Іменинники, свята та події цього дня

30 Травня 2016, 06:00
1461

Сьогодні - Всесвітній день боротьби проти астми і алергії та День жіночої емансипації.

За церковним календарем 30 травня - День Ангела у Єфросинії, Степана, Євдокії.

Сьогодні святкує День народження колишній начальник відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації Лавренюк Марина Леонідівна, яка нині перебуває на заслуженому відпочинку. Приєднуємось до вітань!

Коментарі
30 Травня 2016, 11:41
Скільки часу ви, шановна редакціє, будете перекручувати інформацію, збирати плітки, писати інші речі в яких ви не компетентні????? Рожищанам це вже набридло!!!!! А Лавренюк Марина Леонідівна, до вашого відома, уже рік як на заслуженому відпочинку!!!!!!!
30 Травня 2016, 13:05
А що це за дебільна картинка. Я так розумію вона "символюзує жіночу емансипацію". Ви б краще фото укладальниць асфальту розмістили...
30 Травня 2016, 13:16
Допоки редактором була Ожиєвська - сайт був нормальним, популярним, цікавим і таким, що зближує людей, були цікаві публікації, тем для роздору не було і не було плагіату, а зараз, коли редактор змінився - змінився і сайт: або скандали-плітки, або плагіат передертий з чужих сайтів. Хтось наглядає за редактурою чи ні?,- власники, робіть висновки!!!
30 Травня 2016, 13:33
А хто тепер редактор?
30 Травня 2016, 13:37
Яка ж ви читачка - ви пані Ожиєвська. Хто ще може вихваляти цього так би мовити редактора, як не вона сама. Особисто я жодної різниці в наповненні сайту не побачив. Як було г...но, так і лишилося. P.S. Не забудьте видалити коментар!!!!
30 Травня 2016, 13:55
А я підтримую політику сайту. Конфлікт - це рушій прогресу. Скромність - це шлях у небуття. В нас уже є газета "Наш край" - таке собі мило ні про що....
30 Травня 2016, 14:13
Дякую за комплімент, пане Читач, але я не Ожиєвська і тому можу обєктивно оцінювати роботу сайту, точніше редактури. Зараз це взагіл ніщо, ніщо і ні про що, а Циніку скажу, що увесь цивілізований світ рушієм прогресу вважає якраз таки і не конфлікт, а консенсус, а тут щось не так...
30 Травня 2016, 14:24
Консенсус у цивілізованому світі - це висловити "глибоку стурбованість"? Цивілізований світ, щоб стати таким пройшов масу конфліктів: від низки буржуазних революцій до революції сексуальної. Наше молоде суспільство повинне пройти через бруд та конфлікти, щоб навчитися по справжньому цінувати цей самий консенсус. Ми наразі не весь цивілізований світ, у нас море проблем про які треба публічно говорити, навіть якщо це комусь не дуже приємно. Якщо проблеми приховувати - це не означає, що вони зникнуть. Відкрите обговорення - це шлях до сцілення. Навіть якщо це супроводжується конфліктами...
30 Травня 2016, 14:34
Ви не Цинік, Ви прям "...отец... демократии, особа приближенная к императору...", ви... Роман Ліитвінчук!!! і ви маєте вдалий інструментарій для створення конфлітку - Гаврука, але тут Гавруку немає за що зачепитись, бо ж не ясно, хто редактує сайт - породжуйте конфлітк і будемо мати... щось напевне будемо мати, Романе???
30 Травня 2016, 14:38
Я перепрошую, а хто такий цей Роман Літвінчук? Мені бажано знати, чому мене вважають ним.
30 Травня 2016, 15:41
Цинік, зустрічне запитання - ви хто? Ваше імя і прізвище можна озвучити?
30 Травня 2016, 15:51
Лише після вас. Адже я просив лише повідомити хто такий Роман Літвінчук, яким ви мене назвали.
30 Травня 2016, 15:54
А взагалі повне ім'я моє - Цинік Інтелектуал Прагматикович
30 Травня 2016, 15:56
Роман Літвінчук - активіст, борець за правду, підприємець, член громадськї організації "Громадська рада з розвитку міста Рожище", сірий кардинал цієї структури. Ви хто, Цинік?
30 Травня 2016, 17:36
Негарно видаляти суспільно-важливі коментарі (На Волині голову РДА звинувачують у порушенні прав воїнів АТО http://vgolos.com.ua/news/na_volyni_golovu_rda_zvynuvachuyut_u_porushenni_prav_voiniv_ato_217186.html<br/>Чи редакція працює на голову РДА???
30 Травня 2016, 20:12
А ви хто &quot;Читачка&quot;?