30 земельних ділянок, млин, машини та екскаватори: на що багатий депутат Сергій Котюк

21 Березня 2018, 08:55
6981

Депутат-радикал у Волиньраді Сергій Котюк з Рожища виявився достатньо заможною людиною, зважаючи на декларацію за 2017 рік. 

Десятки земельних ділянок у Рожищенському та інших районах області перебувають у власності депутата Волиньради Сергія Котюка та його дружини, відповідно до декларації за 2017 рік, -  інформує ІА Волинські новини.

Депутат облради Сергій Котюк у декларації за 2017 рік вказав, що володіє земельними ділянками площею 0,9345, 0,2043, 0,2076, 0,5, 1,9024, 1,0587, 1,1454, 0,7745, 0,4891, 5,0183, 2,1417, 2,09, 10,0366, 0,6775, 0,6775, 1,822, 1,8219, 1,845, 2,091 та 0,12 гектара у селі Носачевичі Рожищенського району, 13,0747, 2,6461, 2,5681 та 0,25 гектара у селі Кобче Рожищенського району, 0,675 гектара у селі Переспа Рожищенського району, 2, 2 та 2 гектари у селі Сереховичі Старовижівського району, 2, 1,6051, 2, 2, 1,8748 та 2 гектари у селі Блаженик Турійського району, 2 гектари у селі Новоукраїнка Маневицького району.

Також депутат є власником приміщення млина площею 99 метрів квадратних у селі Кременець Рожищенського району.

Дружина депутата Орися Котюк володіє земельною ділянками площею 0,5 гектара у селі Прилуцькому Ківерцівського району, 0,5 гектара у селі Жидичин Ківерцівського району, 2,09 гектара у селі Носачевичі Рожищенського району, п’ятьма ділянками площею по 2 гектари кожна у селі Сереховичі Старовижівського району.

Також у декларації вказаний житловий будинок площею 77,4 метра квадратного у Рожищі, яким володіє третя особа.

У переліку цінного рухомого майна в декларації вказані легковий автомобіль Daewoo Lanos 2007 року випуску, що належить ТОВ «Автокредит плюс», Mercedes Benz E320 2000 року випуску, власником якого з 2016 року є депутат, гусеничний екскаватор Liebherr R904 HDSL 2003 року випуску, що перебуває у спільній власності Сергія Котюка, гусеничний екскаватор Liebherr R902 HDS Litronic 1997 року випуску вартістю 396,813 тисячі гривень, яким з 2017 року володіє декларант. Дружина депутата з 2017 року володіє легковим автомобілем Suzuki Swift 2011 року випуску.

Як нематеріальні активи вказаний спеціальний дозвіл на користування надрами від 2014 року, яким володіє депутат.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: На засіданні комісії Волиньради підприємці пообіцяли "на волах" возити пісок через Рожище.

У 2017 році його дохід від зайняття підприємницькою діяльністю становив 116,898 тисячі гривень (у 2016 році цей показник становив 400,423 тисячі), дружина депутата задекларувала 12,9 тисячі гривень як допомогу за доглядом за дитиною до 3-х років від управління соціального захисту населення Рожищенської РДА.

Сергій Котюк задекларував готівкові кошти у сумі 350 тисяч гривень (у 2016 році депутат декларував 250 тисяч готівкою). У графі «видатки» він вказав, що придбав у Польщі за 396,813 тисячі гривень екскаватор гусеничний та за 241,734 тисячі – навантажувач колісний.

