Рожищенський район серед «аутсайдерів» з підписання меддекларацій

17 Квітня 2018, 17:00
2512

На Волині у рамках медичної реформи громадяни уклали вже майже 13 тисяч декларацій із лікарями.

Про це під час оперативної наради в ОДА 17 квітня повідомив начальник управління охорони здоров'я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк, - повідомляє ІА ВолиньPost. 

Він розповів, що у Луцькому районі підписали 1600 декларацій, у Любешівському -1200, Любомльському – 1300, Маневицькому - 2500, у Луцьк – понад 4000 декларацій. 

Водночас, «аутсайдерами» процесу наразі є Володимир-Волинський район, де підписали лише 43 декларації, Камінь-Каширський район із 48 деклараціями та Рожищенський район, де таких підписали лише 13.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Сімейна декларація: коли і з якими лікарями рожищани можуть підписати угоду.

«Ви бачите, яка строкатість цифр. Це тільки початок, але тенденції вже є. Загалом по області укладено майже 13 тисяч декларацій», - розповів Ващенюк. 

За його словами, важливо провести рекламу та добре інформувати населення про необхідність підписання декларацій.

Коментарі
17 Квітня 2018, 20:05
Томущо , у нас в населеному пункті нема з ким укладати договір(((
18 Квітня 2018, 03:10
З ким підписувати декларацію, у Павлівни одне лікування - "пий і пісяй", ну або ще - "це ж вже старість, що ви хочете". Чи з її чоловіком, який приходить на роботу аби побухати
18 Квітня 2018, 11:57
з кметюком тоже не буду укладати бо не лікує. а про жінку дбає щоб директором була
18 Квітня 2018, 13:54
Чого ви причепились до того Кметюка?Вас хто заствляє до нього йти?Є багато спеціалістів от до них і йдіть.Чи вам просто хочеться людині на нерви діяти.Клюєте його як курка зерно.Не можна так.Земля кругла.дивіться ,щоб не прийшлось ло нього в скрутну хвилину звернутись.
18 Квітня 2018, 22:46
Інформація не вірна!! Декларацій у рази більше!!Цікаво хто надав вам на стільки хибну інформацію???)
18 Квітня 2018, 22:48
А Ви почитайте уважно, можливо і побачите, хто надав інформацію))) А може і ні)))
19 Квітня 2018, 02:47
Я була минулого тижня. Але не було самих декларацій.
20 Квітня 2018, 01:54
На разі йде активне оформлення декларацій які заповнються електронно та роздруковуються у двох екземплярах.Були технічні проблеми із сервером та на разі їх ліквідовано спеціалістами.
20 Квітня 2018, 10:44
Електронне забезпечення полікліннік і бази даних поки що не гарантують захист персональних даних особи. Електронна база створена ПРИВАТНОЮ компанією. Дайте ДЕРЖАВНУ ГАРАНТІЮ на захист персональних даних.
20 Квітня 2018, 10:53
ДО ЯКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ МОЖЕТЕ ПОРЕКОМЕНДУВАТИ СІЛЬСЬКОМУ ПАЦІЄНТОВІ БАЖАНО ДО МОЛОДИХ,БО В НИХ КИШЕНІ ЩЕ НЕ РОЗТОПИРЕНІ