Депутати нарешті обрали заступника голови Рожищенської райради

29 Березня 2018, 19:40
6938

Відповідне рішення було ухвалено депутатами на сесії сьогодні, 29 березня.

У четвер, 29 березня, відбулось пленарне засідання чергової тридцятої сесії Рожищенської районної ради VII скликання, яке провів голова ради Андрій Музика.

На сесію було внесено майже 30 питань.

Важливим і водночас відповідальним було перше питання, яким передбачалося обрання заступника голови районної ради. До сьогодні голова райради працював без «правої руки». 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прізвище претендента на вакантне місце озвучив голова районної ради.

5

Андрій Євгенович запропонував колегам-депутатам підтримати таємним голосуванням депутатку районної ради Раїсу Кучмук.

Представляти претендентку на посаду не було потреби, адже її добре знають, як в районі, так і в області, як мудрого екс-керівника Волинського обласного центру зайнятості, людину принципову та відповідальну.

За результатами таємного волевиявлення депутатського корпусу, яке проходило з дотриманням норм чинного законодавства, Раїсу Євгенівну було обрано заступником голови районної ради.

1
Раїса Кучмук
Раїса Кучмук

 

Коментарі
29 Березня 2018, 23:35
Хто б сумнівався що Раїса Євгенівна не долізе до державного корита, гідний заступник у Музики.
30 Березня 2018, 01:53
а молодших , принципових та відповідальних , в Роженському районі- немає ?
30 Березня 2018, 02:23
Дурдом.
30 Березня 2018, 02:26
Кучмучка пішла проти Президента і отримала посаду до пенсії
30 Березня 2018, 11:22
Заздріть мовчки
30 Березня 2018, 11:39
А Рая казала, що ми ще про неї почуємо ))) Ай молодець!!!
30 Березня 2018, 11:48
Ну тепер Музика точно втратить спокійний сон....
30 Березня 2018, 11:51
Раїсо Євгенівно, вітаю!!! Так тримати!!!!
30 Березня 2018, 12:58
Смачно так лизнув
30 Березня 2018, 22:02
старий сивояй замість якогшо депутата , хто вибув7
31 Березня 2018, 02:46
Саам всівся
31 Березня 2018, 12:23
замість сексу на компютері буде секс в натурі....для музики
31 Березня 2018, 12:29
ВІТАЮ,,,
31 Березня 2018, 16:52
А Музика сам так перероблявся що аж праву руку стало треба. Роботяга!!! Нічого в нас не зміниться поки те все кодло не розжинемо.
31 Березня 2018, 18:22
а на манeжe одни и тe жe... ну скільки можна тасувати ту саму стару, заяложeну колоду так званих місцeвих кeровніків? яким чином можe щось змінитися, якщо при владі ті ж самі колишні старі партійні кадри-як нe комуністи, то комсомольці або щe радянські голови колгоспів. да нe можна очікувати від них нових ідeй чи рішeнь апріорі, бо вони нe мислять по новому. стару коняку вжe нічому новому нe навчиш, бо вона цього і нe хочe, і нe сприймає. всі навколо кричать - дорогу молодим, а насправді цe всe лишe фарс та звичайнe лицeмірство. і останнє голосування тому яскравe підтвeрджeння. хоча чого тут було очікувати - старі дeпутати-маразматики обрали заступника бeз п’яти хвилин пeнсіонeрку. я розумію, що влада п’янить і з нeю важко розпрощатися, алe час вжe й внукам більшe уваги приділити. дорогу молодим і слава украіні!!!
31 Березня 2018, 19:55
Ідеї треба розсудливо реалізовувати, щоб не трапилась всяка хєрня, наподобі майдану. А молодим реально треба давати дорогу, і незаважати.