Шелеп пропонує голові ОДА проїхатися «дорогою» Рожище – Колки

12 Травня 2018, 16:30
9038

Волинську владу просять відремонтувати дорогу Рожище – Колки, яка перебуває у плачевному стані.

Громадський активіст Михайло Шелеп у своєму дописі на Facebook пропонує на ремонт взяти кошти із Дорожнього фонду. 

«Шановні посадовці Myrka Ivan та Інна Гайворонська. Знаю що цього року запроцював Дорожній фонд. Щоправда не знаю як і хто буде ділити його на Волині.
Але прошу вас - зробіть дорогу за напрямком Рожище - Колки, через Сокіл та Боровичі. Бо я, та що я, всі мешканці цього кутка району, вже за..., вибачте, втомилися від цього бездоріжжя. 

Особливо цікаві відрізки в Оленівці та перед Соколом. Я б порадив поїхати на цей напрям новому голові ОДА, але чось думаю, що мене не послухає. Та й думаю достатньо звернень до директора профільного департаменту та голови РДА. Денис П'ятигорець тут не плануєте кататись, щоб перевірити підвіску авто?», – зазначає він у дописі. 

1

2

2

 

Коментарі
12 Травня 2018, 19:50
Боже ви прокатайтесь від оленівки до пожарок,даже маршрутка відмовляється їздити,капець,рухайтесь трішечки сільські голови і депутати!
12 Травня 2018, 21:37
Оце стиль роботи Гайворонськох пора у відставку
12 Травня 2018, 21:54
Всі дякуйте сокільському карєру)
12 Травня 2018, 22:08
і тобі придурку дякувати
13 Травня 2018, 01:08
Бо воно і так пісок возили дорогу і вбили тепер ліс вирубують хай дорогу зроблять
13 Травня 2018, 01:38
А дорога з Рожищ в Ківерці,вул.Гранична і,Чайковського.Зате біля міської ради полішук зробив.
13 Травня 2018, 03:06
По самому соколі пісковози не їздили, хто там дорогу розбив????
13 Травня 2018, 09:36
Молодець що зробив дорогу по Незалежності! А ти Миколо, якщо хочеш на кого лайно вилити, то краще на себе і відразу побумай що ти зробив! Бо Поліщук робить свою роботу. Ті дороги, що ти назвав має ремонтувати Облавтодор, але вони сказали, що може "залатають" тільки грошей немає зараз. Тому не приплутуйте Поліщука. А то тільки звикли когось винним робити, а чи винен чи ні, то ніхто не розбирається. Таке враження, що знайшовши когось обісрати, то вже день вдався. А чи вирішиться проблема чи ні то вже не важно. Головне - винне той хто не подобається коментатору.
13 Травня 2018, 12:29
Привязати за ноги та просуноти по тіх дорогах на пузах.
13 Травня 2018, 17:57
Такихголів сільських Рад як в Навозі був треба вибирати.а не дітей .які не знають з чого почати.Подивіться яка дорога від соколя до Навозу?О це голова.який подбав про свою громаду.але навужукам і він не догодив.бо має свій бізнес.А кому хтось не дає розвиватись ?
14 Травня 2018, 16:23
а коли гайворонська там виїздний прийом робила могла б і протрстися по дорозі оленівка сокіл і чи взагалі вона робила виїздні прийоми. ... і що вирішила...
14 Травня 2018, 22:28
Проїдтеся з рожищ до пожарок,це взагалі жах,і ніхто не думає,
15 Травня 2018, 10:47
оце що при радянському союзі збудували,,то все добиваем,ніхто тих доріг не буде робити,так ямкі позасипають і з чайника смолою польють і весь ремонт..отака правдда..а остальне то все балабольство
16 Травня 2018, 15:15
Олька Філіпчучка з Пожарок щодня їздить по здобич може щось поцупить і ніяка дорогп їй не страшна.
10 Лютого 2019, 18:29
Ага ,все Поліщук робить...