9 земельних ділянок задекларувала секретар Носачевичівської сільської ради

06 Травня 2018, 10:00
6714

Секретар Носачевичівської сільської ради Рожищенського району Ніна Левчук задекларувала 3 та 6 земельних ділянок у селах Вишеньки та Єлизаветин, на які «збагатіла» протягом останнього місяця 2016 року. 

Про це повідомляє Волинь Online.

У 2016 році в один день, 8 грудня, Ніна Левчук придбала у селі Вишеньки Рожищенського району три земельні ділянки – площею 17,46 м. кв. вартістю 5,258 тисячі гривень, площею 2,6903 га вартістю 6,626 тисячі гривень, площею 1,179 га вартістю 35,506 тисячі гривень, а через два тижні у секретаря сільради з’явилось ще чотири земельні ділянки у селі Єлизаветин Рожищенського району – площею 57,06 сотки, площею 1,0979 га, площею 76,23 сотки та площею 4,6 сотки. Через 10 днів, в останній день 2016 року, у Ніни Левчук з’явилося ще 20,88 сотки землі у селі Єлизаветин.

Також 21 грудня 2016 року Ніна Левчук стала володіти 25 сотками землі разом із Софією Мельник у селі Єлизаветин.

Чоловік секретарки Віктор Левчук від 2015 року має житловий будинок площею 100 м. кв. та 25 соток землі у селі Єлизаветин. У тому ж селі чоловіку з 1998 року належить 1 га землі.

Віктор Левчук у 1993 році придбав вантажний автомобіль «ММ381021» 1992 року випуску, від 2011 року володіє вантажними автомобілями «МАЗ8926» 1992 року випуску та «МАЗ53371» 1992 року випуску, у 2014 році придбав вантажний автомобіль «Mercedes-benz sprinter 313 cdi» 2007 року випуску, у 2016 році – вантажний автомобіль «Mercedes-benz sprinter 316 cdi» 2003 року випуску вартістю 41,168 тисячі гривень. А у 2017 році чоловік купив легковий автомобіль «Mercedes-benz B 180» 2011 року випуску вартістю 193,586 тисячі гривень.

У 2017 році Ніна Левчук отримала 87,511 тисячі гривень зарплати, чоловік – 1,407 мільйона гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю та 95,42 тисячі гривень доходу від сільськогосподарської продукції.

Коментарі
06 Травня 2018, 13:40
Напишіть за Дулюка, який ніде не працює, але який безмежно любить Україну!<br/>В часи Радянського Союзу давно б сидів у тюрмі!
06 Травня 2018, 14:03
Нормальне явище, людина покращує своє матеріальне становище, що не так.. В нас усі так роблять, хто хоч якось до влади добрався. Весь центр міста прихопили за останній рік
06 Травня 2018, 14:06
А чого усі мають діло до Дулюка? Він що найбільше зло на районі? Гацворонська цілий стадіон про.... а, керовніца.. Ну нехватає їй розуму керувати хай іде з богом, поки в людей терпіння хватає
06 Травня 2018, 15:47
зробимо звернення до НЗК
06 Травня 2018, 16:46
чи записала в графі -інші доходиґ- новосадиха вже цього року правильну декларацію чи приховала доходи від весіль за яке бере по 8-9 тисяч грн.
06 Травня 2018, 17:05
Це все під теплим крилом Голови сільської ради кар'єр дає своє нині земля на ціні золота. Працівники сільської ради зарплатою &quot;жирують&quot; а державні установи валяться. Посади нові вводяться, Клебанська де ти?. Кури гріль за спонсорські гроші їдяться.
06 Травня 2018, 18:15
Там треба Голову сільської ради за дупу брати ,під його керівництвом деребан йде.З піска бабло в карман капає і все добре.Дорогу розвалили і ніхто її робити не буде.
06 Травня 2018, 18:55
Піском і участками Голова торгувати може,а дорогу в Єлизаветині погрейдерувати не може маршрутки їздити відмовляються,але навіщо краще гроші в карман покласти!
