Рожище: водій на швидкості влетів у загорожу

19 Липня 2018, 12:05
18414

У неділю, 15 липня, близько 18 год, в Рожищі сталася ДТП.

На відео видно, що водій на автомобілі Volkswagen Рassat рухаючись з вулиці Шевченка, не пригальмовуючи «пролітає» головну дорогу та врізається в огорожу. 

За словами поліції, 34-річний Олександр не справився з керуванням. Ознаків алкогольного сп'яніння не виявлено. Водій компенсував заподіяну шкоду власнику. 

На водія складено адмінпротокол за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна). Матеріали справи передано в суд.

Передрук дозволено через 3 години!

Коментарі
19 Липня 2018, 15:19
Тверезий, серйозно?
19 Липня 2018, 15:39
А на тому перехресті більша половина (в основному на євробляхах) водіїв летять як придурки!!!! Переходиш на зебрі то ніхто навіть і не думає зупинитись. ЖАХ!!!!!!!!!
19 Липня 2018, 15:44
Щось для пазюка за старий
19 Липня 2018, 15:50
Та що ж ви вчепилися то тих блях, як не можна зрозуміти, що це лише залізо, яким керує людина! І все залежить лише від водія, його свідомості і відповідальності!
19 Липня 2018, 15:59
Тверезий так ііде?))) знаю на 100% що був готовий ,але це пазюк тому алкоголю не виявлено!!!
19 Липня 2018, 16:25
Нідочого тут пазюк
19 Липня 2018, 16:26
Тому, що блягарі роблять ДТП і шукай вітра в полі <br/>Їздять як вздумається<br/>Паркуються як ...<br/>Ганяють не жаліючи своїх авто ні навколишніх
19 Липня 2018, 16:42
Тверезий!!! Ви серйозно??? Та він ледве на ногах тримався.... Та ви ж пишіть правильно Олександр Венедіктов...На свої очі бачив так, що не обманите...
19 Липня 2018, 16:48
Влетів не в огорожу а в хату Дорощукам. СБУшник Венедіктов в нетверезому стані. Мєнти прикривають. Дякувати Богу що нікого не було в будинку а то б з капота знімали.
19 Липня 2018, 16:54
Вели п'яного під руки, а ознак сп'яніння не виявлено!!<br/>Наша поліція нас береже
19 Липня 2018, 17:02
Свині ви недороблені, сук... продажні, ... <br/>Коли у вас появиться совість? Чи розумієте ви гниди, що наступного разу народ буде різати вас, як свиней?
19 Липня 2018, 17:13
Це був не Пазюк,я сам бачив.А мінти офігєлі готових відпускають а за римні мозгі виносять.Той готовий водій,він що бог чи що,чому ненаказують я всіх пересічних нормальних громадян?
19 Липня 2018, 17:27
Поліцаї думаєте чого вас ніхто за людей не вважає, а за мусор? Тому що ви і є мусор!
19 Липня 2018, 18:06
Думаю, буде справедливо коли синів та дочок &quot;нової поліції&quot; п'яні водії будуть розмазувати по асфальту. Думаю, укрїнці цього бажають щиро продажним гнидам.<br/>Ви народжуйте та виховуйте м'ясо, щоб п'яним було що збивати <br/>І читаючи це повідомлення мєнтяра не списуй на систему, старших по званню. Оплакуючи своїх рідних згадай, що ти достойний гвинтик цієї системи
19 Липня 2018, 18:22
венедиктов не був п яним П яним він завжди добре їздить. а тут був тверезий і не справився...
19 Липня 2018, 19:13
Шановна редакція можна опублікувати дані особи яка складала протокол і написала що Венедіктов був тверезий? Це вже не смішно коли це на пряму стосується нас Рожищан, трішки страшно коли по місту катається п'яне бидло і не несе ніякої відповідальності
19 Липня 2018, 19:15
Шановна редакція можна опублікувати дані особи яка складала протокол і написала що Венедіктов був тверезий? Це вже не смішно коли це на пряму стосується нас Рожищан, трішки страшно коли по місту катається п'яне бидло і не несе ніякої відповідальності!
19 Липня 2018, 19:29
Ніхто не зняв на телефон водія?
19 Липня 2018, 19:48
