Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Повідомили, які приміські потяги змінюють розклад руху

15:50 22.03.2018
2423

У зв’язку з переходом на «літній час» на Львівській залізниці відбудуться зміни у розкладі руху приміських поїздів.

Львівська залізниця інформує про те, що з переведенням стрілки годинника на 1 годину вперед, на магістралі відсутня технічна можливість пропуску приміських поїздів на дільниці Делятин–Рахів. Зважаючи на це, у вказані дні буде відмінено курсування таких приміських поїздів:

24.03.2018 р. – №6445 Коломия–Яремче;

25.03.2018 р. – №6446 Яремче–Коломия, №6403 Івано-Франківськ–Рахів, №6404 Рахів–Івано-Франківськ.

Крім того, зі запровадженням в Україні «літнього часу», починаючи з 3:00 год. 25 березня 2018 року, відбудуться зміни в розкладі руху низки приміських поїздів у всіх регіонах Львівської магістралі.

Поїзд №6306 Червоноград–Ковель:

відправлення з Червонограда 16:46, Сокаль 16:58-17:02, Трудолюбівка 17:12-17:13, Ульвовек 17:21-17:22, Ромош 17:32-17:33, Iваничi 17:41-17:43, Яневичі 17:53-17:54, Бубнів 18:02-18:03, Володимир-Волин. 18:18-18:23, Овадно 18:38-18:39, Туропін 18:50-18:51, Обеніжи 18:58-18:59, Турiйськ 19:06-19:07, Ружин 19:16-19:17, Люблінець-Волин. 19:25-19:26, Фасти 19:35-19:36, прибуття у Ковель 19:45.

Поїзд №6307 Ковель–Червоноград:

відправлення з Ковеля 20:55, Фасти 21:01-21:02, Люблінець-Волин. 21:11-21:16, Ружин 21:23-21:24, Турiйськ 21:32-21:34, Обеніжи 21:42-21:43, Туропін 21:49-21:50, Овадно 22:01-22:05, Володимир-Волин. 22:19-22:23, Бубнів 22:38-22:39, Яневичі 22:47-22:48, Iваничi 22:59-23:03, Ромош 23:12-23:13, Ульвовек 23:23-23:24, Трудолюбівка 23:32-23:33, Сокаль 23:44-23:49, прибуття в Червоноград 00:02.

Поїзд №6309 Ковель–Хотислав:

відправлення з Ковеля 01:30, Вербка 01:36-01:37, Гредьки 01:56-01:57, Журавлини 02:01-02:02, Мизове 02:06-02:07, Борзова 02:15-02:16, Вижва (рзд.) 02:21-02:22, Чевель 02:31-02:32, Кримне 02:40-02:41, Лютка 02:47-02:48, Краска 02:55-02:56, Заболоття 03:06-04:02, прибуття у Хотислав 04:17.

Поїзд №6310 Хотислав–Ковель:

відправлення з Хотислава 05:07, Заболоття 05:22-05:48, Краска 05:57-05:58, Лютка 06:03-06:04, Кримне 06:12-06:13, Чевель 06:20-06:21, Вижва (рзд.) 06:31-06:32, Борзова 06:38-06:39, Мизове 06:48-06:49, Журавлини 06:54-06:55, Гредьки 07:00-07:01, Мощена 07:08-07:12, Вербка 07:23-07:24, прибуття в Ковель 07:30.

Поїзд №6312 Заболоття–Ковель:

відправлення зі Заболоття 11:55, Краска 12:03-12:04, Лютка 12:10-12:11, Кримне 12:18-12:19, Чевель 12:27-12:28, Вижва (рзд.) 12:37-12:38, Борзова 12:43-12:44, Мизове 12:52-12:53, Журавлини 12:58-12:59, Гредьки 13:04-13:05, Мощена 13:12-13:13, Вербка 13:23-13:24, прибуття у Ковель 13:30.

Поїзд №6313 Ковель–Заболоття:

відправлення з Ковеля 14:20, Вербка 14:26-14:27, Мощена 14:37-14:38, Гредьки 14:45-14:46, Журавлини 14:50-14:51, Мизове 14:56-14:57, Борзова 15:05-15:06, Вижва (рзд.) 15:11-15:12, Чевель 15:20-15:21, Кримне 15:28-15:29, Лютка 15:37-15:38, Краска 15:43-15:44, прибуття у Заболоття 15:54.