06 Травня 2018, 19:51
Всі кричали що потрібно нового Голову та молодого . Отримали нового.Машину купив хату тоже і на Вас він плювавю зато каже що церкву побудував. Робота для контролюючих органів.
06 Травня 2018, 20:05
НОВОГО ГОРБАЧА ПРИЙНЯЛИ НОВОГО НЕМАЄ НІЧОГО В КУЛЬТУРІ ТІЛЬКИ СТАРІЗНА ДОБРОВОЛЬСЬКА ПРАВИТЬ НІ ТО ЗЯТЕМ НІ ТО УХАЖОРОМ ТІ ТО КОХАНЦЕМ НІ ТО СПІВМЕШКАНЬЦОМ НІ ТО Й ..... ДОЧКИ. ВИЄ,ВИЄ ВИЄ ХІБА ЧУЄ ЯКУСЬ БІДУ ЯК ТОЙ СТАРИЙ ПЕС
06 Травня 2018, 20:48
Ваші працівники такий бардак розвели. Де це хто бачив щоб в приміщенні с. р. яєчню із салом до згаданої курочки гріль смажили прямо серед робочого дня, диму стовп! А які ремонти в кабінетах поробили - сучасні управлінці. Тим часом в садочку - батьки гроші здають на придбання матеріальної бази та проведення ремонту. Голова цього ж не бачить - він по Вишеньках дітей в перший клас ЗОШ с. Носачевичі збирає, ще й батькам погрожує!!!!
06 Травня 2018, 21:13
Ну й що що церкву збудував? Хіба сам і за свої гроші? Це просто ПІАР! Таких голів ще не було в Носачевичах: брехун, злодій, хабарник! І заповідей божих не виконує! Збагачується за рахунок інших. Дуже не порядна людина!
06 Травня 2018, 21:18
А ви знаєте, що через Корнійчука магазин в Єлизаветині закривається, кажуть , податками обложив, ніхто не витримує такої наруги. А як тепер нам бути - один магазин був в селі?
06 Травня 2018, 21:24
тут ви не по темі. Взагалі то не гарно і не по- божому обзивати людей, зводити наклепи, чесно не приємно і зовсім постороннім читати. Йде мова про Носачевичі, а ви Добровольську приплели,... до чого?
06 Травня 2018, 21:30
Давно пора перевірити роботу молодого але дуже вже досціпного голови відчуває що не довго буде обдирати людей тому й бере нахрапа не нажереться і бога не боїться. на все воля божа і йому скоро гикнеться
06 Травня 2018, 22:09
Яешню жарать в робочий час бо роботи немає. Продали десять земельних ділянок а гроші в кишеню .
06 Травня 2018, 22:31
Яешню жарать в робочий час бо роботи немає. Продали десять земельних ділянок а гроші в кишеню .
07 Травня 2018, 00:58
про шо небудь і що небудь - якби язиком почесати: Продали десять земельних ділянок а гроші в кишеню ,<br/>магазин в Єлизаветині закривається, кажуть , податками обложив, ніхто не витримує такої наруги...Ви хоть поняття зелене маєте про що ви пишете ???
07 Травня 2018, 01:13
Дорогі читачі і ПІСАРІ!!! На вашу анонімну писанину навіть відписувати нема що!! Якщо люди беруть ділянки і з них заробляють гроші то Вам лежням ніхто цього не забороняв і флаг вам всім в руки на перспективу... беріть і вперед!!! При цих людях, що мають ділянку заробляють люди гроші і нехочуть їхати дт Поляка!!! А за машини і все решту що хто купив і побудував то вам зась!! Проявіть власну ініціативу і побудуйте ще одну церкву в своєму селі!!
07 Травня 2018, 01:40
Хороший бізнес земельну ділянку продали гроші як говорять спонсорські розділили і все добре.. Шановний пане голове кошти які люди заплатили за земельну ділянку не обліковні Ви робіть висновки в своїй діяльності а то в людей увірветься терпець...
