Хто з депутатів міськради пропустив найбільше сесійних засідань?

18 Травня 2016, 10:10
2958

З початку каденції Рожищенської міської ради сьомого скликання відбулося 7 сесій.

Жодного засідання не пропустили Наталія Старікова (округ №3), Юрій Потрапелюк (округ №5), Марія Мартинюк (округ №1), Володимир Корнійчук (округ №14) та Антон Богдан (округ №15). Натомість, Володимир Кузьмич (округ №21) знайшов можливість відвідати тільки одне.

Далі в антирейтингу - Віктор Пашков (округ №25), який був присутнім тільки на 2 сесіях. Тетяна Вінська (округ №6) - на 3, Тетяна Величко (округ №26), Віктор Шевчук (округ №16) та Раїса Поторась (округ №23) відвідали по 4 сесії. 


Стежте за дисципліною своїх обранців. Дані про відвідуваність публікуються на офіційному сайті міської ради.

Коментарі
18 Травня 2016, 13:41
Ото-так: або ходіть на сесії або складайте мандати! Редакція - вперед!!!
18 Травня 2016, 15:11
Вони що йшли щоб захищати ваші Виборець інтереси?
18 Травня 2016, 15:29
Ви думаєте що кількість засідань щось дає. Як славік і сраколизи козакевичі зінгелі подумають так і проголосують своєю більшістю. Славіка девіз нічого не робити і тобі не зроблять
18 Травня 2016, 17:25
Ви не порівнюйте з депутатами ВР. Більшість з депутатів міської ради мають постійну роботу, мають службові обов'язки, їздять у відрядження, виконують виробничі завдання і не завжди фізично можуть бути присутніми на сесії. Може хтось не знає - за депутатство зовсім нічого не платять.
18 Травня 2016, 20:53
ДЕПУТАТ- то навіщо ти туди пхався? Друге якщо ти такий безініціативний складай мандат!!!
19 Травня 2016, 12:12
Я не пхався, а виборці мене вибрали і я тут щоб захищати їх інтереси, але явно не про таких як ти дбати.
19 Травня 2016, 17:57
Мартинючка ходить, щоб ще більшого живота наїсти...
19 Травня 2016, 20:33
ДЕПУТАТ Ще нехватало щоб ти про мене дбав. Ти там бачу дезорієнтований.
19 Травня 2016, 20:34
Виборець-дорвалась до годівнички напевно. Зате справно ходить.
20 Травня 2016, 00:45
Шановні депутати,прийміть -Вулика- бо він портить нашу вулицю,це як сарай біля дороги цеж Ваше лице
23 Травня 2016, 14:29
Хай стоїть, там горілка місцева продається!