У Рожищі шукають кондитерів

23 Квітня 2018, 12:25
4810

Тематичний захід до Дня кондитера відбудеться у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї.

До участь у заході запрошуються всі охочі кондитери. Про це йдеться на сторінці музею у соціальній мережі Facebook.

«3 травня відзначатиметься День кондитера. З цього приводу Рожищенський музей спільно з Центром зайнятості організовує тематичний захід. Якщо Ви хочете розповісти про свою роботу та показати усім свої кулінарні шедеври, просимо надати фото, буклети чи інші матеріали, що демонструють Вашу працю.

Це дасть змогу представити широкому загалу Вашу нелегку, але таку потрібну справу, а також залучити Вам нових клієнтів та у незвичайному форматі відзначити професійно свято!», - йдеться у дописі.

За інформацією звертатись до директорки музею Наталії Патійчук за тел.: 093-74-70-210.

Коментарі
23 Квітня 2018, 16:09
А як поєднується музей і майстер-клас з писанкарства чи музей і день добровольця і т.д. Що за маячню ти несеш?Давним-давно тобі потрібно вичавити з себе малороса.В тебе совок у голові.
23 Квітня 2018, 17:04
будь яка тема в ТЕМІ!!!!!!МОЛОДЕЦЬ ІГОРІВНА!!!!!!
23 Квітня 2018, 22:31
ні краще дути
24 Квітня 2018, 01:13
Гарна буде традиція . Професії мають історію , яку варто знати. І район має традиції зайнятості, які не варто забувати. СПРБУЄМО ?
24 Квітня 2018, 13:11
День кондитера і діяльність музею, як це поєднується? Та ще й центр зайнятості тут же. Хоча з центром зайнятості все ясно - вони всюди. Правда в тому, що всюди без толку. Зразу видно, що "дрібний" директор прийшла на посаду в музей прямо з центру зайнятості, а "великий" заступник керувала цією структурою останніх років з десять. Ну ніяк не можуть люди відійти....
24 Квітня 2018, 14:52
А ЯК ПРОВОДИЛИ РОСІЙСЬКУ МАСЛЯНУ ПЕКЛИ БЛІНИ, навіть не млинці. на Андрія варили вареники. а тепер не можна чи що.
25 Квітня 2018, 14:21
як пукан пригорів в рожищанина!
25 Квітня 2018, 18:30
ох як би ви знали як горбоч святкував в музеї андріївські вечорниці вони вже стали називатися горбачівськими танька светка алка, надька та її подружка вибирали собі кавалерів, мало ше їх мали