Поїзд №6314 Заболоття–Ковель:

відправлення зі Заболоття 17:25, Краска 17:33-17:34, Лютка 17:40-17:41, Кримне 17:48-17:49, Чевель 17:56-17:57, Вижва (рзд.) 18:06-18:07, Борзова 18:12-18:13, Мизове 18:21-18:22, Журавлини 18:28-18:29, Гредьки 18:35-18:36, Мощена 18:43-18:50, Вербка 19:00-19:01, прибуття у Ковель 19:06.

Поїзд №6315 Ковель–Хотислав:

відправлення з Ковеля 20:23, Вербка 20:29-20:30, Мощена 20:42-20:43, Гредьки 20:49-20:50, Журавлини 20:55-20:56, Мизове 21:01-21:02, Борзова 21:10-21:11, Вижва (рзд.) 21:16-21:17, Чевель 21:25-21:26, Кримне 21:33-21:34, Лютка 21:41-21:42, Краска 21:49-21:50, Заболоття 21:59-22:25, прибуття у Хотислав 22:40.

Поїзд №6316 Хотислав–Ковель:

відправлення з Хотислава 23:30, Заболоття 23:45-00:25, Краска 00:36-00:37, Лютка 00:43-00:44, Кримне 00:52-00:53, Чевель 01:00-01:01, Вижва (рзд.) 01:11-01:12, Борзова 01:19-01:20, Мизове 01:28-01:29, Журавлини 01:34-01:35, Гредьки 01:39-01:40, Мощена 01:47-01:51, Вербка 02:04-02:05, прибуття у Ковель 02:12.

Поїзд №6319 Сарни–Ковель:

до Повурська – за діючим розкладом, Повурськ 11:03-11:04, Луківка 11:11-11:12, Грив`ятки 11:17-11:18, Уховець 11:26-11:27, Стебле 11:33-11:34, пл. 442 км 11:42-11:43, Білин 11:47-11:48, пл. 448 км 11:55-11:56, прибуття у Ковель 12:06.

Поїзд №6333 Здолбунiв-Пас.–Удрицьк:

відправлення зі Здолбунова-Пас. 12:22, Квасилів 12:27-12:28, Басів Кут 12:32-12:33, Дворецька 12:39-12:40, Рiвне 12:43-12:47, Шпанів 12:55-12:56, Решуцьк 13:04-13:05, Кустин 13:10-13:11, Олександрія Рів. 13:15-13:16, Волошки 13:19-13:20, Любомирськ 13:26-13:27, Кам`яногірськ 13:32-13:33, Лісопіль 13:41-13:42, Костопiль 13:47-13:48, Рокитне 13:54-13:55, Пісків 14:00-14:01, Моквин 14:08-14:09, Яринівка 14:15-14:16, Малинськ 14:26-14:27, Карачун 14:33-14:34, Немовичi 14:43-14:44, пл. 79 км 14:51-14:52, пл. 84 км 14:58-14:59, Сарни 15:05-15:20, Стрiльськ 15:36-15:37, Білятин 15:43-15:44, Любиковичі 15:48-15:49, Дубровиця 15:57-16:00, Колки 16:06-16:07, Заслуччя 16:12-16:13, Милячi 16:20-16:21, Лугове 16:26-16:27, прибуття в Удрицьк 16:40.

Поїзд №6351 Здолбунiв-Пас.–Луцьк:

відправлення зі Здолбунова-Пас. 05:08, Квасилів 05:12-05:13, Басів Кут 05:17-05:18, Дворецька 05:23-05:24, Рiвне 05:26-05:27, Великий Олексин 05:33-05:34, Обарiв 05:39-05:40, Городок 05:43-05:44, Рогачів 05:46-05:47, Грабів 05:51-05:52, Оржів 05:54-05:55, Клевань 06:00-06:01, Ветеранів 06:03-06:04, Новостав 06:07-06:08, Цумань 06:14-06:15, Ромашківка 06:20-06:21, Олика 06:27-06:28, далі – за чинним розкладом.

