Копачівка: у лісі місцеві влаштували сміттєзвалище

10 Квітня 2018, 22:30
4970

У Копачівському лісі «винайшли» альтернативу Брищенському сміттєзвалищу.

Невідомі викопали у лісі поблизу села яму та почали звозити туди сміття.

Світлини «нео-технології» на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікувала волонтерка Наталія Деречинська.

«Копачівка. Ліс. Централізована яма на заміну Брища? Як вчити людей культурі?» - йдеться у повідомленні.


 

Коментарі
11 Квітня 2018, 10:54
еліта мабудь це не біля дач случайно???? Засранці
11 Квітня 2018, 15:54
Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають
11 Квітня 2018, 15:58
Це Григорій Косанюк викидає туди сміття разом з своїми сусідами !!!!.
11 Квітня 2018, 23:34
Перевірте сільського голову з топільного який є злодій вкрав системного блока від комп'ютера який стояв в сільській раді брав собі гроші людські які люди рожищани платили за оренду землі оформляє на себе допомоги і купляє ноутбуки одним словом це є злодій і алкаш який приходить на роботу п'яним і всі працівники про це мовчать
11 Квітня 2018, 23:42
не хороше, шановна, не хороше!!! не по темі!!!!
11 Квітня 2018, 23:45
То хотіли добувати бурштин,але не могли найти помпу,і <br/><br/>рішили закидати мусором ,замести сліди.
12 Квітня 2018, 15:51
шо хороше покаже майбутнэ а ця тема завжди в темі.....Так швидко голова відписався бо на злодюзі шапка горить!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 Квітня 2018, 16:01
Цікаву тему про голову з Топільна пдкинули Вам редакціє а мусор на Копачівці то не його рук діло ясно він в себе видно&quot; хазяйнує&quot;аж сме...............
12 Квітня 2018, 18:55
дитячий садочок- молодша група !!!)))) Позорище, дорослі люди, державні службовці органу місцевого самоврядування !!!!!!! а поводять себе як діти................
12 Квітня 2018, 20:02
Найкраще обливати брудом людей через інтернет і не важливо, що ця стаття &quot;Копачівка у лісі сміттєзвалище&quot; взагалі не відноситься до Топільненської сільської ради. Потрібно спочатку дивитись на себе, на свої вчинки, дії та ставлення до людей і колег, а не безпідставно звинувачувати інших у чомусь.
13 Квітня 2018, 00:44
ШИЛИК сам себе захищаєш але про тебе і твоє добро зроблене для села знає ВЕСЬ РАЙОН...УСПОКОЙСЯ ТА НЕ ВЧИ І СОВІСТИ КОГО ОБЛИВАЮТЬ БРУДОМ. ПОДИВИСЬ ЯК ПООБЛИВАВ БРУДОМ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ ТИ
14 Квітня 2018, 03:45
оштрафувати голову отг і всі проблеми...повірте мусору більше не буде
14 Квітня 2018, 20:47
Що ж ти шилик будеш робити з монументами до дев'ятого травня придурок ти є іди прибирай кущі попідстригай території біля сільської ради поприбирай а то ходиш вже чорний став як нігер в нігерію скоро поїдеш будеш там правити
16 Квітня 2018, 23:55
рожищанка знає хто такий Топільненський голова? Шановна не обсирай брудом іншу людину, бо це &quot;образливе лайно&quot; на тебе повернеться!
19 Квітня 2018, 00:57
не пиши дурниць за сільського голову, піди полікуйся сама, не прикривайся своїм маленьким дольчиком