07 Травня 2018, 02:23
До &quot;Громада&quot; ви особисто гроші платили за ділянку? Якщо так, то проконтролюйте і попросіть в голови звіт куди пішли &quot;мої гроші&quot; якщо ні, тоді непишіть дурниці!!! А люди які заплатили за ділянки то їм всеодно куди пішли ті гроші, то яка різниця тобі &quot;ГРОМАДА&quot; де вони поділись??? Ви тут пишите якийсь маразм від якого ви всі далекі!!! - магазин голова обложив податком!!! Шо ви мелите? Причому голова і податки? Голова купив машину! Машина на PL та на них на даний час 95% людей їздять і шо тут такого??? Говорили про секретаря з чоловіком, а в результаті зачипили і Дулюка і Т. Новосад і С.Горбача причому вони тут? Ви сидите дома х....ю страдаєте!!! Займіться чимось і може про Вас тут напишуть!!!
07 Травня 2018, 02:23
До &quot;Громада&quot; ви особисто гроші платили за ділянку? Якщо так, то проконтролюйте і попросіть в голови звіт куди пішли &quot;мої гроші&quot; якщо ні, тоді непишіть дурниці!!! А люди які заплатили за ділянки то їм всеодно куди пішли ті гроші, то яка різниця тобі &quot;ГРОМАДА&quot; де вони поділись??? Ви тут пишите якийсь маразм від якого ви всі далекі!!! - магазин голова обложив податком!!! Шо ви мелите? Причому голова і податки? Голова купив машину! Машина на PL та на них на даний час 95% людей їздять і шо тут такого??? Говорили про секретаря з чоловіком, а в результаті зачипили і Дулюка і Т. Новосад і С.Горбача причому вони тут? Ви сидите дома х....ю страдаєте!!! Займіться чимось і може про Вас тут напишуть!!!
07 Травня 2018, 02:53
Ще хотівби написати за Вашу писанину про сало з яйщями: всі працівники сільської ради приїжжають велосипедами до роботи по 3-5 км якщо і жарять яйця з салом то ж не з ваших холодильників а зі своїх!!! Що самі виростили і викормили!!! І шо тут такого? Чи Ви як прийшли в СР і почули запах то Вам теж захотілось? То прийдіть додому і зжарте...
07 Травня 2018, 11:38
Які всетаки люди в Україні злі. Що їм не дай і що не зроби - все до одного ...<br/>Соромно за таких людей. Ми від влади хочемо дорогу, магазин щоб податків не платив, ... а що на томість ми владі даємо? Скільки ви писаки податків за рік заплатили? <br/>Долюка, ... , ..., приплели до цієї теми ... <br/>Дешева машина на євробляхах вам очі мозолить ))) Ви хочете голову, щоб без трусів ходив і все вам віддавав і в ваших будинках прибирав і вам бульбу садив і щоб не забував вам дякувати за це. <br/><br/>Піднімайте свої дупи з діванів і зробіть щось для села чи громади, а лише тоді пальцем в когось тикайте. Українці стали, як старі бурчливі жінки з недо..., їм постійно все не так і все не те ...
07 Травня 2018, 14:09
Як яка різниця куди пішли ті гроші ????? Велика різниця.... Шановні Ви продаєте земельні ділянки які належать громаді і кошти які Ви отримуєте направляйте на благоустрій сіл які входять до території Носачевичівської сільскої ради Я думаю роботи тут вдосталь !!! Особисто до Рожищанина в кожного є свої посадові інструкції хто і що має робити для кожного державного службовця Голова повинен бути на свому місці..... Осине гніздо розворушили!!!
07 Травня 2018, 14:16
Новосадиха з культури і та забрала в трудяг гроші які підприємець їм дав і подякував за концерт на дні села Люди всталися з носом
07 Травня 2018, 15:03
) і знову пусті слова. Ви тільки критикуєте. Мені цікаво, що ви як мешканець села зробили для своєї громади і скільки податків ви заплатили в сільську раду за минулий рік. Я думаю, що коли ви чесно відповісте на це питання і самі зрозумієте, що ви 0 без палочки. У вас тільки хотєлка велика. Є люди, які не вийшли з дитячого віку і здатні лише плакати і постійно звинувачувати владу (якаб та влада не була б - їм буде завжди погано). Подорослішайте! Якщо ви бачите як можна розвинути село - балотуйтесь та вигравайте вибори і змінюйте село. Гавкати всі вміють, а ви покажіть як потрібно працювати.