Поїзд №6353 Здолбунiв-Пас.–Ковель:

до Ківерців – за діючим розкладом, Кiверцi 10:22-10:25, Клепачів 10:32-10:33, Валер`янівка 10:39-10:40, Рожище 10:45-10:55, Бірок 11:04-11:05, Переспа 11:09-11:14, Трилісці 11:19-11:20, Стохід 11:25-11:26, Голоби 11:33-11:34, Вівчиськ 11:39-11:40, Погиньки 11:43-11:44, Дроздні 11:47-11:48, Любитiв 11:54-11:55, Колодяжне 12:02-12:03, Білий Налив 12:07-12:08, прибуття у Ковель 12:13.

Поїзд №6356 Луцьк–Здолбунiв-Пас.:

відправлення з Луцька 08:53, Прилуцька 08:56-08:57, Промислова 09:00-09:01, Дачне 09:06-09:08, Жабки 09:12-09:14, Кiверцi 09:20-09:26, Веснянка 09:32-09:33, Звірів 09:38-09:39, б/п. Арматнюв 09:43-09:44, Пальче 09:49-09:50, Олика 09:56-09:57, Ромашківка 10:02-10:03, Цумань 10:08-10:09, Новостав 10:14-10:15, Ветеранів 10:19-10:20, Клевань 10:24-10:25, Оржів 10:30-10:31, Грабів 10:35-10:36, Рогачів 10:41-10:42, Городок 10:46-10:47, Обарiв 10:51-10:52, Великий Олексин 10:57-10:58, Рiвне 11:04-11:10, Дворецька 11:12-11:13, Басів Кут 11:18-11:19, Квасилів 11:23-11:24, прибуття у Здолбунiв-Пас. 11:30.

Поїзд №6358 Ковель–Луцьк:

відправлення з Ковеля 08:35, Білий Налив 08:39-08:40, Колодяжне 08:44-08:45, Любитiв 08:55-08:56, Дроздні 09:01-09:02, Погиньки 09:05-09:06, Вівчиськ 09:09-09:10, Голоби 09:15-09:21, Стохід 09:27-09:28, Трилісці 09:32-09:33, Переспа 09:39-09:43, Бірок 09:47-09:48, Рожище 09:55-09:56, Валер`янівка 10:01-10:02, Клепачів 10:09-10:10, Кiверцi 10:18-10:35, Жабки 10:38-10:39, Дачне 10:43-10:44, Промислова 10:48-10:49, Прилуцька 10:51-10:52, прибуття у Луцьк 10:55.

Поїзд №6359 Здолбунiв-Пас.–Луцьк:

відправлення зі Здолбунова-Пас. 14:55, Квасилів 15:00-15:01, Басів Кут 15:04-15:05, Дворецька 15:09-15:10, Рiвне 15:12-15:15, Великий Олексин 15:20-15:21, Обарiв 15:25-15:26, Городок 15:30-15:31, Рогачів 15:33-15:34, Грабів 15:38-15:39, Оржів 15:41-15:42, Клевань 15:47-15:48, Ветеранів 15:51-15:52, Новостав 15:54-15:55, Цумань 16:02-16:03, Ромашківка 16:08-16:09, Олика 16:15-16:16, Пальче 16:22-16:23, б/п Арматнюв 16:26-16:27, Звірів 16:31-16:32, Веснянка 16:36-16:37, Кiверцi 16:43-16:46, Жабки 16:49-16:50, Дачне 16:54-16:55, Промислова 16:59-17:00, Прилуцька 17:02-17:03, прибуття в Луцьк 17:06.

Поїзд №6360 Луцьк–Здолбунiв-Пас.:

відправлення з Луцька 17:14, Прилуцька 17:17-17:18, Промислова 17:20-17:21, Дачне 17:25-17:26, Жабки 17:29-17:30, Кiверцi 17:34-17:50, Веснянка 17:57-17:58, Звірів 18:02-18:03, б/п Арматнюв 18:06-18:07, Пальче 18:10-18:11, Олика 18:17-18:18, Ромашківка 18:23-18:25, Цумань 18:29-18:30, Новостав 18:36-18:37, Ветеранів 18:40-18:41, Клевань 18:44-18:45, Оржів 18:49-18:50, Грабів 18:53-18:54, Рогачів 18:58-18:59, Городок 19:02-19:03, Обарiв 19:08-19:09, Великий Олексин 19:13-19:14, Рiвне 19:20-19:23, Дворецька 19:25-19:26, Басів Кут 19:31-19:32, Квасилів 19:36-19:37, прибуття у Здолбунiв-Пас. 19:43.

