Рожищанин пропонує заселити депутатів на вулиці Орлика чи Багряного

16 Березня 2016, 10:00
2023

Зокрема містянин Вадим Майструк цікавиться: «Хотів запитати, коли вже з' явиться освітлення по вул. П.Орлика та Багряного? Чи будемо чекати, коли там поселиться один з наших депутатів?! Бо по вулицях, де проживають наші депутати, освітлення є!»

Район.Рожище запитав в мерії, коли планується і чи планується взагалі проведення освітлення саме на цих вулицях?

— Проведення освітлення на цих вулицях в бюджет на початок року не включено. Але в цілому такі роботи заплановані.  Буде ще перерозподіл бюджету, і якщо матимемо вільні кошти, можливо, тоді вдасться провести світло на ці вулиці, — поінформував В’ячеслав Поліщук, Рожищенський міський голова.

Коментарі
16 Березня 2016, 16:04
Але в будь-якому випадку лише ПІСЛЯ ТОГО ЯК БУДЕ ЕЛЕКТРИФІКОВАНО МАСИВ "КРАЙОВИЙ"!!!))
16 Березня 2016, 23:46
На моїй вулиці теж поки що освітлення нема.Немає можливості провести освітлення одразу по всіх вулицях. Збирай те підписи і звертайтесь у міську раду.
17 Березня 2016, 03:13
От цікаво б почитати бюджет міста<br/>А то читаєш кожного разу статтю якусб про проблеми міста - &quot;не закладено в бюджеті&quot; , &quot;цього року не планується&quot; і т/д
17 Березня 2016, 10:47
БАНДЕРА, підтримую. Тільки все зашифровано, навіщо людям знати куди йдуть гроші.
17 Березня 2016, 12:36
Бюджет доступний кожному громадянину міста. Найближчим часом ми опублікуємо його на сайті Район.Рожище.
17 Березня 2016, 12:49
Добре. Добре, що є інформаційний ресурс на якому справді буде зявлятись корисна інформація.
17 Березня 2016, 17:26
до речі, є сервіс Є-Дата. там розпорядника коштів - і все як на долоні: http://spending.gov.ua/
25 Березня 2016, 02:56
Для чого нам кожен рік збирати підписи,в бюджеті гроші від підписів не з'являться! Це питання стоїть не перший рік. Хоч сказати,що депутатам треба провести світло позачергово,бо депутат...?!
25 Березня 2016, 02:59
І цікаво скільки треба виділити з бюджету на 2 ліхтаря на нашу вулицю???
25 Березня 2016, 03:01
Оце проблема століття! Відповідь одна- немає грошей!