Носачевичі: у Конопельці втопився юнак

22 Травня 2018, 15:29
9847

У селі Носачевичі Рожищенського району, що на Волині втопився юнак. 

Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Волинській області.

У понеділок, 21 травня,  у річці Конопельці, що у с. Носачевичі Рожищенського району, під час купання потонув 15-річний юнак.

Його тіло на поверхню підняли водолази управління ДСНС України у Волинській області.

Коментарі
22 Травня 2018, 21:40
Шановні жителі. Підкажіть на Вашу думку чому на тій самій "дамбі" топляться багато людей. Досліджував документи і неподалік чи то на тому горбкові були поховання (цвинтар в часи середньовіччя) може Ви щось чули то підкажіть!. І як пропозицію зруйнувати (підняти) дамбу для попередження подальших нещасних випадків. Дякую.
22 Травня 2018, 21:58
Я колись теж бачила, як там втопився чоловік
22 Травня 2018, 22:16
Такі трагедії на Конопельці почалися після будівництва дамби. Тому скоріш за все цвинтар тут ні при чому. Для початку було б добре, якби покаялися на сповіді всі ті, хто втрутився в природу. Можливо і за піщані карєри колись перед Богом доведеться відповідати нашим потомкам. Тому треба з Богом примиритись, а не шукати "з якой сторони дирка в заборі".
22 Травня 2018, 22:45
вже там не один втопився
23 Травня 2018, 01:13
ідe слідство..алe виноватий вжe признався..
23 Травня 2018, 02:17
Там затягує в низ дамби потоком між двері. Паніка і все. Сам раз там плавав чуть не втягнуло.
23 Травня 2018, 03:55
Що ви дурне говорите, я там прожив 10 років і купався літом день в день, і бачив людей які там топились, 90% випадків через спиртні напої!!!<br/>А те що когось там чуть не затягнуло то я незнаю як це можливо адже сам з малечку там купаюсь і пригав з мосту і підпливав до водоспаду і нічого!<br/>Я не кажу що цей юнак був п'яний тому-то не бачив, я кажу чисто щоб ви не пропонували дебільних ідей і теорій, <br/>По селах в ставках тонуть люди, то ставок висушити?
23 Травня 2018, 14:21
Він був в одeжі коли йього знайшли!
23 Травня 2018, 20:37
Його силою втопили, цей хлопчик був добрим та чуйним, мені ще досі в голові не вкладається те що його не має більше з нами, я не розумію чому доля розправилися з ним саме так, а винуватець нехай відповідає...