ФутболНаРайоні: Огляд 5 туру Чемпіонату Рожищенського району з футболу 2018

22 Травня 2018, 13:05
3351

Відбувся 5 тур Чемпіонату району з футболу.

У неділю, 20 травня, відбувся 5 тур Чемпіонату району, але як і 4 тур, був неповним через перенесення гри ФК «Духче» - ФК «Торпедо» через участь останніх в чемпіонаті області.

Натомість решта зіграних ігор подарувала цікаві та видовищні поєдинки із забитими голами.

Цього туру перші очки Чемпіонату міг набрати «Жидичин», проте лиш одного м’яча не вистачило господарям для рятівної нічиєї. Клас команди «КСПТ» зіграв вирішальну роль у цій грі. Проте, нинішній аутсайдер намагався не поступатися гостям у реалізації. Обмін голами привів команди до фінального свистка з рахунком 4-5 на користь ФК «КСПТ» (Рудня).

ФК «Топільно» ж у свою чергу після поразки від «Сокола» було зобов’язане брати 3 очки на виїзді в Переспі. В інакшому випадку розраховувати на призові місця було б ще складніше. Усім відомо, що тополяни грають в комбінаційний футбол з великим відсотком володіння м’ячем. Команда «Юність» лиш надіялась на контратаки та швидкі ноги нападників. Та все ж зіграність гостей таким чином трансформувалась у три забиті м’ячі, на що господарі спромоглися відповісти лиш одним. Впевнена перемога команди «Топільно» - 1-3.

Останній поєдинок, який зберігав інтригу до самої гри, відбувся в Кременці, де місцева команда приймала «Сокіл». Повна налаштованість на атаку обох команд одразу принесла свої плоди. Вже до 15 хв матчу рахунок був 1-1. Обмін гострими атаками в першому таймі призвів до рахунку 2-3. Другий тайм пройшов у спокійнішому темпі під повним контролем ФК «Сокіл», але без забитих голів. Кінцевий результат – 2-3 на користь гостей.