Вулицю у Копачівці хочуть перейменувати

19 Травня 2016, 20:40
2403

У Копачівці вулицю Жовтневу хочуть перейменувати. Про це йдеться на сторінці Копачівської громади у Facebook.  

«Будемо остаточно ставити питання про перейменування вулиці Жовтневої в Копачівці. Пропозиція була - Холмська», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні, 19 травня, Верховна Рада в рамках виконання закону про декомунізацію перейменувала понад триста міст, сіл, селищ та районів України.

Зокрема, під перейменування потрапили три населенні пукти Волині. Так, село Маяки Луцького району перейменували на Княгининок, село Жовтневе Володимир-Волинського району отримало назву Сусваль, а селище Жовтневе Нововолинська стало Благодатним.

Коментарі
20 Травня 2016, 02:06
Жовтнева Квітнева Травнева іт.д мають відношення до одного з 12 місяців. А в кого СОВОК В ГОЛОВІ то як не назви всеодно пов'яже з комуняками.
20 Травня 2016, 10:55
Валентин, не пиши дурницю, всі знають в честь чого називали тоді вулиці, так можна сказати, що кузнєцовск в честь якогось кузнеця, а дніпропетровськ, ну їмя таке є Петро. СОВОК У МУСОР!
20 Травня 2016, 11:57
ви що????? за який рахунок людям переписувати всі документи на світло , на газ? це ж немалі кошти!!!!! Комусь захотілось і Копачівку засвітити в перейменуванні. Дякуємо, не треба!!!!!!!!!!!!!!!!
20 Травня 2016, 13:00
Якщо не перейменовують депутати, то зобовязані перейменувати голова РДА та ОДА. Москаль на Закарпатті вулицю Лєніна перейменував на Лєнона!
20 Травня 2016, 13:02
Які немалі кошти???? які докумети на газ? що ви тьотю мелете???? комсомольці - перехристіться!
20 Травня 2016, 15:23
краще вже перейменувати на РОЖИЩЕНСЬКУ
21 Травня 2016, 00:06
Жителька села, не повторюйте чиїсь дурні вислови, згідно закону всі існуючі проекти на газ, на світло, на землю, на хату, залишаються дійсними, виробляти нові документи ніхто нікого не заставляє.
21 Травня 2016, 17:45
Навіщо переіменовувати вулицю,ліпше на цій же вулиці проведіть довгожданне світло!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не з того починаєте!Замість того,щоб зробити людям необхідність,робите ГЕМОРОЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 Травня 2016, 17:51
Жовтневська розумні люди сказали б головний біль? Хоча кому що болить, той про те і говорить.
23 Травня 2016, 03:20
Поживіть з наше. Світло ,ой як потрібне,може люди перестануть гинути на дорозі. А назва вулиці Жовтнева нас задовільняє. Переіменовуйте вже свої ,а нас не чіпайте.