік думає, що він реально правий, ще й судитись збирається.
31 Травня 2016, 02:01
о які факти спливають про голоси, сьогодні допомагають а завтра розказують чим допомогли чудово надійні люди з такими можна в огонь і у воду
31 Травня 2016, 02:04
Мужики !!!!!!!!1
31 Травня 2016, 02:12
Кому війна, кому мати рідна!
31 Травня 2016, 02:25
Цікаво статтю хоч хтось прочитав, чи всі по команді 'фас'. Депутат хоче доказати , що яке б рішення не приймай на сесіі , голова адміністраціі своєю поправкою поверне куди ій треба, для чого тоді взагалі депутати. І правильно ,що вирішив судитися, хоче доказати , що справа не в грошах, а в справедливості.
31 Травня 2016, 02:28
Мабуть ви такий хероший педагог що до 8 класу дітей не навчили читати, хіба забув для вас головне було щоб Леніна любили
31 Травня 2016, 02:33
О-то тему підкинули!!! Супер!!! І ніхто не бачить перевищення повноважень голови РДА. А для чого вчитуватися і вдумуватися в написане, якщо є Паламар!!! Чому вам, панове коментатори, не приходить в голову, що людина на власному прикладі, прекрасно усвідомлюючи скільки бруду на нього буде вилито, показово розібрала ситуацію? Тому, що вас особисто це не стосується, тому що це не є конкретно ваша ситуація? А якби це стосувалося вас, якими б були ваші дії? Просто цікаво? P.S Валерій Шварцкоп - не є депутатом жодної з місцевих рад, так що даремно ви їздите по його імені, змагаючись тут в гостроті розуму.
31 Травня 2016, 03:07
що сцикуни а слабо правду в очі сказати. тільки вмієте ховатись за спинами і пі...ти. прийди скажи якщо щось неподобається дай в морду або получи сам. просто зроби щось...
31 Травня 2016, 10:04
шановні учасники обговорення .пошукайте серед свої друзів , знайомих, родичів тих , хто підписав контракт ДО 31 ГРУДНЯ 2015 року. і які зараз сидять в окопах. для їхніх сімей це також шкурне питання ????????
31 Травня 2016, 11:06
Всі ідемо до суду тепер так модно
31 Травня 2016, 11:25
Валерій Борисович Шварцкоп - депутат Рожищенської районної ради. Питання? А щодо ситуації із Паламарем - то він міг спокійно піти до суду і не піаритись, а так тепер є сумніви щодо судового процесу... Зас***ранці!
31 Травня 2016, 11:27
Про що ви говорите? Що взагалі може чи міг усвідомлювати Паламар? Яку ситуацію він показово розібрав? Хто знає Паламаря лопає зі сміху. За його спиною стоять "розумніші побратими", які таким чином тролять Гайворонську. А "депутатові" можливо на халяву перепаде 2000.
31 Травня 2016, 11:30
Я його вчила у старших класах. А вчать читати та виробляють техніку читання у початковій школі. Я взагалі-то вчитель фізики.
31 Травня 2016, 11:47
Для чого писати дурниці? Шварцкоп В.Б. НЕ Є депутатом районної ради, так був кандидатом у депутати, але несудилося... До речі, список депутатів районної ради можна преглянути тут - http://rozhrada.volyn.ua/html/d1k.html
31 Травня 2016, 11:56
Яка різниця безпосередньо Шварцкоп депутат чи ні? Тут мова йде про "іншого депутата". Хоча на всі ці рухи, рішення, акції - Шварцкоп точно має вплив, хоча й не депутат.
31 Травня 2016, 12:06
Як говорили у часи моєї молодості "Різниця є, бо одна дає, а друга дразниться". Просто констатація факту і інформація для того неука, який розпинається і доказує те, чого насправді немає.
31 Травня 2016, 12:13
Ну хіба що констатація факту
31 Травня 2016, 13:16
<p>мда... Шварцкоп разом з Веркою за**** у мера своїми бурхливими ідеями. І ось воно - спасіння райрада і його вірні помічники депутати в.т.ч паламар, прокурор який 2 слова не міг сказати як ішов на голову...жах</p>
31 Травня 2016, 14:15
Що вимагає цей трутень? 2000 гривень. Він що їх заслужив?Про які права ви говорите? Всім хто був в зоні АТО гроші нададуть. А тиловим пацюкам за що давати? Цей трутень годиться тільки для приплоду. Хотіли Гайворонській з Шкільним залити лайна, але невийшло. Сидіть і тихенько гудіть -трутні!!!
31 Травня 2016, 14:30
підтримую на всі 100% що трутні то трутні
01 Червня 2016, 03:00
А всі замітили - більшість негативу до 18, а позитиву десь до ночі, цікаво хто тут трутні. Ну так після так званноі роботи часу коменти писати немає , жінки по городах , мужики по палатках.
01 Червня 2016, 15:58
в ситуації розбиратись не хочеться, але з коментів поржав, дякую)
01 Червня 2016, 18:38
Сьогодні Паламар знову судився із своїми п'ятьма дітьми та дружиною бо не хоче сплачувати аліменти . Ганьба такому батьку , депутату і просто людині . Дружина заливалась слізьми бо немає чим лікувати хворого сина. Про яких людей буде думати цей "горе" депутат якщо йому свої діти байдужі.
02 Червня 2016, 17:55
а ви були присутні ? позов подала колишня дружина на збільшення розміру аліментів. на даний момент аліменти вираховуються в повному обсязі. заборговіаності на 01.06.2016 немає. так що вибачайте
02 Червня 2016, 19:50
О нова жінка Паламаря обізвалася. Або ні - це мабуть її доня старша чи менша...
11 Серпня 2018, 22:19
Який молодець! Я дружина учасника Ато, мені теж відмовила пані гайворонська, не пояснюючи причин, я посоромилась вияснити. Дякую вам, що хоч хтось реагує на це безправ'я
11 Серпня 2018, 22:20
Молодець, все правільно зробив
11 Серпня 2018, 22:23
Його особисте життя нікому не цікаве,обговорюйте його в іншому місці. Все він добре робить! Підтримую
11 Серпня 2018, 23:16
Впевнений що рожищенський районний депутат Паламар має більший індекс айкю чим депутат Верховної Ради Михайло Гаврилюк (той що свої яйця омонівцям на Майдауні показував).
13 Серпня 2018, 04:49
Які 2к кому?сімї?чи паламарчику на хімію ?рукі базукі...
13 Серпня 2018, 09:35
Йди на конктрактну службу у 14 ОМБр i буде тобi i двi тисячi гривень і мокра жопа в окопах. Чи ти щуряка тиловий дiтей накліпав а тепер аліменти з державного бюджету хочеш заплатити??