Інна Гайворонська vs Антоніна Клімчук: чим завершиться освітянський конфлікт в РДА?

25 Березня 2016, 11:30
5037

На завершення вчорашньої сесії районної ради д о слова попросилася голова ГО «Захист дітей війни» та член Громадської ради при РДА Марія Власюк.

З сумбурної розповіді громадської активістки з’ясувалося: Громадську раду стурбувало те, що очільниця виконавчої влади району Інна Гайворонська не відреагувала на письмове клопотання громади від 2 лютого на тему «різного бачення вирішення окремих трудових спорів». Хоча пройшли вже всі можливі терміни відповіді, згідно із Законом України «Про звернення громадян».

Дарма присутні пробували вивідати в Марії Микитівни про що, власне, звернення. Вона тільки весь час наголошувала, що клопотання підписали лідери 17 громадських організацій, 11 з них – члени Громадської ради при РДА.

Предмет розмови став одразу зрозумілий після коментаря Інни Гайворонської. Очільниця виконавчої влади району спершу перепросила у громадської активістки, що, можливо, з якихось причин відповідь не дійшла,  а тоді зауважила, що «РДА жодного разу не була позивачем  по жодній справі Антоніни Клімчук, лише відповідачем. І щоб зняти політичні моменти, 9 березня було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу освіти райдержадміністрації».

Нагадуємо,  читачі Район.Рожище, вже неодноразово скаржилися на безлад, який панує в освітянській сфері, точніше — щодо відсутності офіційно призначеного керівника відділу освіти РДА. Між колишньою очільницею цього відділу Антоніною Клімчук (ще до його реорганізації) та райдержадміністрацією в особі голови РДА Інною Гайворонською було вже два судових позови. Антоніна Степанівна позивалася щодо незаконного її звільнення з посади начальника відділу. Конфлікт триває...

У рамках проекту «Діалог влади та громади» Інна Гайворонська прокоментувала питання від освітян.

 

 

