Новий голова Волинської ОДА обіцяє побувати в кожному районі

26 Березня 2018, 18:45
3524

Олександр Савченко пообіцяв відвідати з візитом кожний район області.

Про це він заявив під час оперативної наради у Волинській ОДА, – інформує «Вголос».

«Я побуваю в кожного місцевого голови району незалежно від того, кого вони люблять. З регіоналами я не працював. Не міг віддати честь президенту, який двічі сидів. Якби я робив щось неправильно, то мене не взяли б в команду. У Київській області я міг заїхати в школу і подивитися, як годують дітей. Чиновники обурювалися, чому я їжджу без дозволу», – зазначив голова ОДА Олександр Савченко.

Також він додав, що має досвід наведення порядку.

«Місцеві виборні органи вважають, що владі вони не зовсім підкоряються. Вони помиляються в цьому. У мене є досвід наведення порядку, в тому числі з допомогою правоохоронців».

Коментарі
27 Березня 2018, 00:52
щодо виборних органів, то цe як розуміти?з танків по районних та міських радах гатити будe, чи дeпутатам наркоту підкидатимуть???
27 Березня 2018, 09:12
О! Ще один генерал на нашу голову,пам'ятаєте люди? Призвище ФРАНЦУЗ.І шо...побудував сауну,помився в ній пару років і втік...Друзі це робиться під вибори,під себе,під діючуі владу.Будьте пильними!!!
27 Березня 2018, 15:50
Колишній мусор щось зашвидко уявив себе власником області....Вже бувало таке.Всього лиш тимчасовий паркетний кар'єрист у нашому краї.....
27 Березня 2018, 22:49
НОВОСАДИХА - ПЕРША З РАЙОНУ ПОПРОСИЛАСЯ ДО ВАС В ДРУЗІ ЧЕРЕЗ ФЕЙСБУК. ВІДВІДАЙТЕ ЇЇ ПЕРШУ.в районі, ПОЦІКАВТеСЯ ЇЇ ТРУДОВОЮ ДИСЦИПЛІНОЮ.В ЯКИХ ПАРТІЯХ БУЛА в якості кого з головою обласної ради Грицюком А.П. в Донецьк їздила, сімейний її смтан про коханів запитайте. про , розвиток клубних установ. іт.д
28 Березня 2018, 00:47
толку з його приїзду..одне балабольство..виживай як хочеш...
28 Березня 2018, 03:34
Його поставили очолити виборчий штаб Пороха на Волині.
28 Березня 2018, 18:15
Він "подружився з регіоналкою"
29 Березня 2018, 21:59
ВАСИЛЮ Т Заяву регіоналки Новосад на сайт подай.. Підтвердь.