У РД «Просвіта» - новий директор

04 Квітня 2018, 13:30
Раїса Кучмук та Сергій Горбач 8362
Раїса Кучмук та Сергій Горбач

У вівторок, 3 квітня, укладено контракт Рожищенської районної ради з керівником Рожищенського районного дому «Просвіта» - Горбачем Сергієм Васильовичем.

Про це інформує прес-служба Рожищенської РДА.

4 квітня заступник голови районної ради Раїса Кучмук та заступник голови РДА  Інна Сергійчук, представили нового директора РД «Просвіта» колективу працівників культури району та побажали Сергію Горбачу успіхів у нелегкій праці збереження й розвитку галузі культури району.

В.о. керівника РД «Просвіта»  Лідії Романюк подякували за сумлінне служіння благородній справі.

1

 

Коментарі
04 Квітня 2018, 17:01
ВІТАЮ!!!!
04 Квітня 2018, 17:27
ну нарешті!! ото помотали нерви людям!!! сергію так тримати молодець!!!
04 Квітня 2018, 17:27
на думку районних депутатів!
04 Квітня 2018, 17:33
От і зараз почнуть розкрадати ту бідну культуру, розпинати працівників і так далі.... План уже вони розробили<br/>... Ми співчуваєм вам, шановні працівникі
04 Квітня 2018, 17:34
Тепер то я тільки здогадався навіщо Музиці заступник. Правильно, - щоб було кому Горбачу руку тиснути. Сам же він не зміг би цього зробити після стількох скандалів.
04 Квітня 2018, 17:46
Дурний тебе, Петре, піп хрестив, над тобою штани спустив. Розкопошилося зміїне кубло. Хвалять Горбача, самі себе вітать, самі собі оди співають, от як в приказці: хвалять, мамо, люди нас - ви мене, а я вас.
04 Квітня 2018, 18:09
Рано радієте дурні
04 Квітня 2018, 18:55
Він живе в неї я<br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/><br/>Лідія Панасівна Ви Людина з великої букви. Головне будьте здорові. Ми Вас любимо та поважаємо.
04 Квітня 2018, 19:23
Нема правди, не виросла, кривда повіває... А ви ще хочете в країні порядку - не буде. Якщо в маленькому райцентрі не можна впоратися з фурункулом, то що вже казати про все решту. Брехня, корупція, відсутня система правосуддя. Чому дурні, бо бідні, чому бідні, бо дурні. От і вискакують на знесиленому, безвільному тілі прищі, фурункули, болячки... (Новосад , Горбач , Гайворонська та ін..) думали спруту голову треба відрубати. А ні. Треба починати з клізми, бо гівно в кишківнику. От воно там застрягло і бродить.
04 Квітня 2018, 19:50
Ти не Тарас, ти гнида...<br/>Чим гірша Гайворонська Інна від Дулюка Вадима чи чим кращий прихвостень Кузава від &quot;морально&quot; стійкої Антоніни Клімчук?<br/>Горбач має усі шанси проявити себе з позитивної сторони...
04 Квітня 2018, 20:08
Ну нарешті ВІТАЮ....лісові вже можна валити на пенсію і горобцямене крутити дулі
04 Квітня 2018, 20:41
Як прийшов так само і піде
04 Квітня 2018, 21:25
А де я сказав, що мені Дулюк до вподоби? Мені що Горбач, що Антоніна, що Новосад , що ти - брехуни та інтриганти, підлі та ниці.. І краще бути гнидою, як я, ніж каловим залишком, як ти. Давай проявляй себе, плівка ти від міхура сечового.
04 Квітня 2018, 21:36
Горбач молодець!Витер садно рішенням районної ради і нахилив Музику через суд.
04 Квітня 2018, 21:49
&lt;p&gt;Ти іпануте, які пенсіонери підуть? Пенсіонери, якраз лишаться: стара добровольська, списана з хору волинського свєтка, павлючка. Підуть Козій, Закрева, Чербаджі і т.д.&lt;/p&gt;
04 Квітня 2018, 21:52
З судами які є в нас в Україні є чим гордитися прийти на посаду через суд,
04 Квітня 2018, 22:11
