Суд зобов'язав рожищанина сплатити чималі кошти за продаж фальсифікату

03 Квітня 2018, 10:20
3407

У Рожищі дільничні офіцери поліції притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж фальсифікату.

28 березня працівниками дільничних офіцерів поліції ВП Ківерцівського ГУНП у Волинській області було виявлено факт реалізації фальсифікованого алкогольного напою домашнього виробництва в магазині, по вулиці Мазепи поблизу залізничного переїзду, що в місті Рожище.

На продавця магазину було складено протокол за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 164-16 КУпАП.

У понеділок, 2 квітня, справу розглянув Рожищенський суд. Правопорушника зобов'язали сплатити штраф у розмірі 3400 грн.

Нагадаємо, це вже не перший випадок продажу фальсифікату. Раніше були зафіксовані факти реалізації самогону на території ринку в місті Рожище, а також у так званій в народі «Клітці». А в селах району було виявлено п'ять фактів зберігання та два факти його придбання.

Коментарі
03 Квітня 2018, 13:44
Не смішить "чималі кошти". Для продавця алкоголю це не гроші.
03 Квітня 2018, 14:12
Для середньостатистичного рожищанина - це чималі кошти. Я от, наприклад, цілий місяць працюю, щоб їх отримати. А цьому наливайку варто вже давно задуматися, бо на чужих сльозах свого бізнесу та доброботу не збудуєш. Щоразу проїжджаючи повз зупинки біля цього магазину бачу, як вранці і ввечері там швендяють п'яні. Поліція, не спіть, розганяйте те кодло!
03 Квітня 2018, 16:53
Біля залізничного вокзалу в одному генделику теж продають таку отруту...
03 Квітня 2018, 17:12
Не тільки продають в ганделику,кожин день бридко дивитися як до мої сусідів по декілька разів на день ходять купляти цю утруту,спасу немає вже від того алкоголізму,люди схаминіться неберіть гріха на душу,нетравіть людей...
03 Квітня 2018, 17:27
поки пють доки й продаєм.... попит
03 Квітня 2018, 18:12
А кого оштрафували? Про який магазин мова, хто знає?
03 Квітня 2018, 18:12
А кого оштрафували? Про який магазин мова, хто знає?
03 Квітня 2018, 23:50
а тобі навіщо????
04 Квітня 2018, 00:06
як цe навіщо?щоб знати дe можна купити хорошого самогону....
04 Квітня 2018, 00:10
а якого цe такого 28 квітня, цe якого року... брєд якийсь
04 Квітня 2018, 01:10
вмене купуйте найкращу самогонку жену
04 Квітня 2018, 10:17
До діда купи очки там 2 квітня!
04 Квітня 2018, 10:46
Все правильно, ми випадково замість 28 березня написали "квітня". Дякуємо діду Петру за вказану помилку! Окуляри, на жаль, треба нам))))
05 Квітня 2018, 01:48
Не хочеш не купляй...хах