Коментарі
21 Березня 2018, 12:28
Якби родину Кучірок і Шварцкопів показали от цікаво було.
21 Березня 2018, 13:11
Хороший мужик, скільки землі ми з ним загнали через OLX
21 Березня 2018, 13:26
То Сірожа ще як був в ригіоналах нажив. Зараз він в радикалах і радикально риє піщані карєри.
21 Березня 2018, 13:39
Якраз таки і ні: Сірожа як був в регіоналах того всього не мав, мав 2 га біля кладовища в Носачевичах і "по тихому" пробував копати пісочок, так вони й
21 Березня 2018, 13:42
Якраз таки і ні: Сірожа як був в регіоналах того всього того не мав, мав 2 га біля кладовища в Носачевичах і &quot;по тихому&quot; пробував копати пісочок, так вони його і в хвіст і в гриву жарили, він, бідолаха, не знав де йому подітись... То тепер він розжився...<br/>Не вірите? Спитайте в Василя Т., в нього є підтвердження.
21 Березня 2018, 14:02
Людина уявила себе безсмертною.....
21 Березня 2018, 15:18
Що ти мелиш,хто кого жарив?Подивись на його декларацію.Там половина ділянок видана 2011-2013роки. Він що дарма вступав в партію ригійонів,а тепер в радикалах ходить?Котюк що тоді ,що тепер, себе почуває як вареник в сметані.Для нього і таких як він ділянки є,а для атошників не було і не буде. <br/>https://declarations.com.ua/declaration/nacp_3566ad45-785c-4998-9203-8b751ec48618
21 Березня 2018, 16:11
Уяви собі, що жарили!!! З загальної кількості дліянок, 8 ділянок Котюк отримав по договору міни за часів регіоналів, 3 ділянки до 2010 року, а це разом лиш 11 із 30. По договору міни відкривали кримінальну справу, вели слідство, але це ні до чого не привело, бо ДОГОВІР МІНИ дозволений Земельний Кодексом України. Заставили його отримати ліцензію і ЗАБОРОНИЛИ копати підпільно. Ти цього не знаєш, Латифундисте?
21 Березня 2018, 17:07
Не рахуйте мої статки, свої рахуйте. Я свої заробив чесним шляхом
21 Березня 2018, 17:49
Я можу відзвітуватись за кожен зароблений мною цент при умові, що не будете питати де я взяв перший мільйон.
21 Березня 2018, 18:30
ми за вас раді .але памятайте правило шведського столу тут живіть радійте багатійте але з собою не винесеш.
21 Березня 2018, 18:37
Так чого ти викручуєшся?Спочатку пишеш про одну діляночку біля могилок,а тепер про 11.Ти подивись в яких районах він добрав решту угідь.Та йому плювати було і тепер так само. “Жарили” вони його борцуни-регіагали “борцуна”. хахаха
21 Березня 2018, 20:39
А для учасників Ато землі не має При покійному Денису скільки землі вкрав в Носачевичах З собою не забереш Котючок. А як він Аліну кривовязючку кинув
22 Березня 2018, 01:35
Як ви ригійонали могли його заставити взяти ліцензію коли згідно декларації пункту 10:<br/>Право на використання надр чи інших природних ресурсів.Дата набуття права:<br/>27.11.2014<br/> Які тоді були ригі при владі в листопаді 2014?Ви тоді брехали і зараз брешете!Ваше “жарення” для Сірожи було як мертвому припарка.
22 Березня 2018, 11:53
Цікаві факти для НАБУ . Машина плюс тракторець а доходу всього на двох 180 тис, а ще скільки земельки. Постає питання також до сільського голови та депутатів- чим вони думали . Їхнє слово важить багато . Гривень так на мільйон , сумарно. А ми їздимо по « хороших» дорогах. До Ківерець скоро тільки на потязі. Зато носавевчани задоволені. Кожен гектар це мінімум 80 тис до бюджету. Багате село. І освітлення , і школа, і лікарня. Скоро рожищани до них на заробітки будуть їздити . Якщо дорога не стане така як до Соколя.
22 Березня 2018, 12:48
Ну, якщо ви такі в усьому обізнані, то ви мали б знати, що отримати ліцензію на розробку надр - це пройти цілу процедуру, яку він, Сірожик, почав ще у 2013... Це вам про щось говорить??? Більше того, велику роль в отриманні ліцензії йому допоміг Ігор Швайка))<br/>А на рахунок брехні - хто як мислить так і висловлюється. Ми кажемо правду, а вам лиш тявкати))
23 Березня 2018, 02:27
на користування надрами надаються Держкомгеології <br/>за погодженням з Мінекобезпеки.
23 Березня 2018, 16:21
Так результат один: яма 2 на 1 м. Разве подсуетиться и закаать гроб двухэтажный.Тогда конечно круто !!