Поїзд №6361 Здолбунiв-Пас.–Ковель:

до Луцька – за діючим розкладом, Луцьк 19:23-19:40, Прилуцька 19:43-19:44, Промислова 19:47-19:48, Дачне 19:51-19:52, Жабки 19:55-19:56, Кiверцi 20:00-20:30, Клепачів 20:39-20:40, Валер`янівка 20:45-20:46, Рожище 20:50-20:53, Бірок 21:00-21:01, Переспа 21:05-21:06, Трилісці 21:11-21:12, Стохід 21:16-21:17, Голоби 21:23-21:28, Вівчиськ 21:32-21:33, Погиньки 21:36-21:37, Дроздні 21:40-21:41, Любитiв 21:45-21:57, Колодяжне 22:04-22:05, Білий Налив 22:09-22:10, прибуття у Ковель 22:15.

Поїзд №6365 Кiверцi–Ковель:

відправлення з Кiверцiв 17:54, Клепачів 18:02-18:03, Валер`янівка 18:08-18:09, Рожище 18:14-18:17, Бірок 18:23-18:24, Переспа 18:29-18:35, Трилісці 18:39-18:40, Стохід 18:44-18:45, Голоби 18:52-18:53, Вівчиськ 18:57-18:58, Погиньки 19:01-19:02, Дроздні 19:05-19:06, Любитiв 19:11-19:12, Колодяжне 19:21-19:22, Білий Налив 19:26-19:27, прибуття у Ковель 19:31.

Поїзд №6366 Ковель–Кiверцi:

відправлення з Ковеля 15:44, Білий Налив 15:47-15:48, Колодяжне 15:51-15:52, Любитiв 16:01-16:02, Дроздні 16:07-16:08, Погиньки 16:11-16:12, Вівчиськ 16:15-16:16, Голоби 16:20-16:25, Стохід 16:32-16:34, Трилісці 16:39-16:40, Переспа 16:46-16:48, Бірок 16:53-16:54, Рожище 17:01-17:03, Влер`янівка 17:08-17:10, Клепачів 17:18-17:19, прибуття в Кiверцi 17:28.

Поїзд №6380 Сапіжанка–Кiверцi:

до Луцька – за чинним розкладом, Луцьк 17:02-17:22, Прилуцька 17:26-17:27, Промислова 17:29-17:30, Дачне 17:34-17:35, Жабки 17:38-17:39, прибуття у Кiверцi 17:43.

Поїзд №6389 Горинь–Здолбунiв-Пас.:

відправлення з Гориня 13:00, Удрицьк 13:17-13:57, Лугове 14:07-14:08, Милячi 14:13-14:14, Заслуччя 14:22-14:23, Колки 14:29-14:30, Дубровиця 14:37-14:38, Любиковичі 14:47-14:48, Білятин 14:52-14:53, Стрiльськ 15:00-15:01, Сарни 15:16-15:40, пл. 84 км 15:48-15:49, пл. 79 км 15:56-15:57, Немовичi 16:06-16:08, Карачун 16:17-16:18, Малинськ 16:25-16:26, Яринівка 16:35-16:36, Моквин 16:43-16:44, Пісків 16:51-16:52, Рокитне 16:57-16:58, Костопiль 17:06-17:07, Лісопіль 17:12-17:13, Кам`яногірськ 17:21-17:22, Любомирськ 17:29-17:30, Волошки 17:38-17:39, Олександрія Рів. 17:43-17:44, Кустин 17:48-17:49, Решуцьк 17:56-17:59, Шпанів 18:07-18:08, Рiвне 18:16-18:22, Дворецька 18:24-18:25, Басів Кут 18:30-18:31, Квасилів 18:35-18:36, прибуття у Здолбунiв-Пас. 18:44.

Коментарі
22 липня
Сьогодні
Вчора
20.07.2018
19.07.2018
18.07.2018
17.07.2018
16.07.2018
15.07.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин