Рожищанці впаяли штраф за продаж горілчаного фальсифікату

12 Квітня 2018, 14:20
4916 Джерело: Фотоілюстрація

У Рожищі поліцейські притягнули до відповідальності особу, яка торгувала самогоном. 

2 квітня працівниками дільничних офіцерів Рожищенського відділення поліції було виявлено факт реалізації фальсифікованого алкогольного напою домашнього виробництва мешканкою вулиці Граничної, що в Рожищі.

На правопорушницю було складено протокол за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 164-16 КУпАП (заняття забороненими видами господарської діяльності).

У четвер, 12 квітня, справу розглянув Рожищенський суд. Рожищанку-правопорушницю зобов'язали сплатити штраф у розмірі 3400 грн.

Нагадаємо, це вже не перший випадок продажу фальсифікату. Раніше були зафіксовані факти реалізації самогону на території ринку в місті Рожище, а також у так званій в народі «Клітці»Суд зобов'язав рожищанина сплатити чималі кошти за продаж фальсифікату та ін.  А в селах району було виявлено п'ять фактів зберігання та два факти його придбання.

Коментарі
12 Квітня 2018, 21:57
Там ще бондя жене в рудці перевірте машину за смагу купив
12 Квітня 2018, 22:02
От полюбляє наш народ класику єврейського жанру (доноси).Заткніться вже.
12 Квітня 2018, 23:20
Біля залізничного вокзалу в ларьочку самогон продають.<br/>Там часом випиваю.
13 Квітня 2018, 00:22
Смоли б ти гарячої напився,стукачило.Випиваєш,то випивай мовчки,чого пиздіти?
13 Квітня 2018, 01:38
Невістка з патрохами здала свекруху
13 Квітня 2018, 02:45
Ви всі поздихали самогоняки тварюки ви прокляті. Чортом кручені. Людей на той світ зводять своїм спердогоном. А ще шо обідно шо всі толпою в ад хірачать...
13 Квітня 2018, 22:56
бабулька вул Селянська 13 перевірте тоже ще хлопці заходять з кансєрвнооо по бутильку як пють на заводі
14 Квітня 2018, 03:42
впаяйте штраф сирзаводу смердить дуже.. кишка тонка чибабульку легше вштрафувати??директора ринку теж за антисанітарію що там рибу під ногами продають???))
14 Квітня 2018, 15:52
хай важе трусануть того бондю хвалька на село за смагу
15 Квітня 2018, 23:04
Краще хай домашню самогонку пьють ніж від смердючого спиртту помиирають.
15 Квітня 2018, 23:05
А в іванівці нічого не роблять з точками і заяви були на писани новим ментам