07 Травня 2018, 17:11
Як ваш Голова такий чесний і хороший керівник скажіть що хорошого він зробив для громади селищної ради ,&quot;а нічого&quot; від машин що возять пісок тільки дорогу розбили,ну звісно покращив своє матеріальне становище за рахунок громади.А ще питання звідки в Котюка в Носачевичах взялося стільки гектарів землі (подивіться його декларацію) тому що Корнійчук брехун і хабарник.
07 Травня 2018, 17:41
Я дивлюсь вас заїло, що ви повний 0. Нема чим крити свою бездіяльність і лише гавкаєте. Просто обсирання людини лише тому, що він голова. Можливо ви подавали свою кандидатуру, але вас не обрали - люди знають, що ви гнила людина? <br/>На рахунок що зробив голова - потрібно запитати в громади і коли буде переобрання - люди самі скажуть своє слово.
07 Травня 2018, 18:28
а точнІше до пана КОРНІЙЧУКА. Чого ви людей обзиваєте гнилими? Вас то обсирають, а ви білий і пушистий. Вам можна все. Ви як стали ОЛЕКСАНДРОМ ВІТАЛІЙОВИЧЕМ то зовсім змінилися і повірне не в кращу сторону.
07 Травня 2018, 19:15
НОСАЧЕВИЦЬКИЙ ГОЛОВА БРЕХУН ЗЛОДІЙ ХАБАРНИК ХАПУГА
07 Травня 2018, 19:18
маєш свою жінку то інших не суди, чи може як наш голова вкради собі заручену
07 Травня 2018, 21:44
Шановні дописувачі писакі, я пропоную Вам всім прийти на наступні сільські збори і висловити свою думку про ситуацію на території Носачевичівської СР а не писати тут цей маразм!!! Може тоді шось і зміниться?? Чи Ви тільки тут анонімно всі герої?
07 Травня 2018, 23:03
Я не проти. Коли сесія? Бо до зборів дуже довго чекати.
08 Травня 2018, 00:24
За таке підлизування Корнійчуку, ти вже галочку заробив)))(красава)
08 Травня 2018, 01:18
А Грома це і є шановний Олександр Віталійович
08 Травня 2018, 01:23
Не всім поганий Корнійчук для декого дуже добрий але не для простих селян він нас одурачив. люди повірили. а він же регіонал продажний
08 Травня 2018, 04:19
Ви обрали Корнійчука,колишнього регіонала.Він роздерибанив разом зі своїми співпартійцями Левчучкою та Котюком землю.Нічого для розвитку громади не зробив,тільки покращив своє матеріальне становище.Може досить регіаналів обирати у владу?
08 Травня 2018, 11:59
Поперше Грома це моє прізвище.<br/>Подруге за Корнійчука на виборах голови я неголосував і жодних галочок мені від його нетреба - дорога в селі погрейдерована зимою сніг почищений і мені цього достатньо... <br/>І потретє підніміть свої дупи і самі зробіть шось для села а тоді вимагайте дій від інших на свому прикладі....
08 Травня 2018, 14:01
Пане Грома, цікаво як то вже ви підняли свою &quot;дупу&quot; , і що зробили для села? Розкажіть нам про свій приклад....А нарахунок пана Голови, то може нам замість нього і зарплату отримувати якщо замість нього працювати... для чого тоді взагалі та сільська рада????
08 Травня 2018, 14:57
Людиська схаменіться!!!!!!Чого ви причепилися до Корнійчука. Заздрість,підлість,жорстокість,самолюбство,бачу вас з'їдає!!!! Непхайте палки в колеса, бо колись і вам пхнуть(а може і скоро).А хто небачив що він зробив для сіл, то я вам скажу у вас проблеми з зором!
