Жага до краси: 14-річна рожищанка поцупила косметики майже на 3 тис. грн

03 Травня 2018, 13:25
5133

У місті Рожище з приміщення магазину злодійка викрала різноманітні товари декоративної косметики майже на 3 тис. грн.

Поліцейські встановили причетність до крадіжки неповнолітньої місцевої жительки, - повідомляє прес-служба поліції Волинської області.

Дільничні офіцери поліції з’ясували, що протягом дня зловмисниця двічі обікрала один із магазинів у райцентрі. Спершу, в обідню пору вона викрала товари косметики майже на 2,2 тис. грн, а за кілька годин повторно винесла з торговельного закладу, ще  на 600 грн різноманітної косметики.

Поліцейські встановили причетність до вчинення кримінальних правопорушень 14-річної місцевої жительки.

За даними фактами поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 та ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Мова йде про крадіжку та крадіжку, вчинену повторно.

Коментарі
03 Травня 2018, 16:51
Щоб не такі часті випадки були краж у цьому магазині,працівникам треба бути на своєму місці. А не сидять по складах, а на касі і залі нікого немає. Інколи стоїш, щось обираєш, то консультант як смола до штанів ліпне, а як дійсно треба допомога, то нікого немає. На полицях з косметикою багато товару зіпсованого, нетоварного вигляду, грязне((Керівництву потрібно поміняти персонал,або платити більшу зарплату, щоб заохочувати до праці!І ще, купіть працівникам нові футболки, а то магазин краси, а футболки неохайні!
03 Травня 2018, 21:37
Неправда в цьому магазині найкраще обслуговування
03 Травня 2018, 23:27
Самі найкращі продавці
03 Травня 2018, 23:42
Магазин класний і сервіс на високому рівні! В Рожищах такого більше ні де не знайти. А якщо наші люди не вміють користуватися послугами магазину в якому товар у вільному доступі, то це проблема не працівників магазину, а культури виховання нашого населення!
03 Травня 2018, 23:53
Правильно, нікого і ніколи на касі не має, щось запитати теж потрібно покричати, поміняти персонал і то негайно, на карточці ева є телефон гарячої лінії, дзвоніть.
03 Травня 2018, 23:55
аха, мабуть це її мама лютує)
04 Травня 2018, 00:14
Жахливе обслуговування. Два тижні тому мала конфлікт. Продавці роздяви.
04 Травня 2018, 00:27
А чому скривати який це магазин. Напевно Єва. Там заходиш і дуже рідко коли є персонал на залі. Яка може бути мова про консультацію, якщо в них на касі нікого немає
04 Травня 2018, 00:31
нема різниці хто працюватиме красти будуть завжди, є багато хітрожопих
04 Травня 2018, 01:05
Завжди знайдуться незадоволені клієнти навіть в найкращому магазині,тільки не розумію чого ви туди ідете ідіть на базар!!!!
04 Травня 2018, 02:12
Там майже все виробництва росії, тож думайте що і де?
04 Травня 2018, 13:00
не путайте магазин самообслуговування і кіоск з фаршом
08 Травня 2018, 20:26
Колись зимою прийшла дивитись товар, вони питають "будеш шось купляти?" Я кажу я вибиру і тоді прийду з мамою , а вона мені "то йди звідси". Це поганий магазин.