Виконувати закони і приймати рішення в межах закону і не буде судів. Анальна ти тріщина.
04 Квітня 2018, 22:32
А що болить? Нема кому полічити? Значить невелике ти цабе, раз ніхто не лиже.
04 Квітня 2018, 23:25
Може наведе лад по сільських<br/><br/><br/><br/><br/><br/>Пожарки і.т.д. Візьміться, за що зарплату платять??? Чому клуб постійно закритий, скільки молоді. Чому на свою зарплату не відпрацьовує завклуб.
04 Квітня 2018, 23:26
Пожарки і.т.д. Візьміться, за що зарплату платять??? Чому клуб постійно закритий, скільки молоді. Чому на свою зарплату не відпрацьовує завклуб.
04 Квітня 2018, 23:50
Не рости дебілом. Директор просвіти не контролює роботу завклубів. Це має робити сільський голова, на крайній випадок нач. культури, тобто Новосад.
05 Квітня 2018, 00:21
люди ау !! хто зав клубом в копачівці???!
05 Квітня 2018, 00:40
Буде новий стїл для забав
05 Квітня 2018, 01:06
як прийшов так і піде
05 Квітня 2018, 01:33
Це точно, ви праві, як прийшов так і піде..... Фальшиві, підлі брехливі люди довго не затримуються.....
05 Квітня 2018, 01:50
Погана новина... Надіємось на краще, але готуємось до гіршого. Хоча...це все дурня!!! Замість того,щоб гнати Новосадиху, ви садити її лакея на таке місце....<br/>Тому і нема культури, достатку і процвітання, бо є такі люди..
05 Квітня 2018, 02:19
Недаремно головна пісня України починаєця зі слів: &quot;ще не вмерла...&quot; p.s. ...залишаєця лише підняти червоно-чорні прапори, бо все остальне вже давно на півшостого...
05 Квітня 2018, 02:35
Добився таки пряник свого. Наступний крок - кадрові чистки. Бо ж, кажуть, вже давно іншим людям обіцяли роботу забезпечити. Значить будуть по трошки звільняти місця. Раїса посміхається так гарно, вже забула, як Горбач її на комісії матюжив? І як, народні обранці, нормально вам буде спатися? Хто там в нас ще в різних комісіях білякультурних? Що вже сіли в калюжу? То чого вимахувалися і Тараса на директора БДТ не прийняли? Він точно не гірший Горбача! Знаю, що ви це все читаєте. То ж майте думку пересічного громадянина: ви слабаки! І на людей вам по суті начхати! Чого тільки ви в ті депутати перлися? Не можете впорати одну круглу дупу і другу круглу пику.
05 Квітня 2018, 03:05
Все вертаєця на кругі своя, і тільки всякі оборони і активи стають все більшою srаkою в мадридському дворі сомалі-UА
05 Квітня 2018, 03:53
&lt;p&gt;От ше собі думаю, як то ота сімейка при любій владі в почоті. Стара ше як Топільно завклубом була за союзу, бігала людей на суботніки замість церкви зганяла і записувала хто не пішов. Вірші про Леніна читала, аж плакала. Якось той Лєнін не витримав і впав, як вона вила. Далі раптом стала Богу молитися і УПА собі приписала. Потім ше веселіше стало. Кожному новому голові РДА плакала і причитала, що гонимі попередньою владою, а вони ж герої. І головне праві завжди: пару років тому дід старий Горбачу в очі плював, бо гонуку його кукурічить, а топірка бігає за нього вступається кругом. То де ж правда його? Брехуняки. Гнила сімейка. І ше тут котресь буде писати що то буде добрий директор, вітають, та тьху на вас, тим самим що Ананько на Горбача плював.&lt;/p&gt;
05 Квітня 2018, 10:21
