На виборах директора ветеринарного коледжу лідирує хірург Прус

15 Березня 2016, 20:45
3976

Сьогодні відбулися вибори на посаду директора Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького.

Викладач дисципліни "Хірургія ветеринарної медицини" Василь Прус з Ківерець обігнав найближчу конкурентку Лесю Недопад, колишнього заступника директора з навчальної роботи — 28 проти 16 голосів.

Втім, сьогоднішні вибори носять рекомендаційний характер. Остаточне рішення про призначення директора прийматиметься уповноваженими органами у Львові. З переможцем заключать контракт.

Нагадуємо, 28 лютого сплив термін перебування на посаді директора коледжу Віктора Свистака. У зв'язку з чим було оголошено конкурс на заміщення посади.

Коментарі
16 Березня 2016, 15:08
Я голосував за Пруса.
16 Березня 2016, 15:35
Хто б сумнівався )))
16 Березня 2016, 22:04
Прусу спочатку треба трохи зовнішній вигляд оновити, перед тим, як іти в директори. Несрлідно одначе
16 Березня 2016, 22:21
Ми б то з Катькою голосували за Леську, але вона жостка баба і може навести порядок, але нафіга нам шоби хтось вумний керував колєджом і давав нам дроздів?
17 Березня 2016, 15:56
Віка, при чому тут зовнішній вигляд??? На мою думку, кльові шмотки ніяк не додають розуму в голову. А з Прусом хоч побачите в коледжі щось нове, це я кажу не про ремонти, в самій будівлі, чи щось типу того, а про моральний і духовний розвиток студентів.
17 Березня 2016, 20:06
Леська "накерує" хіба, коли залл'є більма. А мо закодується?
17 Березня 2016, 22:04
Прус це спасиння вид рижого кодла:-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 Березня 2016, 00:22
Знаємо ми і моральний і духовний розвиток для студентів, який несуть прус з Ющаком
18 Березня 2016, 11:34
Трудягам Катьці Лесьці Бєловій треба методиста директора і оскара дати за вредність,сиділи роками у конюшнях поки Галя все не розгребла.
18 Березня 2016, 21:52
Не обов’язково щоб весь розвиток ішов від керівництва, у студентському житті, розвитку повинні брати участь і студенти, і зі зміною "влади" я думаю: ідеї які ідуть від студентів з приводу організації якогось концерту чи виставки не будуть зарізатися на тому рівні коли мова зоходить про якісь мінімальні фінансові затрати зі сторони коледжу, чи менше того - виділенні приміщення (актового залу, спортзалу, і тд.)...
21 Березня 2016, 20:41
НУ то де ваш Прус зараз??? Вже став директором? Не бачити йому цієї посади. Ми всіх перемогли.
22 Березня 2016, 01:39
поки що корупція взяла верх - чи надовго...
22 Березня 2016, 02:44
назавжди!!!!
22 Березня 2016, 12:56
Краще красиво програти, ніж грязно виграти!!!
22 Березня 2016, 15:56
Перемогла основна афіристка коледжу
22 Березня 2016, 21:11
наша правда перемогла
23 Березня 2016, 14:59
ви ще про якусь правду від вас одна кривда.
23 Березня 2016, 17:34
Ми, як і всі люди, визнаємо необхідність принципу , у яких живе почуття обов'язку, відповідальності,совісті. Совість – це той внутрішній голос, який каже нам, що є добро і що є зло, що є чесне і що є не чесне, що справедливе і що не справедливе.
23 Березня 2016, 17:56
Чому ж несправедливо виграла. За Недопад проголосувула більшість і вона до Львова не їздила на відміну від Пруса. А Прусовський профком всі кабінети оббігав. І хватить обсирати людей. Пане Прус і Ющак - Ви тільки анекдоти здатні на парах розказувати. Якби дійшло до діла, то б Ви коледж зі своєю організацією розвалили б за рік.
23 Березня 2016, 18:58
Да, програли Ви красиво. Дуже красиво було бігати всєю стайнею по Універу і обсирати Кіндратівну. Оце справжня Ваша КРАСА
23 Березня 2016, 23:22
Прус грошей не бере,бере той в кого викна пластикови,а хто гроши з студентського прфкому видае на бензин 95 для автобуса и на змагання знаем!тикайте до мене кровосиси:-) :-) :-)
20/04/2024 Субота
20.04.2024
19.04.2024