08 Травня 2018, 15:21
У вас ще дорого від снігу чистять і люди цим не задоволені <br/>як вам догодити? у нас в селі наш голова напевно ні разу не був і йому ... на нас і наші проблеми ... <br/>українцям як не роби їм всеодно не добре
08 Травня 2018, 16:16
Добре що зараз кожен може побачити доходи службовців , депутатів і т.д хоч є про що поговорити. Дійсно коментарі пишуться недоречні, якщо Ви не розумієтесь в якісь сфері краще мовчіть, не позортесь, а то коментар « голова наклав податок на магазин» нагадує часи Київської Русі)))) І ще, як взагалі люди дозволяють собі лізти в чиєсь особисте життя, займайтеся своїми справами, яка Вам різниця до «заручених» чи « розведених» .
08 Травня 2018, 17:50
Особисто до Вас &quot;житель села&quot; я особисто нічого неробив і незбираюсь тому і невисловлюю своє невдоволення а Ви будьласка похваліться чим то таким ви заслужили право тут всіх об..ти???
08 Травня 2018, 17:52
Судити діяльність другої людини, може та людина яка компетентна в цій свері, оскільки знає всі деталі і може об'єктивно оцінити. Судячи по ваших коментарям ви далекі від цього всього! Так що позакривайте роти, і займіться, своєю справою
08 Травня 2018, 18:19
Зазвичай всі йдучи до влади щось обіцяють , і може й щось роблять...може (((Але за такий короткий час ,як зробив Корнійчук ,то б ви &quot;неприхильники&quot; ...ніколи б незробили!!!!Ви небачить що він зробив для громади? Я вам напиши..дитячі майданчики,мусорні баки, світло,ремонт(да,да в сільській раді)але зроблений.....!!!!!Може ви хотіли щоб Голова асфальт у ваше подвірячко поклав,тому так на нього гоните!А зась вам((!!!!!!!!!!
08 Травня 2018, 21:59
Ми всі хочемо від голови дива. Думаємо, що якщо людина стала головою села чи міста - її бюджет та можливості не обмежені. Така собі золота рибка. Смішно з такого ставлення! Який бюджет цього села? Це як діти в бідній сім'ї яким по 25 років і вони вимагають від батьків: машину, квартиру і гроші, але натомість ніде не хочуть йти працювати. <br/>Включіть клепку! Совок головної пустоти. Приплели магазин та податки до голови села ))) ви самі розумієте яку ахінею несете? <br/><br/>Тепер у мене питання: після цих писак недороблених яке буде бажання працювати в сільського голови? <br/>Якби у моєму селі голова організував майданчик, мусорні баки, світло ... люди б його на руках носили б. У нас навіть дорогу від снігу не чистять! Якщо якась біда в заметіль - не швидка ні на цвинтар поховати не можна. Потрібно самому бігати і шукати, щоб розчистили сніг (звісно не безкоштовно).
08 Травня 2018, 22:46
От і спостерій в своєму селі спостерігач дороблений! Чого сунешся в чуже болото? Самі розбиремося що ахінея, а що правда! Не живеш тут, тому і не знаєш. Хто ти? Кум чи брат?
08 Травня 2018, 22:53
Які ж ми всі дурні і не компетентні! Які ж далекі! Що навідь не здогадуємся що і як краде голова і з ким ділиться, і з кого вимагає, нічогісінько не розуміємо. Дійсно пора закривати роти... Діяти треба конструктивніше!
08 Травня 2018, 23:42
Як там вас називали Пісарі!То йди ,до Голови ,і розбирався!Чого тут пишеш!!!!!Але ти не підеш бо ти боягуз!Тільки вони таку несимітницю пишуть,і більше нічого неможуть!Йди на прийом ,чи як там.......і питай що хочеш,може вже виговоритися!
09 Травня 2018, 00:19
А ти хто???? ,невиглядай за угла,сидиш пишеш чуш!Дій ,як ти там писав КОНСТРУКТИВНІШЕ)))))Йди скаже Голові в очі!!!!Що боїшся!!!!!Я нє!Я можу сміло прийти поговорити і з головою,і подивитися тобі в очі!А ти зможеш!