Коментарі
25 Березня 2016, 18:45
При теперішній владі страшно називати своє імя! Антоніна Клімчук - спеціаліст, професіонал, адекватний керівник, людина, з великої букви. Не дивно, що вона не може зжитися з теперішньою немислячою владою. Тому й конфлікт триває...
25 Березня 2016, 18:49
я б таке фото постидався б на сайт ставити. Тєні ісчєзают в полдєнь
25 Березня 2016, 19:35
Педагоги не спеціалісти у фотографії. Кожному своє...
25 Березня 2016, 19:54
Тонька спеціаліст ? Ви про що? Хай скаже дякую Савчуку, що витягнув цьго чудо спеціаліста з Вишеньок.У неї при кожному голові була догана навіть її чоловік офіційно скаржився на неї ще Войтовичу, що вона бездарний керівник і недбала мати при цьому наводив факти про це знає вся рда.Ганьба!
25 Березня 2016, 20:37
Щодо догани при кожному голові - кожен голова хотів посадити на цю посаду собі угодного для того, щоб легше було усім жнивувати в гарячу передвересневу пору року, це ж не секрет. А Антоніна так просто не здавалася, тому й ліпили догани одну за одною, чи було за що, чи ні. ТАК що тут дивитися треба з різних сторін. А сімейне життя - це особиста справа кожного і немає чого туди сунути свого носа. Дякую.
25 Березня 2016, 20:52
Дайте нам начальника!!!!!Директори розбалтались до ручки!!!!!!!
25 Березня 2016, 21:11
<p>Причому тут "...кожен голова хотів посадити на цю посаду собі угодного для того, щоб легше було усім жнивувати в гарячу передвересневу пору року..."? Як це можна зрозуміти? А ніяк - брєд сивої кобили. А щодо Тоньки - то треба спочатку почитати акт перевірки діяльності відділу освіти під керівництвом Антоніни проведений фініспекцією. Там чітко розписано що і як ця аферистка робила. Для прикладу: "купувала" вугілля на опалення шкіл, яке можна виготовити лише у лабораторіях і в природі такого просто не існує. Уявляєте, яка ціна цього вугілля була? Скільки вона відмила на цьому? Скільки вона відмила на харчуванні, скільки вона за час свого керівництва наростила боргів? Її треба було тоді в тюрму садити, а не звільняти, так що перестаньте за неї говорити. Вигнала її Гайворонська - правильно зробила!</p>
25 Березня 2016, 21:33
<p>10000500 (Тонька спеціаліст ? Ви про що? Хай скаже дякую Савчуку)<br /> Масована зневагага в час керування до МУДРИХ (пенсіонерів)працівників освіти, що призвела до трагічних наслідків деяких. Мотивація - жіноча гординя, - ну незнаю,мабуть зявилися нові фаворитки в савчука і вони валять одну одну.</p>
25 Березня 2016, 21:37
Отако почитаєш-почитаєш і думаєш - що то в нас за район що одні аферисти та злодії очолюють. Що не при владі - то наволоч. Головне, що люди про всі "заслуги" взнають пізніше. Боюсь думати що вже буде після звільнення нинішніх очільників... Люди отямтеся, вистачить вже помиї з хати виносити! Ви ж ОСВІТЯНИ, ви ж і очільники громади! Не дай Бог щоб такі от "люди" навчали наших двтей. Тут, як то кажуть, і москаля не треба.
25 Березня 2016, 21:55
так перевірки заказні-то були, про це всі знають
25 Березня 2016, 21:57
Це все в переносному значенні, який же ви Знаючий, якщо догадатись не змогли, що таке передвереснева пора. Отож, передвереснева пора - це золота пора, коли гроші просто самі пливуть у карман.
25 Березня 2016, 22:04
Я б і ту і ту вигнав би... і спокій!
25 Березня 2016, 22:29
Золота пора кажете освітянко , то ось чому Тонька так пхається туди,покинула сама пост заступника голови рда де більша заробітна плата,але немає золотої пори.Дякую ,що відкрили очі . Хабарниця от і все!
25 Березня 2016, 22:35
Ціося зїла.Але Бог є на світі.Закон бумеранга ніхто невідміняв ,як кажуть Не копай комусь ями бо сам туди впадеш , а вона ям нарила що незнаю чи вилізе з них.
25 Березня 2016, 22:46
Тоня іди геть і не колоти воду ну нехочуть тебе ні влада ні вчителі ні батьки ні діти,дай людям працювати і дітям навчатися і завершити навчальний процес. А то треба буде вже дітей і батьків піднімати щоб тебе гнати, ти вже показала на що здатна .
25 Березня 2016, 22:49
Гайворонська дурницю зробила що взагалі її лишила. Ось тепер пожинає.
25 Березня 2016, 23:28
закон бумеранга стосується ціося - спочатку він її з'їв, а потім вона його, так що вони квити
25 Березня 2016, 23:58
Боже-пошли мир в наш відділ освіти!!!!!!!!!!!!!!!!Вже хочеться спокою, працювати і знати що завтра нарада в начальника)))))))і він чи вона спокійно сидить у кріслі, а не думає, що воно хитається, працює для овіти і району!!!
26 Березня 2016, 00:08
Якраз таки Ціось Тоньку не зїдав, він взагалі спочатку не хотів бути начальником відділу освіти - йти на борги, які Тонька наростила це ще треба було подумати... Тоді взагалі була дєлєма кого поставити на те "царство" - ніхто не хотів туди, бо ситуація були катастрофічна. Ось так воно й було. P.S. - Тонька, харе себе вигороджувати))) Писака блін з Вишеньок...
26 Березня 2016, 00:19
По-перше, це не Тонька, по-друге, Сендецька перестань вигороджувати свого
26 Березня 2016, 00:31
А що хіба я щось неписав брехливе? Вугілля? Масло з рослинними добавками? Борги? - це все не правда???
26 Березня 2016, 00:32
Писака, блін з Переспи
26 Березня 2016, 00:33
Ні, не з Переспи. З Вишеньок.
26 Березня 2016, 00:44
Правда очі коле. Аферистка тай годі, а ще хочемо мати нову європейську державу. Таких як Тонька судити треба , а ви граєтесь . Тоді буде якийсь толк і в освіті і в державі.
26 Березня 2016, 00:51
Раз пишеш такі речі, значить добре задіяна там була.А може і в тендерному комітеті участь брала, чи ні? Ну не видавай себе так, сиди тихенько в сільраді. Проста пересічна людина не може знати такі подробиці. Та й я не впевнений, що і у самому районо працівники в курсі, які речі відбуваються навколо них.
26 Березня 2016, 00:52
Тонька на лікарняному офіційно , але чомусь по Рожищах ходить ,треба поцікавитись цим лікарняним і тими хто їх видає.
26 Березня 2016, 01:02
Тонька як навалиться - то все розкаже, ще й покаже...)) Так що от такі пироги - сама себе губить...
26 Березня 2016, 11:13
да !!!!!!1 санта барбара відпочиває!!!!!!!!!!
26 Березня 2016, 13:43
Ми робили в освіті ревізію зазнаєте всі не без гріха,але Тоня хай поставить свічку за покійного Клімчука ,що прикрив бо за її діяння треба було посадити ,а не виганяти. І ще зараз не маючи совісті знову туди пхається от що означає безкарність. Інна Михайлівна не допустіть цього знову бо люди все бачать і хочуть реальних змін.А ви Тоню майте повагу до людей і до себе ми все про вашу роботу у відділі освіти знаємо і мовчати не будемо бо шила в мішку не втаїш державу треба рятувати від таких горе спеціалістів. І конфлікту ми тут не бачимо тільки амбіції але віримо що правда переможе.
29 Березня 2016, 17:49
<p>Але ж якою треба бути мазохісткою, щоб відмовитися від посади заступника, для того щоб судитися з РДА за поновлення на скорочуваній (!) посаді (видно добре намазано), створити масу конфліктів, щоб потім опинитися біля розбитого корита. Прямо Антонина Премудрая ;)))</p>