Як карають валютних «міняйл» у Рожищенському суді

18 Квітня 2018, 11:20
3653

Протягом 2018 року в Рожищенському суді слухались три справи щодо осіб, які організовують і займаються валютними операціями.

Один із відповідачів 17 січня 2018 року о 12 год. 30 хв., перебуваючи на центральному ринку по вул. Незалежності в м. Рожище, купив 100 доларів США за 2840,00 гривень у невідомої особи.

Інший - 23 грудня 2017 року о 12 год. 50 хв., поблизу ветеринарної аптеки, що на центральному ринку по вул. Незалежності в м. Рожище, придбав 50 доларів США за 1380,00 гривень у невідомої особи, а третій - 17 січня 2018 року о 12 год. 30 хв., продав 100 доларів США за 2840,00 гривень невідомій особі.

Зауважимо, що всі вони не мали ліцензії Національного банку України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: У Рожищі притягнули до відповідальності валютного «міняйла».

Згідно з Законом України осіб визнали винними у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.162 КУпАП. Хоча покарання в усіх різні: 

У першому випадку - особу визнали винною у вчиненні правопорушення та наклали адміністративне стягнення у виді попередження з конфіскацією валютних цінностей, а саме: 100 доларів США. Вилучені згідно протоколу огляду та вилучення від 17.01.2018 року кошти: 4800 доларів США, 60066 грн.,  залишили йому, як власнику.  

У другому випадку - визнали винним у вчиненні правопорушення та наклали на особу адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510  гривень з конфіскацією валютних цінностей, а саме: 50 доларів США. Вилучені згідно протоколу огляду та вилучення від 23.12.2017 року кошти: 2660 злотих, 3476 долари США, 94015,00 грн.,  залишили йому як власнику.  

У  третьому випадку - звільнили від адміністративної відповідальності за малозначністю вчиненого правопорушення. Оголосили валютнику усне зауваження. 

Коментарі
18 Квітня 2018, 14:29
А чому тут дивуватись.Наш суд самий гуманний.З такими штрафами вони будуть плювати на закон і людей ВІЧНО!
18 Квітня 2018, 14:53
а що вам міняйли заважають?????? Нехай працюють наздоровся
18 Квітня 2018, 14:57
А хто змушує йти до міняйла, завжди є вибір, не будуть йти до них, самі зникнуть...
18 Квітня 2018, 14:57
Тож міняйли далі стоять.
18 Квітня 2018, 17:59
якщо постійні хлопці то нормально і гроші нормальні ане туфта а хто не хоче ідіть в банк
18 Квітня 2018, 21:40
А вони платять податки?
18 Квітня 2018, 21:50
Пора вже їм палатку біля колібрииса поставити і не смішити людей якимись законами.
19 Квітня 2018, 01:08
медведя на 100<br/>кондруса на 50<br/>а бірона - помилували.. ггг!
19 Квітня 2018, 03:54
видати їм касові апарати ..то нехай міняють)))в чім проблеми???податок в казну і доллар буде коштувати як в банку і дефіциту не буде..а без ньго конфіскація майна..і ніяких проблем..одже комусь це вигідно
19 Квітня 2018, 12:31
Редакція бере в гривнях за заказні статті? Що так не любите валютчиків
19 Квітня 2018, 12:53
А в якому банку можна купити долари????
19 Квітня 2018, 12:54
А в якому банку можна купити долари????
19 Квітня 2018, 20:15
А ти що хіба кудись звертався крім валютчиків? В Приваті зараз долари є практично завжди, при чому навіть деколи за курсом кращим, ніж у валютчиків. І працює Приват з 8.30 до 17.30, а валютчики стоять лише десь до 13.00.
19 Квітня 2018, 20:15
А ти що хіба кудись звертався крім валютчиків? В Приваті зараз долари є практично завжди, при чому навіть деколи за курсом кращим, ніж у валютчиків. І працює Приват з 8.30 до 17.30, а валютчики стоять лише десь до 13.00.
20 Квітня 2018, 00:22
Таке враження , зо Бірон усіх заказав
23 Квітня 2018, 23:19
Не платіть податки,розвивайте особистий бізнес, працюйте на чорну, ухиляйтеся від будь якої забов'язаності-ось єдине правильне рішення на шляху до успіху в теперішній ситуації. Валютчикам респект- міняють вигідніше і швидше банку.
23 Квітня 2018, 23:19
Не платіть податки,розвивайте особистий бізнес, працюйте на чорну, ухиляйтеся від будь якої забов'язаності-ось єдине правильне рішення на шляху до успіху в теперішній ситуації. Валютчикам респект- міняють вигідніше і швидше банку.