34 мешканці Рожищенського району будували житло за бюджетні кошти

10 Травня 2016, 19:51
2606

Запорукою розвитку села є молодь. Іншими словами: якщо молодь лишатиметься у селі, воно буде розвиватись.

Задля заохочення молодих спеціалістів жити і працювати в сільській місцевості, Волинська обласна рада прийняла програму Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Мешканці Рожищенського району вже скористалися можливостями програми. Звісно, не всі... За період з 2012 по 2016 роки 34 рожищенці взяли кредити за рахунок обласного бюджету на будівництво, придбання житла і підведення комунікацій. Першопочатково на виконання цієї програми в районі заплановано понад 750 тисяч гривень.

Хто ж скористався можливістю безвідсоткового кредитування? Читайте у публікації «Хто з рожищенців отримував кошти по програмі «Власний дім»?»

Коментарі
11 Травня 2016, 00:42
запросіть музику щод дав пояснення як він отримав кредит а в лікарні не виплачена зарплата оце нахал
11 Травня 2016, 00:58
Як пов'язані ці дві речі, що вказані у вашому запитанні?
11 Травня 2016, 12:34
Я так розумію Бандура - музичний інструмент, тобто інструмент Музики?
11 Травня 2016, 12:38
Запитанням на запитання відповідають тільки люди однієї національності...
11 Травня 2016, 12:43
Я так розумію Бандура інструмент Музики! Так мабуть краще.
11 Травня 2016, 14:56
І все таки, як повторюсь, як пов'язаний кредит і заборгованість по зарплаті? Чи обгрунтувати своє ж запитання бракує розумових здібностей, а от на всяку дурню - то будь-ласка...
11 Травня 2016, 15:20
Що таке кредит, і що його треба повертати з процентами - і коню зрозуміло. А ти чий інструмент? Гаврука чи Дулюка?
11 Травня 2016, 15:23
А яке відношення лікарняна зарплата має до району? Пряма медична субвенція (державний бюджет) яка ділиться міністерством іде в лікарню напряму. А по статтях видатків розділяється щомісяця Редзієм! І взагалі за таку роботу в лікарні потрібно взагалі відмінити зарплату!
11 Травня 2016, 15:25
А хто не знає приказки "хочеш швидко померти - звернися в рожищенську лікарню". Спеціалісти!
11 Травня 2016, 15:56
Підкажіть на яких умовах житель обласного центру може скористатись данною програмою. Може ще є бажаючі. Я б не проти взяти кредит під 3 відсотки на 20 років.
11 Травня 2016, 16:13
Необхідно бути сільським забудовником (будувати житло у селі).
11 Травня 2016, 16:25
Тобто людина яка має квартиру в місті не може отримати даний кредит (навіть якщо будує енне житло в селі)? Правильно я розумію?
11 Травня 2016, 17:49
Не полінуйтеся прочитати програму. Там виписані виключно усі вимоги, та умови коли можна претендувати на отримання кредиту.
11 Травня 2016, 18:23
Прочитала. Не знаю чи можна віднести мешканця Луцька( з власною квартирою) до категоріі "сільські жителі", для яких була розроблена дана програма.
11 Травня 2016, 18:41
Раджу ще раз прочитати - там є відповідь на ваше питання. Якщо ж вас цікавить конкретна особа - зверніться до неї особисто, і вам буде щастя (буде відповідь).
11 Травня 2016, 22:40
На місто інша програма була кожного року, можливо є і цього року. Поцікавтеся в районній раді.
12 Травня 2016, 01:09
По програмі на місто спрацювали: Івашин, працює в райраді, Тарас Войтович і дочка Свєти Перепенко - ті, хто найближче був!!!
12 Травня 2016, 01:28
А як називається кредит, той що на місто?
12 Травня 2016, 02:47
Державний Фонд Сприяння Молодіжному Житловому Будівництву<br/>www.molod-kredit.gov.ua/<br/>http://vl.molod-kredit.gov.ua/