09 Травня 2018, 00:50
чсого ви все перевели на голову, 9 ділянок задекларовала все таки секретар с ради. про неї пишіть
09 Травня 2018, 14:33
Вор должен сидеть в тюрьме.
09 Травня 2018, 14:33
Вор должен сидеть в тюрьме.
09 Травня 2018, 15:32
Не вам судити голову! Кожен буде відповідати за свої гріхи,вчинки!А ви такі&quot;святі&quot; 007! Я щось сумніваюсь!&quot;Не суди і судимим не будеш!&quot;<br/>Знаєте всі цю заповідь?<br/>Ну а тепер побачим!
09 Травня 2018, 21:50
Якби мною були написані всі факти про голову, то ви б за голови свої взялися, але я ще трошки потерплю.
10 Травня 2018, 01:57
Чого!То пиши!!!Напиши і будеш спокійний!Але саме цікаво, що тебе жаба душить.І крепко душить , людина десь робить свої досягнення,її хвалять, старається,!!!!А про тебе новіть і нечуть, от і ти бісешся)))))))))))))))))))))))))
10 Травня 2018, 12:04
Я дивлюсь, що вам правда в очі коле? Я так розумію підгоріло від власної не реалізованості. Якщо ви бажаєте себе реалізувати - не коментарі (висери) строчіть, а йдіть займіться корисною справою для села. Можливо коли люди побачать, що з вас все гімно вийшло - оберуть головою і ви зробите з ОТГ рай.
10 Травня 2018, 14:20
В Єлизаветині дорогу зробити не можуть машиною їхати не можливо.А в клубі музикі нема дали білярд ітой вже в носачевичах стоїть ахоть його для Єлизаветинського клубу дали коли завклуба поміняю вона там нічого не робить щей гроші за в хід бере в клубі абсолютно нічо нема потолкі жовті.Молоді нема де фудбол пограти біля школи вже не пограєш там одні ями і пісок просили мяча і того не дали мусять копати старі задрипані мячі. Іще в селі абсолютно ніде вийти вечері клуб робить до 11 години
10 Травня 2018, 14:20
В Єлизаветині дорогу зробити не можуть машиною їхати не можливо.А в клубі музикі нема дали білярд ітой вже в носачевичах стоїть ахоть його для Єлизаветинського клубу дали коли завклуба поміняю вона там нічого не робить щей гроші за в хід бере в клубі абсолютно нічо нема потолкі жовті.Молоді нема де фудбол пограти біля школи вже не пограєш там одні ями і пісок просили мяча і того не дали мусять копати старі задрипані мячі. Іще в селі абсолютно ніде вийти вечері клуб робить до 11 години
10 Травня 2018, 18:09
Реакція на критику - дзеркало людини. А вона тут, на жаль, із знаком &quot;мінус&quot;...
11 Травня 2018, 19:30
Причитала цю брехню,що стосується завклуба.Ця ідіотка просто не дружить з головою,тому що знаю цю людину багато років,і звинувачень таких вона не заслуговує,сама грає,співає,і ансамбль &quot;Вербиченька&quot; створила-&quot;супер&quot;.
11 Травня 2018, 20:41
Наше село дуже гарне і мальовниче, шкода що ніхто за село не піклується , а ще єдиний в селі магазин закривається ....
11 Травня 2018, 20:46
А ти ввечері правопису повчися, граматикою займися - стане веселіше.
11 Травня 2018, 20:48
А тобі не вирішувати що мені робити вечері
11 Травня 2018, 20:50
Як що завклуб хороший то чому в клубі музикі нема і чому потолкі жовті скількі
11 Травня 2018, 23:04
Завклубшу просто потрібно вигнати. а то носить подарки старій Добровольській , щоб передала Новосадисі - своїй дочці.
12 Травня 2018, 03:49
Ви думаєте жалоб не було на неї певно кожен села жалувався
12 Травня 2018, 03:50
Все що вона робить в тому клубі то тількі одне забори красить
12 Травня 2018, 11:09
СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА КОНТРОЛЮЄ РОБОТУ ЗАВКЛУБШИ. НОВОСАДИХА БЕРЕ ТІЛЬКИ ПЕРЕДАЧІ.
