Рожище: водій викинув кошенят просто посеред дороги

24 Липня 2018, 12:15
5055

У місті Рожище, на дорозі в напрямку села Кременець, водій викинув маленьких кошенят.

Про це у пабліку «Нетипове Рожище» написала Наталия Мосийчук‎.

«Цих кошенят викинув, просто посеред дороги, водій голубого жигуля., Кременець-Рожище!!! Вони біля учгоспа, кому потрібно заберіть бо пропадуть...», - йдеться у дописі.

Читайте також: Рожище: водій на швидкості влетів у загорожу



 

Коментарі
24 Липня 2018, 15:56
Венедіктов СУКА
24 Липня 2018, 19:39
А важливіших новин в районі немає?
24 Липня 2018, 19:57
Коментатор з нiком маня ДИБIЛ
24 Липня 2018, 20:08
Походу водій того самого голубого жигуля, викінув і це котиня на площі Богдана Хмельницького, бо воно сиділо прямо під тим голубим жигулем https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=573356366391899&id=481380112256192
24 Липня 2018, 20:09
Я б рукі такій скотині повідбивав і кастрував, щоб таких само як і він не плодило
24 Липня 2018, 20:13
Ст. 299 ККУ<br/>1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій -<br/><br/>караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.<br/><br/>2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього, -<br/><br/>караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.<br/><br/>3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом, -<br/><br/>караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
25 Липня 2018, 00:36
давайте вичислимо і зробимо йому суд лінча, по рожищенськи відібємо яйця.
25 Липня 2018, 07:15
ШАКАЛ!
25 Липня 2018, 11:19
Котенят викинули...про це район рожище пише...а те що мала калита збила на машині велосепедиста з дитиною і покинула місце дтп не надавши ні якоі допомоги... То тишина...котенята важніші за людей...
25 Липня 2018, 17:52
Все-таки цікавить інформація стосовно ДТП з велосипедом.<br/>Ви як сайт новин, вже мали б викласти якусь інформацію.
25 Липня 2018, 18:53
В нас про викинуте кошення яких у нас в Рожищах викидають кожен день десятками пишуть а про ДТП після якого дитина потрапляє в лікарню ні