Без правил та культури: в центрі міста водій «запаркувався» на тротуарі

06 Квітня 2018, 19:26
3802

Район.Рожище продовжує публікувати ФОТОФАКТ «Без правил та культури».

Тому не забувайте надсилати нам на поштову скриньку ([email protected]), свої фото- чи відеодокази порушення правил дорожнього руху, та інші неправомірні діяння громадян, а ми в свою чергу будемо їх опубліковувати.

У п'ятницю, 6 квітня, до редакції Район.Рожище надійшло повідомлення від Віктора П., який пише: «Українські бляхи, учора, 5 квітня. Обідня перерва закінчувалися. Не дочекався водія. А так хотілося б».

Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх. Пам'ятайте, якщо ви хочете комфортно пересуватися на своїх автомобілях, дбайте про те, щоб було комфортно всім учасникам дорожнього руху. Так, так, і пішоходам теж. Зміни починаються локально, й саме з вас.

Коментарі
07 Квітня 2018, 00:54
Таке вражння ,що в Рожищах, одні Віктори- СТУКАЧІ. Певно тільки велосипеда і мають. :)
07 Квітня 2018, 01:09
стукачі, які серуть і бояться бомби навіть в статті)))))))
07 Квітня 2018, 01:33
а я думав на польських бляхах
07 Квітня 2018, 02:27
які всі розумні, як вже фото з'явилося на сайті то зразу стукач!!! А ви ж в Європу всі хочете. а там такого не побачите: де хто забажав там паркує авто бо для його закони не писані !!! Ну зрозуміло, що хто це побачив і фото надіслав той стукач, і бомби боїться, і....... чим би то людину ще образити??? бо я самий правильний і мені начхати на всіх !!!
07 Квітня 2018, 12:00
Різати зати колеса, а якщо на ніч оставить зпалити...
07 Квітня 2018, 13:21
Правильно їбашити машини, падли ставлять бо йому ближче йти
07 Квітня 2018, 13:33
Ваша ЖАБА ЗЕЛЕНА вас сама і з,їсть.
08 Квітня 2018, 10:30
Як завжди факт і докази є а роботи хочаб виховної зі поліції не має питаня за що вони отримують зарплату і доволі такі не малу
10 Квітня 2018, 10:01
Це проблема поліції дивитись за порядком. Бабульок з базару гонити вони мастаки а щось більш важливіше то НЕ БАЧАТЬ))))