Я сумніваюсь, що мусорське бидло схаменеться і розставить всі крапки над і. Як ви думаєте куди краще передати цікаве віде, щоб полетіли голови мєнтяр? На відео видно тверезого і як його покривали мєнти.<br/>Правильно буде показати роботу полції
19 Липня 2018, 20:11
Це був Венедіктов готовийледь на ногаг тримався. Номера познімав і пішов. Басалик бігав і рішав на другий день штраф написаи на другу людину е відео як він їхав. Вот так
19 Липня 2018, 20:11
Це був Венедіктов готовийледь на ногаг тримався. Номера познімав і пішов. Басалик бігав і рішав на другий день штраф написаи на другу людину е відео як він їхав. Вот так
19 Липня 2018, 20:11
Це був Венедіктов готовийледь на ногаг тримався. Номера познімав і пішов. Басалик бігав і рішав на другий день штраф написаи на другу людину е відео як він їхав. Вот так
19 Липня 2018, 20:30
До очевидця , виклади відео на ютуб і кинь сюди силку щоб всі бачили що там було
19 Липня 2018, 20:51
Як звати того Венедиктова?
19 Липня 2018, 21:24
То так тільки в Рожище,одні забухані їздять,друге придуркувате ходить жінок лякає що по голові вдарить,дітей страшно на вулицю відпускати,малолєткі обкурані як інопланєтяні ходять....
19 Липня 2018, 21:46
Сашко звати венідіктова
19 Липня 2018, 22:08
Невже ви наївні думаєте що його покарають? СБУ недолюстроване так само як поліція.Нічого не змінилося. Як при янику була кругова порука,так і при нинішній владі. Насмішили.))))
19 Липня 2018, 23:23
іхав за спиртом та не в ті ворота попав
19 Липня 2018, 23:24
іхав за спиртом та не в ті ворота попав
20 Липня 2018, 00:38
Мдаа......
20 Липня 2018, 01:03
Бачив на власні очі як він виходив з автомобіля, він хитався як п’яний і очі як обкурений - мені цікаво як би ви ті що пишуть що він п’яний, вийшли б з автомобіля після такого ДТП .<br/>Це називається шок, а не відразу п’яний і тп
20 Липня 2018, 01:12
Ти не громадянин,а винуватець або його протеже. Всі сліпі один ти зрячий. Страшно представити аби там хтось йшов по тротуарі.
20 Липня 2018, 01:22
Я колись по вулицi Шевченка особисто впечатав дiдуся-велосипедиста в забор, а в протоколi написали, що це вiн сам вискочив на капот. А хто пам'ятає історію мого браконьєрства на дикого кабана, навіть в районній газеті написали. Ми мусара реальне кодло хамів, скотин, дебілів, і хапуг. Наприклад Славік Бобрик любив погрожувати пістолетом, а в Махнюка було паганяло &quot;тракторист&quot;, і опера приводили &quot;соску&quot; на роботу і в &quot;зустрічі&quot; мусарня бухала доусрачки...
20 Липня 2018, 01:38
Добре, що ніхто не постраждав і всі живі. Але безкарність рано чи пізно призведе до жертв. І відсутність справжньої поліції що дотримується законів, а не ряжених клоунів рєшал, призведе до самосуду
20 Липня 2018, 02:03
Яка реакцiя на цю подiю громадських активiстiв нацiонального альянсу, народноi' самооборони, громадськоi' варти, мiських та районих депутатiв?
20 Липня 2018, 02:14
От нікому він спокую не дає.Та поки аін робив в ДАІ, то кожне пяне падло боялось їздити.Бо знала що він , як спинить за пянку, то вже точно не відпустить.Всі хто його не долюблює, це якраз , ті кого він оформляв.Просте питання - чому фото Кропиви 3 роки весіло в Луцьку в управлінні, як кращий працівник області.Можливо не потрібно порушувати ПДР, а то в нас всі грамотні.А от як самі порушують, то Коля відпусти.А як напише протокол чи постанову- то вже гнида
20 Липня 2018, 02:37
Добре що ніхто непостраждав буде в науку всім,а Саша не є вже й такий поганий чоловік і не він перший!!!
20 Липня 2018, 13:26
