Поперед батька в пекло, або Як водії нехтують правилами безпеки поблизу залізниці

25 Квітня 2018, 17:33
4710

«Зухвала поведінка на залізниці може закінчитися трагедією», - про це не раз говорять як поліцейські, так і працівники залізниці.

Необачність громадян та нехтування елементарними правилами безпечної поведінки на об’єктах залізничного транспорту, зокрема, на коліях та поблизу них, призводить до значної кількості травмувань, у том числі зі смертельними наслідками.

Але часто-густо ми спостерігаємо картину, коли водії, аби пошвидше перетнути залізничний переїзд, об'їзждають колону машин, щоб стати поближче до шлагбаума і першим «проскочити», як тільки він відкриється.

Як відомо, стояти на переїзді слід не ближче, ніж за 5 метрів від шлагбаума, а за його відсутності – в 10 метрах від найближчої рейки!

Сьогодні, 25 квітня, журналісти Район.Рожище вкотре зафіксували, як водії порушують правила ПДР та, власне, ставлять під загрозу своє життя.

Мало того, що водії стали на небезпечній відстані від залізниці, так ще й у два ряди. Водій на червоному авто, підїхав справа аж впритик шлагбаума. 


1

Коментарі
26 Квітня 2018, 02:34
якщо незнаете правил .не публікуйте єрунду..біла машина повертала по кольцу з другорядної дороги і вона зобовязанна там стояти..ну хоть візьміть комент у нац поліції..або вибачтесь перед водієм білої машини
26 Квітня 2018, 08:36
<p>Про що ви говорите? У вас якісь свої правила? Рухатися через переїзд та зупинятися перед ним можна тільки в один ряд. Відстань від шлагбаума має бути не менше 5 м. Це по-перше! І по-друге, тут не йде мова про білу машину, хоча відстань там не дотримана (!), а про порушення правил водія червоного авто, який обігнав колію автомобілів і став перед самим шлагбаумом. Дивно ви пишете, за вашими словами, білий автомобіль виїхавши з другорядної має право ставати попереду колії автомобілей, які вже стоять перед шлагбаумом? Ви де таке вичитали?</p>
27 Квітня 2018, 02:01
немає розміток... водій не зобовязанний ходити із лінійкою і тому водії нічого не порушили.Де комент поліції? ви не в праві судити хто що порушив це не в вашій компитенції .пишіть краще про рови на тій дорозі про халатність місцевої влади.
27 Квітня 2018, 21:38
ці так звані "журналісти"пишуть бред..а чого не напишуть які внас дороги?..розмітки де?..і ще багато іншого..."журналісти"херові..
27 Квітня 2018, 21:43
не кіпішуй, просто їздь правильно))))) А то таким як ти всі хєрові))) А може то ти такий?
28 Квітня 2018, 00:07
А ти каресподент де стояв помниш і як.
28 Квітня 2018, 00:12
На кругу стояло 3 машини ти теж там стояв
28 Квітня 2018, 00:48
незнаю чому я мав тебе пропускати.
28 Квітня 2018, 01:52
я знаю, що ти не знаєш!!!
29 Квітня 2018, 01:07
тормоз ти даже рушити не можеш
29 Квітня 2018, 01:33
ти порушив правила точно як і цей мудак.