Щоб хто не говорив, запитайте любого сільського голову, найбільш відповідальним головою РДА був саме ВАДИМ ДУЛЮК. Жодне питання, яке виникало не залишалось без розгляду. У вихідні службовою машиною не користувався. Приїзжав у вихідні, на сходи селян своєю машиною. Масалов теж вирішував питання оперативно. Щодо Горбача, шанс потрібно дати молодим. А плюється на всіх і вся то напевно &quot;танцюрист&quot;. Спить і бачить себе головою РДА. Але завжди йому як &quot;танцюристу&quot; щось мішало щоб стати ним. А на Музику не говоріть нічого, бо він до цих розборок не причетний. Йому філетово.
05 Квітня 2018, 12:34
оце баба леся видала!!!
05 Квітня 2018, 14:54
А чого ця мумія потрібна в РДА
05 Квітня 2018, 19:01
А чого це раптом два директора бібліотеки та музичної школи прибігли на представлення бо коли представляли директора музеюм їх і близько там не було ? &quot;КОЛЛЕГИ&quot;
06 Квітня 2018, 00:22
потерпіть шановні іще рік
06 Квітня 2018, 02:43
&lt;p&gt;О браконєр який вночі ловив рибу сітями вибився в люди, де правда? та гнати треба&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
06 Квітня 2018, 13:43
А чи варто працювати під орудою тих, хто сповідує тоталітарні, старорежимні адміністративно-командні методи керівництва, чи є сенс втрачати час у колективі, який спостерігає за гонінням посади та наживим Новосад і Горбача.
06 Квітня 2018, 18:45
Пранік розкисниш за півроку. Судами зраниш душу к4омусь бо тебе ЇЇ НЕМАЄ Ти гнилий... Хочеш потрапити таким чином в середовище правил етики , моралі і честі.. хочеш підняти свій імідж між нами приставкою посади директора. Просвіти ? Проте не припустимо якщо таку роботу за гонорар від ЗДОБУВАЧА ПОСАДИ - ВИКОНУЮТЬ ІНШІ ОСОБИ А НЕ ТИ ОСОБИСТО. Нам відомі відголоски резонансного скандалу навколо твого ВИГРАВ КОНКУРС,, ВИГРАВ СУД. ЧИ ВИБАЧИВСЯ ТИ ПЕРЕД ПОПЕРЕДНІМ ДИРЕКТОРОМ В ПЕРЕДПАСХАЛЬНІ ДНІ 7 ЧИ ЗМОЖИШ ТИ ВИПЛОТИ ЧОРТОПОЛОХ В ЗАКЛАДІ КУЛЬТУРИ - ДЕ ПРОДОВЖУЄ РЯСНО РОСТИ В ОСОБІ ДОБРОВОЛЬСЬКИХ . .
07 Квітня 2018, 15:30
Даааа Горбач як ти там казав : &quot;як би ви хлопці знали ще скільки можна в РД &quot;Просвіті&quot; потягнути бабла&quot; А тепер ми знаємо для чого ти так позорився. ... ГНИЛИЙ ТИ ХЛОПЕЦЬ
07 Квітня 2018, 19:16
НА ЗАВКЛУБА ПЕРСЯ. . ТАНЬКА ХОЧЕ ВТРИМАТИ СОЖИТЕЛЯ І СПЕРЕДУ І ЗЗАДУ. ЦИСТЕРНАМИ БУДУТЬ ВАЛИТИ ГОРІЛЯКУ - АЛКА ВЖЕ НА ПУГАЛО ПОДОБНА, СВЕТКА НА КИТАЙЦЯ ЦУКОР МАЮТЬ А СТАРА БАБА ЯГА ТОЖЕ ХОЧЕ ПИТИ І ВИТИ,,ВИТТИ І ВИТИ . СИНОВІ АЛІМЕНТІВ НЕ ПЛАТИТЬ БО ТОЖЕ СУД НАД ЗАКОННОЮ ДРУЖИНОЮ ВИГРАВ ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ. ТОЖЕ ГОНИМИЙ З ЛУЦЬКА ОТ. БАБА ЛЕСЯ ДАЛА ДОПИС ЦІЙ СІМЕЙЦІ, ОЙ ДАЛА.... УСПІХУ ЙОМУ У БЛАГОРОДНІЙ СПРАВІ.
09 Квітня 2018, 11:53
4х річна гонитва за посаду директора від горбача і ко.
12 Квітня 2018, 13:44
Христос Воскрес! На тому світі всі будуть відповідати за свої гріхи, але не всім пробачать!!!
12 Квітня 2018, 18:04
Стара чупакабра вовка загризе, молода ще злішою стає ото силу мають .роайон на голову поставить судами запряглись..щодня добичу шукають,..., головний сірий кардинал в бухгалетрії їм пас дає... а лис Микита живота гдадить що йому ніхто в житті тай не завадить.
13 Квітня 2018, 12:38
Стара чупакабра вже кірує завклубами постанови надає .... Зараз буде падати перед церквою і креститися що вона нічого поганого не робила.... А вонааааа цее вміііє.
13 Квітня 2018, 18:42
Ну то що Горбач як ти там казав: &quot;з деякими поговорю а деяким людям створі такі умови що самі підуть...&quot; ну то як ,вже створив умови?
17 Квітня 2018, 17:19
стару добровольську виперти треба а за нею і молоду. Бабо Лесю подай вірша в студію