В районі міркували над створенням ще однієї територіальної громади

17 Квітня 2016, 12:15
1766

Голова Рожищенської РДА Інна Гайворонська, провела робочу нараду з питань добровільного об’єднання громад. Участь у нараді взяли голови Переспівської, Мильської, Літогащанської, Тихотинської та Любченської сільських рад, які в перспективі можуть об’єднатися в одну територіальну громаду.

За результатами наради прийняли рішення доручити фінансовому управлінню Рожищенської  райдержадміністрації провести розрахунки такого об'єднання. Також обговорили ряд загальних питань децентралізації, - йдеться на сайті РДА.

«Ми зробили лише перший крок до об’єднання, обговорили деякі моменти та залучили депутатів. Наразі проводять розрахунки. Можливо, що центром громади стане Переспа, але ще цього точно не знаємо і не вирішили», - розповів Віктор Лук’янчук, сільський голова Переспи.

 Нагадаємо, нещодавно про утворення такої громади говорили в Копачівці

Коментарі
17 Квітня 2016, 22:50
а де інші голови що інших днів не вистачає для обговорення а думку громад вислухали
18 Квітня 2016, 00:35
А чому не пише, що голова провела нараду 14 квітня? А то так вийшло, що сьогодні! Аж злякалася, що ми всі святкуємо святу неділю, а очільники працюють...
18 Квітня 2016, 01:23
ма є бути 2 громади
18 Квітня 2016, 02:05
<p>Буде дві! Копачівська та Переспівська</p>
18 Квітня 2016, 02:26
а місто приєднають до Копачівки
18 Квітня 2016, 15:58
Угу, і думається мені, що О. Савчук розраховує на посаду голови Копачівської територіальної громади (якщо така буде...). Але може вийти так, як у Доросинях - сільський голова минулого скликання теж їздив, бігав... і де він зараз?;)
18 Квітня 2016, 23:22
Я б на місті нашого міського голови давно б вже ворушився, щоб обєднати місто в одну громаду з ближніми селами, в міста своєї землі немає, землю іншої громади ніхто не дасть, як має розбудовуватись місто? Тобто потрібно уже рухатись, їздити до селищних голів, розмовляти про створення Рожищенської територіальної громади.
19 Квітня 2016, 01:31
Бандуристу-у мене все в порядку ,гарно виглядаю . А якщо серйозно , то праця Дорсинівської і окружних громад які підтримали нашу ініціативу про створення обєднаної громади з центром в с.Доросині не була даремною . На сьогодні це єдина громада в районі , створення якої затверджено Кабінетом Міністрів України.
19 Квітня 2016, 02:04
До Макакровича. Поки що там нема ні об'єднаної громади, ні єдності в цьому питанні, а так званий перспективний план може так і залишитись планом на папері. А усім Вашим зусиллям дали оцінку виборці Доросинівської сільської ради. Без образ...