Сортувати не можна викидати, – у Рожищі вирішували, що робити із сміттям

19 Травня 2018, 13:30
3795

До районної ради та адміністрації звернулося КП «Дільниця благоустрою міської ради» щодо сприяння у вирішенні проблемного питання – вивозу твердих побутових відходів.

Нагадаємо, раніше захоронення твердих побутових відходів з міста Рожища та промислових підприємств здійснювалося на договірній основі з Луцьким спеціальним комунальним автотранспортним підприємством «Луцькспецкомунтранс» на полігоні твердих побутових відходів у села Брище Луцького району.

З 1 червня 2018 року на сміттєвий полігон у селі Брище забороняється привозити невідсортоване сміття від будь-яких підприємств чи осіб, які зареєстровані за межами Луцька, Княгининівської, Жидичинської громад і Прилуцької сільради. Відповідне рішення було прийняте під час засідання виконкому Луцькради 21 березня.

Отож заяву Дільниці благоустрою розглянули на засіданні земельної комісії Рожищенської районної ради, у четвер, 17 травня. На засідання запросили міського голову В’ячеслава Поліщука.

Як зауважив В’ячеслав Анатолійович, місто не стоїть на місці, а активно працює над вирішенням цієї проблеми. Так, на виконання ст. 32 Закону України «Про відходи», з метою забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення Рожищенською міською радою розроблено міську Програму із впровадження роздільного збору сміття. Нині в місті встановлюються контейнери для роздільного збору сміття.

Це дає змогу на первинному етапі відсортовувати громадянами сміття. На жаль, за словами міського голови, повне відсортування сміття неможливе за відсутності на території міської ради земельної ділянки, яка б відповідала нормам та вимогам, для встановлення сортувальної лінії.

І комісія, і міський голова були одностайні в тому, що в цьому напрямку треба якнайшвидше працювати. Всі розуміють, що вирішити таку проблему на рівні міста і району в короткий термін – нереально.

Тож депутати вирішили звернутися до Луцької міської ради з проханням продовжити термін прийому сміття з міста Рожища та промислових підприємств у Брищі, згідно з раніше укладеними угодами, а також доручити земельникам вивчити питання про можливість виділення земельної ділянки під сортувальну лінію.

Звернення до Луцької міської ради після виступу В’ячеслава Поліщука на позачерговій сесії райради підтримали усі присутні депутати.

Коментарі
19 Травня 2018, 17:20
Не видаляйте коментарі по заборгованості зарплати в первинній медицинію В кінці року головний бухгалтер назарук отримала доплати 10 тисяч. за які це заслуги
19 Травня 2018, 22:19
отримала за те.що дружать тілами з головним лікарем це всі знають
19 Травня 2018, 23:48
В Соколі підлога гниє а вони с..і гроші гребуть
20 Травня 2018, 00:41
а вас завидки беруть?
20 Травня 2018, 00:43
тоді гроші не просіть
20 Травня 2018, 00:46
хто як і чим може тим і заробляє. Щоб лягти на відділення нашої лікарні треба купити для лікарні мило, рушники, кучу рукавиць і т д і ще здати 5 гривень, щоб не здавати калу на аналізи. Я в шоці!
20 Травня 2018, 01:36
в лікарні вже сміття відсортували...
20 Травня 2018, 02:07
Сортувати, не можна викидати. Кома=знак важливий!!!!!
20 Травня 2018, 02:09
починаю сумніватись у Вашій грамотності. Прикро)))
20 Травня 2018, 02:11
Насмішили. "Казнить нельзя помиловать" - розставляємо по пріорітеті. Я думаю, що тут так само. Заголовки мають бути сплнукальними.
20 Травня 2018, 02:11
Казнить нельзя,помиловать
20 Травня 2018, 02:14
Нащо здавати 5гр..щоб не здавати кал??? Вас не цікавить як живуть ваші глисти????
20 Травня 2018, 02:21
сиділо-сиділо і сирнуло)))))))))
20 Травня 2018, 11:38
саме нуль, але корчить з себе плюса)))
20 Травня 2018, 12:46
загаловок -спонукальний.вірно. можна навіть знак оклику поставити, а кома у цьому вислові потрібна,бо проситься якась інтонація.
20 Травня 2018, 12:49
і вивчи значення слова "пріорітет"
20 Травня 2018, 13:31
тобі, дурбецало, нефіг шо робити?
20 Травня 2018, 13:48
о, з такими коментаторами і сміття посортуєте, і площу знайдете для вивезення сміття !!! Зчепилися як собаки !!! фУ-ФУ ГИДОТА! Стидно читати.... Але Поліщук В. по любому буде винен!!)))
20 Травня 2018, 16:34
ото ж то що цікаво, як живуть ті глисти, просто напевно лаборанти не хочуть робити, чи санітарки не хочуть носити, а їм за це ще й гроші платити треба - це повний абсурд . Я розумію, якщо мені терміново потрібна якась довідка, то я плачу і мені виписують........А це що?
20 Травня 2018, 17:50
Сміття це проблеми дільниці благоустрою ...гроші за вивіз беруть...за послугу оплачано...виконуйте...а не строїте проблему...а лінію для сортовки можна поставити в районі хімскладів...
20 Травня 2018, 18:00
Куди вивозити, турку? Тобі на город? З 1 червня немає куди вивозити! На Брище не можна!
20 Травня 2018, 22:04
А це треба було думати раніше, а ззсхопилисяараз схопилися як запекло, ще покійний алієв говорив за сортовку сміттяі що не будуть приймати, треба було слухаити розумного чоловіки і робити лінію по сортовці сміття, сортоване приймають,, а якщо ти компитентний в ціх питаннях то не лізь і не обзивайся...
20 Травня 2018, 22:08
А це треба було думати раніше, а зараз схопилися як запекло, ще покійний алієв говорив за сортовку сміття і що не будуть приймати, треба було слухати розумного чоловіка і робити лінію по сортовці сміття, сортоване приймають,, а якщо ти не компитентний в ціх питаннях то не лізь і не обзивайся...
21 Травня 2018, 01:59
тобто луцьк прийняв рішення 21.03 , а рожище вирішило його розглянути 17.05 - просто шаленна швидкість реакції .Потрібно було б розглянути 30.05-( куди поспішати ?)!!!