12 Травня 2018, 14:23
Чого пристав до зав.клубом? Хочеш на її місце? Покажи на що здатен!!! А забори теж не легко красити. Ти ж не проявив ініціативу, не допоміг, і смітиш напевно, за тобою теж треба прибирати, бо тобі аби випити за углом. Скажи спасибі що ще є завклуб, бо продавця вже в селі не знайдеш, все скоро позакривається з твоєї легкої руки і з байдужості сільського голови.
12 Травня 2018, 14:31
Як що голова слідкує за робою завклуба то чому клуб в такому поганому стані
12 Травня 2018, 14:34
Велике щастя дожити до старості, а не померти в молодості! Так що старість не ображай, час летить дуже стрімко, не зчуєшся як сам чи сама станеш старим чи старою, тоді на все подивишся з іншою сторони, відчуєш що душа не старіє... Я не раз слухала як співає Добровольська, прекрасне виконання і на свій вік гарно виглядає, а якщо тобі не подобається, то просто ти ще не готовий слухати. А хто що кому передає, це вже йдуть наклепи і ображання.
12 Травня 2018, 15:44
Скільки вже можна писати цея маразм??? В клубі потолки жовті - прояви ініціативу одне з другім пройдись по селі збери по пару грн і збери молодь тай побіліть в чому проблема? Чи лежати на дивані і всіх опсирати простіше???... <br/>Магазин закривають.... а шо ви там купуєте? Якби там люди шось купували то ніхто б його незакривав, але ж Вам шановні простіше вийти раз в тиждень до зеленої машири і там купити все шо в пилюді до Вас їхало навіщо брати чисте з прилавка....<br/>Третє шо скажу: м'ячі і стадіон: коли ми з хлопцями хотіли грати футбол то м'яча кожен мав свого і нівкого непросиили на стадіоні кротовиння розгортали самі і ворота робили самі...<br/>ЛЮДИ ДОБРІ ХВАТИТЬ!!! ЗРОБІТЬ ХОЧ ШОСЬ САМІ!!!
12 Травня 2018, 16:31
Зроби і ти шось без людей.
12 Травня 2018, 21:09
всі біжать стрімголов до машини, а там і дозволу немає і ніяких ліцензій, ні касового апарата, ні холодильника, ні медогляду, і руки не миті! А продають все! Спирт, ковбасу, рибу, отрутохімікати, міндобрива і т.д. Податків не платять ні за що! І це в кожному селі!!! Кому капають гроші? Знову ж таки сільському голові. А ми цьому потураємо. Хто винен? Звичайно ми, тому що ми обрали голову, а з нього не питаємо ні про що, і тому що купуємо з тих машин.
14 Травня 2018, 01:24
Навіть незнаю як до вас звертатись тому пишу так шановний(на) хто написав: до Грома<br/><br/>13:31 12.05.2018<br/><br/>Зроби і ти шось без людей.<br/><br/>МЕНЕ ВСЕ ВЛАШТОВУЄ!!! <br/>Невлаштовує лище стан дороши яка була при всіх головах практично однакова, через це в кінець села ннходить маршрутка НА ЯКУ ГОЛОВА НЕМАЄ ВПЛИВУ а Вам дорогі мої односельчани глибоко ПО...ЕР тому що до пів села Вас довезе а на нас людей з &quot;Ретівки&quot; Вам глибоко на...ти і про шо ше можна говорити???? ВСЕ ВІДПОВІДІ ВАШІ ЧИТАТИ НЕБУДУ І ВІДПИСУВАТИ ТЕЖ ТОМУ ЩО ВАШ МАРАЗМ МЕНЕ ЗАМАХАВ......
16 Травня 2018, 17:07
Сам голова нічого не вирішує, вирішують депутати, як і за що вони проголосують так і є. З кожного села обрано по 4 депутати, всього 12, до їх всі претензії, і за дороги, і за магазини і за земельні ділянки, і пісок. Думаймо кого обраємо!