12 Травня 2016, 13:46
Якщо не вистачає коштів субвенції, Райрада приймає зміни в бюджет і забирає премії надбавки в Музики, бандури, і у всіх інструментів щоб виплатити медикам заробітну плату.
12 Травня 2016, 13:50
До речі ... Музика має 8 тисяч і їздить щодня машиною додому в луцьк. Спеціаліст райради до 4 тис. Який нічого корисного для жителів району не зробив і не зробить. Лікар, медична сестра щоденно приймає сотні хворих людей і в міру своїх можливостей лікує. От і судіть самі хто корисніший для району....
12 Травня 2016, 14:15
Перед тим як писати дурниці не завадило б просто почитати декларації про доходи держслужбовців і посадових осіб самоврядування і не забудьте врахувати що суми вказані без вирахування податків.<br/>Хотілося б побачити того лікаря, який ЩОДЕННО приймає сотні людей...
12 Травня 2016, 14:34
А де музики декларація? На сайті райради відсутня. Голова Рожищенської РДА давно показала доходи. Бандура - інструмент щось не спішить показати свої доходи перед лікарями. Яб краще назвав сикнув сказати на публіку. Хай надя зінгель скаже скільки за має і той інструмент
12 Травня 2016, 17:20
Нехай депутати розберуться скільки з наших податків йде на пальне для Музики. Мабуть сума ще більша ніж його зарплата?
12 Травня 2016, 17:47
Шановна адміністрація сайту! Перестаньте публікувати коментарі, в яких обливають нечистотами людей (не говорю конкретно за когось, бо тут ображають велику кагорту людей різної категорії - і вчителі, і лікарі, і владці, і волонтери....і т.п.) Вже нудить від того, що ви розвели такий бардак на сторінках вашого сайту. Він не несе якось корисної інформації для читачів, а лише збирає різні плітки і отримує насолоду від обсмоктування цих пліток. Досить розводити ворожнечу між громадою району. Якщо в когось до когось є конкретні запитання, то нехай йдуть і питають, а не пишуть гидоту під псевдоіменами.
12 Травня 2016, 17:49
на сайті є-дата є всі дані про використання бюджетних коштів по розпорядниках. Заходьте і будете бачити - все відкрито.
12 Травня 2016, 18:29
http://rozhrada.volyn.ua/html/dekl2016.html<br/>http://rozhrada.volyn.ua/files/dekl/60-2016.zip
12 Травня 2016, 18:33
Розумнику, читай законодавство ст. 12 ЗУ &quot;Про засади запобігання і протидії корупції&quot;, там чітко кому необхідно оприлюднювати свої декларації про доходи.
12 Травня 2016, 18:44
Про лікарів досить цікаво... http://nbuviap.gov.ua/index.php?opti<br/>http://galinfo.com.ua/articles/likari_ne_vidmovlyatsya_vid_poboriv_navit_yakshcho_im_daty_vysoki_zarplaty__dumky_lvivyan_180740.html
12 Травня 2016, 18:44
Повідомляємо, що у разі продовження взаємних звинувачень, можливість коментування публікацій буде обмежено.
12 Травня 2016, 18:48
Будьте перебірливішими до &quot;авторів&quot;статей, думайте які цілі вони переслідують. Хіба не бачите, що сайт дійсно, своєю тенденційною подачею трошки матеріалу, трошки здогадок, а більше пліток сіє ворожнечу серед людей. Коментарі вже пора відключати. І будьте перебірливішими до &quot;авторів&quot;статей, думайте які цілі вони переслідують.
16 Липня 2016, 01:52
А де ще людям висловитись як не на сайті популярного інтернет-видання? Хай трохи випустять пару!Погодьтеся у багатьох коментарях-гірка правда життя.Звичайно.вона не всім подобаеться.Думаю.хай там що е певна користь від цих тенденційних діалогів.хоч вони іноді межують із образами.А не буде можли вості коментувати-не буде інтересу.