Рожище: відзначать День пам’яті та примирення і річницю перемоги над нацизмом

05 Травня 2018, 14:20
4854

У Рожищі відбудуться заходи, присвячені Дню пам’яті і примирення та 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Пам’ятні дати відзначатимуть, використовуючи, як елемент одягу стилізований знак «Мак пам’яті». - повідомляє прес-служба Рожищенської РДА.

8 травня, 9:00 год. – легкоатлетичний пробіг молоді вулицями міста (площа біля міської ради);

8 травня, 11:00 год. – панахида за загиблими у Другій світовій війні (обеліск Слави у міському парку);

8 травня, 11:30 год. – вечір пам’яті «Пам’ять вічно жива» (РД «Просвіта»);

9 травня, 9:30 год. – концерт духового оркестру РД «Просвіта» (площа біля міської ради);

9 травня, 10:00 год. – мітинг-реквієм «Ніколи знову», присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом (площа біля міської ради);

9 травня, 10:40 год. – пам’ятна хода від площі біля міської ради до Братської могили;

9 травня, 11:10 год. – панахида за жертвами Другої світової війни, покладання квітів до Братської могили, могили перезахоронених воїнів УПА та могили загиблого учасника АТО Олександра Плоцидима (міське кладовище).

Коментарі
05 Травня 2018, 17:57
До чого тут УПА ? Для них це не свято а траур
05 Травня 2018, 18:07
отож!..УПА-посібники нацистів,про це знае вся світова спільнота,9 травня-День Великої Перемоги над нацистами,а значить і над УПА. То тільки в сучасній Україні вони "херої",а весь світ їх знае як бандитів.
05 Травня 2018, 22:51
а от згадувати в цей день упа це не знати і не поважати історію і тих людей які загинули у цій війні!
05 Травня 2018, 22:59
Все як в минулому році. А де новації7 Що нового запропонував новий директор 7 Змін немає.
06 Травня 2018, 01:57
до істторика і до я всі ті які знищували фашистів слава і хвала незалалежно хто вони були і треба незабувати під яким= ми прапором зараз живемо схаменіться
06 Травня 2018, 16:35
нове те шо новий директор а все інше старе проводиться з року в рік . цікавинки немає.
06 Травня 2018, 17:23
Вчи історію "патріоте".....Можливо тоді перестанеш вигукувати тут про прапор.
06 Травня 2018, 20:40
9травня день Перемоги!!.і хай бандери різних мастей вкусяться за локті...
07 Травня 2018, 03:07
9 травня не день перемоги - а день пам‘ті за загиблими у страшній війні двох фашистських режимів. І ще не відомо хто знищив більше українців - гітлерівці чи савєти. Те що горя для України більше приніс таварісч - це стовідсотково. А воїни УПА воювали за власний народ і власну державу, і треба бути повним дебілом , щоб котити бочку на справжній героїв .
07 Травня 2018, 21:17
Ти не полінуйся і поїдь в с.Малинівка Рожищенського району....Там тобі старі люди розкажуть про твоїх хероїв правду з ким вони воювали і за що боролись.Заоодно заведуть на кладовище - побачиш могили тих невинних людей яких вони вбили.Тоді зрозумієш хто дебіл......
08 Травня 2018, 01:50
Мабуть набагато менше ніж тих українців , що постраждали від рук визволителів в 32,32 ,37 - ому роках. Зменшивши населення України за 75 « щасливих» років наполовину , заполонивши все руським в т. я. І багато голів.
08 Травня 2018, 23:11
Тобі хтось боронив говорити по українськи?Якщо п'єш,то закушуй.....
09 Травня 2018, 01:13
...взагалі то весь світ знае ,що Перемогу над гітлеровськими фашистами здобув саме Радянський народ під командуванням маршала Георгія Жукова ,вдень Святого Георгія Победоносця!І тому саме георгіївська стрічка являеться символром Перемоги .І весь світ знает та памятае ,що так звана армія УПА була активними посібниками фашистів(е ще живі свідки..є хроніка кінець кінців)яка виконувала саму грязну роботу ,тобто безпощадне вбивство своїх же земляків. <br/>І як би це комусь не хотілося-саме Георгій Жуков приймав парад Перемоги ,а не Степан Бандера .Саме георгіевська стрічка являеться симоволом перемоги ,а не мак в бандеровсьвких тонах.Називаеться -грішне примазалось до святого..Весь світ це знае і памятае ,тільки деякі українці забули ..а хто забувае історію свого народу і вірить брехні=той ризикуе пройти знову той же урок. Ніхто не забутий і ніщо не забуте!
09 Травня 2018, 01:46
З Днем Перемоги!!!Нащадки завжди будуть пам'ятати героїчний подвиг нашого народу в боротьбі проти фашизму......
09 Травня 2018, 02:44
Надіюсь хоч в цьому році в тезах про проведення свята прочитаємо імена та прізвища ще живих Ветеранів а не імена та прізвища наших керівників Ато складається така думка що не Ветерани Війни заслужили нашу шану та повагу бо їх імена і не згадуються а тільки згадуються голови заступники мер начебто вони головні герої цього дня
09 Травня 2018, 12:42
З Днем ПЕРЕМОГИ!! поки ми памятатимемо свою історію і шануватимемо наших істинних захисників від фашизму -до тих пір ми будемо варті ціеї Перемоги,за яку нашими предками заплачено дуже високу ціну!Та коли забудемо і повіримо брехні-історія повториться для нас знову -і не сумнівайтесь.
09 Травня 2018, 13:03
Некоректно путати поняття фашизм і нацизм. Яке місце має Італійська політична партія фашизму до нацистського режиму Третього Рейху. В суспільстві склалась така тенденція, але це підміна понять.Тому будьмо уважні.
09 Травня 2018, 13:26
БЕЗ совістно ! &quot;путати&quot; вояків УПА і ветеранів Великої Вітчизняної війни .Те саме ,що прирівнювати грішне до святого.
09 Травня 2018, 13:31
Не хвилюйтесь, в Господа не буде ніякої путанини.
09 Травня 2018, 17:40
Не вчи когось тому,в чому саме не розумыєшся......
11 Травня 2018, 23:09
А НОВОГО В ПРОВЕДЕННІ ДНЯ ПРИМИРЕННЯ ВСЕ ТАКИ Й НЕ БУЛО . ПРАЦЮЮТЬ ПО СТАРИНЦІ. ГОРБАЧ - БРЕХУН КАЗАВ ЩО ВСЕ ПОМІНЯЄ.
11 Травня 2018, 23:20
похоже на те ,щоце якраз ти не розуміешся в самому головному, раз ще можеж сумніватися ,в тому що в Господа Бога все і всі стануть на свої місця..С
11 Травня 2018, 23:22
Похоже на те ,що це якраз ти не розуміешся в самому головному, раз ще можеж сумніватися ,в тому що в Господа Бога все і всі стануть на свої місця..Там вся брехня спливе на поверхню і буде точно відомо хто є хто..У Бога ваги точні.