Це ж спецоперація співробітника СБУ країни під прикриттям ліпших опорів МВС країни під патронатом досвідчених керівників обох структур! Молодці, все по ділу, ніхто Не винен ! Жах ...
20 Липня 2018, 13:28
А я по тому тротуарі увесь той тиждень ходила з коляскою з дитиною в лікарню на процедури і могла в той момент там йти..... Я в шоці ....йдеш і не знаєш, що в наступну секунду можеш виявитись на тому світі . Це ж якої біди він міг наробити.. а потім би сказали тверезий, не справився. Тьху сволота
20 Липня 2018, 13:32
Я знав кого відпустити, а на кого скласти протокол.Це Анатолій Сус допомагав зробити водійські права всім підряд, і дурним і тупим і дибілам, а потім ногами людей копав, щоб незаважали тупим проїхати дорогою.В мене чуйка добра, від таксистів рожищенських я втікав щоб не відпиzдили.
20 Липня 2018, 13:48
Рожищани, напишіть про нас на телеканал &quot;Аверс&quot;, вони вміють показувати громаді такі подій, а Рожище вже не вперше славиця своїми героями в погонах.
20 Липня 2018, 13:57
Водій був би тверезий за протоколом, а ви з вашою дитиною п'яними. <br/><br/>Дійсно де активісти? Чи вони лише з прапорами та вишиванками вміють ходити? Депутати ви для чого в політику йшли? Щоб штани протирати і его своє піднят? Давайте будемо закривати очі на постійний проізвол мєнтів!
20 Липня 2018, 14:00
Потрібно, щоб в поліцію начальство обиралось на виборах. Тоді б басалик знав би, що через такі виходки його не вибируть, а дадуть підсрачника. Тоді поліція буде займатись важливими справами, а не по кущах стояти. <br/>Совісті нема!
20 Липня 2018, 14:10
Де самооборона де Дулюк? Вони підари тільки людей за рибину вміють кошмарити а так то голову в сраку і все підараси одним словом
20 Липня 2018, 16:44
Дивіться на себе а потім судіть інших
20 Липня 2018, 16:55
Вiдтепер i постiйно полiцейськi зупиняють водiя нюхають його дупу i не виявляють ознак сп'янiння. Жити по-новому! МИ ЙЕВРОПА !
20 Липня 2018, 17:03
Полудурок начальство вибирається народом
20 Липня 2018, 17:12
Ні, дибілойд. Потрібно щоб на місцевому рівні його обиралось. Розжовую для обдарованих: начальника поліції Рожищ потрібно щоб обирали Рожищани. Так доступно Су.... мусорська? Тоді всякі ... не будуть прикривати дупи інших ...
20 Липня 2018, 18:32
Ьув бухий що з машини сам неміг вийти. Ось така наша поліція курумпована і гнила. Позор
20 Липня 2018, 23:53
І це все красиво стихне. А наш автомайдан і громадська варта (якщо не помиляюсь) - це фуфло з великої букви. ДОКАЖІТЬ що я не прав!!!!!
21 Липня 2018, 01:44
Саша Венедіктов
21 Липня 2018, 01:44
Саша Венедіктов
21 Липня 2018, 01:45
Саша Венедіктов
21 Липня 2018, 02:27
Закрий рота урод тупий
21 Липня 2018, 13:20
А освітлення робили ми, а не поліція
21 Липня 2018, 18:52
І хто був за кермом?
21 Липня 2018, 22:10
ШКІЛЬНИЙ ЩО ТОБІ ЗРОБИВ ДУЛЮК І САМООБРОНА
21 Липня 2018, 22:11
ШКІЛЬНИЙ ЩО ТОБІ ЗРОБИВ ДУЛЮК І САМООБРОНА
23 Липня 2018, 12:14
я нього неразу небачив тверезим
23 Липня 2018, 14:02
НУ- НУ хто там пробує пісяти проти вітру...
23 Липня 2018, 19:31
Це все наклепи! Я не був в стані алкогольного сп'яніння!, просто не справився з керуванням з ким не буває?
23 Липня 2018, 20:22
Якби я в той час проіжав ,то я небігби його спасати ,а відразу хребта поломивби падлові пяному
23 Липня 2018, 20:31
Мусара,падли,розигнати дармоедив,нероби
25 Липня 2018, 13:23
Якщо ви стали свідками ДТП, то напишіть свої свідчення в поліцію, а не паплюжите всіх підряд. Слабо! Сцикнули! Відкрито сказати басалику що ви помиляєтесь, я був свідком, за кермом був с.
26 Липня 2018, 17:52
с