Невпійманий браконьєр Горбач на суд не з’явився

19 Травня 2016, 19:10
2931

Район.Рожище повідомляв раніше, посилаючись на Самооборону, що 5 квітня Рожищенська Самообоорона затримала трьох браконьєрів біля водойми на вулиці Чехова. Вони ловили рибу сітками, ще й під час нересту.

Зі слів очевидців, серед порушників був і Сергій Горбач, працівник відділу культури. Втім, у повідомлені активістів йшлося про те, що йому вдалося покинути місце події до приїзду поліції та рибоохоронної інспекції.


 

Сьогодні суд мав з’ясовувати, чи справді вищезгадані особи порушили законодавство, а у разі підтвердження порушення – покарати браконьєрів.

Втім, ніхто з впійманих, зокрема і Сергій Горбач на суд не з’явився, тож засідання перенесли. Якщо наступного разу відповідач у суд не прийде, то Постанову слуги Феміди прийматимуть без нього.

Коментарі
19 Травня 2016, 23:46
От за наклеп редакцію треба тягнути в суд!!! Де зафіксовано, що там був Горбач???
19 Травня 2016, 23:49
Він відповідач у справі. Зайдіть на сайт Рожищенського суду.
20 Травня 2016, 00:06
Тоді редакцію треба пожурити за те, що знову публікує статті провокаційного характеру!
20 Травня 2016, 00:28
Тут не редакцію, а Народну Самооборону треба журити, бо на їх сторінку є посилання, і це вони оголосили, що спіймали Горбача. Сайт просто "передер" інформацію звідти
20 Травня 2016, 01:14
то може очну ставку зробити. чи хтось думає що то був горбача фантом?
20 Травня 2016, 01:33
Ти знаєш що означає слово справедливість? Чи можети ти там теж був? Чи це може ти Сергію? А може подасиш їх в суд за наклеп ? Якщо ні значить ти там був і на цьому крапка.
20 Травня 2016, 02:04
Як то Горбач не домовився з поліцією? В нього все схвачено. Він для всіх співає.
20 Травня 2016, 11:18
Доводять вину, а не невинуватість - презумпцію невинності ніхто не відміняв. Це раз. Два - складається враження, що сайт працює суто на РДА, міськраду і Самооборону. Всі решта для сайту - лайно! Ганьба такому сайту!!!
20 Травня 2016, 11:24
От в суді і розберуться, винен хто з тієї компанії чи ні. На сайті лише подана інформація по факту, без жодних перекручень і власної думки: самооборона піймала, іде посилання на самооборону, клікніть посилання і подивіться, записано зі слів активістів, піймані в суд не з'явилися. Все. Які претензії до ресурсу?
20 Травня 2016, 12:54
А чому не тягнуть до суду Кучинського і Ко. Вони сіті ставлять практично круглий рік. Саме цікаво, що всі про це знають. А він, як виявилося, навіть не орендар. А так, житель сусіднього будинку. Де самооборона? Чи виловом діляться?
20 Травня 2016, 13:01
Я можу і "Вас" відспівати разом із батюшкою.
20 Травня 2016, 13:20
Скажіть будь ласка скільки у вас може бути цієї жовчі " Самооборона" сказала, нібито бачила, нібито чула , нібито був, ніби не був ,вам тільки треба когось втоптати в болото, а за себе скажіть все робите правильно як велить Господь чи в чужому оці бачите скалку , а в своєму колоди не бачите! Соромно за таких людей і за наше містечко , яке перетворилось на помийну яму завдяки Вам "Самооборона" ! Про який мир в державі ми говоримо коли ви тут як ті собаки гризетесь , паплюжите всіх, а в самих у кожного рильце в пушку . Ганьба таким патріотам. Ми сьогодні як ніхто повинні один одного підтримувати, допомагати, може і колись насварити , але не так як ви це робите , ви святі , а всі інші ніхто . Сьогодні прості люди можливо більше роблять за Вас , але не афішують так себе ,крок зробили і вже піаритесь. Господь сказав "що одна рука зробила добро , а інша не повинна знати" . Схаменіться!
20 Травня 2016, 13:28
А чому Дулюк О., Шварцкоп В., чому вони не в АТО , одягнуть форму і ходять хизують "герої" , менший Дюлюк який кричав кожен раз що тільки він не буде головою РДА зразу піде в АТО , щоб так себе поводити треба на передову і тоді будете щось говорити. А машини ганяти на роботу не ходити, бізнесом займатись і всіх обсир.... може кожен . Ви мужчини чи так собі.
20 Травня 2016, 19:34
Крім самооборони в Рожищі є безліч громадських організацій,але за них згадують дуже рідко і ніхто не паплюжить. Просто самооборона активна і діє, а ті кому від цих дій непереливки і " серуть"
20 Травня 2016, 23:32
А твій чоловік напевно в АТО? Чи з компютерами грається? Давай його відправим в АТО! Щось і ти корисне зробиш! А то тільки завжди язиком плещеш! По віку він якраз підходить! І здоровя на вигляд нівроку! Що слабо? Чи ти тільки Дулюка бачиш? Заздрість дуже хренова штука! Правда?
21 Травня 2016, 01:05
Шановна кукушка яка постійно кує всяку всячину приходьте завтра на толоку і все скажите в очі. Поставимо всі крапкі над І . Відверта і чесна розмова нікому не помішає і непотрібно ховатися за ніками. Тим більше що давно відомо хто це пише.
23 Травня 2016, 12:03
! брати ховаються в льосі