ТзОВ «Німб-7» поверне державі земельну ділянку вартістю понад 2,7 млн. грн

16 Березня 2018, 18:25
2654

ТзОВ «Німб-7» поверне державі земельну ділянку вартістю понад 2,7 млн. грн.

На виконання рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Рожищенської районної державної адміністрації до Товариства з обмеженою відповідальністю «Німб-7», державі повернуто земельну ділянку вартістю понад 2,7 млн. грн., - повідомляє прес-служба прокуратури області.

У ході вивчення стану законності при використанні земель на території Рожищенського району прокурори з'ясували, що у травні 2010 року ділянка площею майже 7 га за межами села Крижівка на території Луківської сільської ради Рожищенського району була надана підприємству для видобування піску, проте орендар не платив орендної плати за неї.

Окрім того, у серпні 2016 року Волинський окружний адміністративний суд анулював виданий ТзОВ «Німб-7» дозвіл на видобування корисних копалин.

Відтак прокуратура зверталася до суду, аби стягнути із господарського товариства заборговану орендну плату, розірвати договір оренди землі, укладений між райдержадміністрацією і цим суб’єктом господарювання, та повернути землю державі. Рішенням суду позов прокуратури було задоволено.

Тепер за актом державного виконавця земельну ділянку передано Рожищенській районній державній адміністрації Волинської області.

 

Коментарі
16 Березня 2018, 20:53
Пiсок вибрали,повертають
16 Березня 2018, 20:53
Нехай грошi в район вернуть
16 Березня 2018, 23:20
а рекультивацію зробили думаю ні і замулили попередній став
17 Березня 2018, 00:42
Ви спитайте в Оксани Петрук як правильно "використовувати" земельні... наділи... так?)))
17 Березня 2018, 01:00
А чи знаєте ви хто перший підняв це питання ???
17 Березня 2018, 01:01
Невже Оксана Олександрівна?..
17 Березня 2018, 01:10
Так, Оксана...)))
17 Березня 2018, 01:18
То Гаврук був!
17 Березня 2018, 01:22
Гаврук завербував Петрук?<br/>В риму...
17 Березня 2018, 15:30
Держава отримала лише борги???<br/>1. Земельна ділянка , яка не рекультивована /порушені землі/ - нормативна оцінка не становить 2,7 млн. грн. (Це нормативна вартість земель промисловості /для добування піску/ становила б при відведенні станом 2017 рік на Крижівському родовищі піску/.<br/>2. Земельна ділянка повернута, але рішення ГОСПОДАРСЬКОГО СУДУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 25 жовтня 2016 р. Справа № 903/704/16 (http://reyestr.court.gov.ua/Review/62312919) , а саме пункт 3 даного Рішення не виконано - ТзОВ &quot;НІМБ -7&quot; не повернув земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому підприємство одержало земельну ділянку в оренду, шляхом проведення рекультивації порушених земель.<br/>3. Борг в сумі 169 267,57 грн. за оренду земельної ділянки ТзОВ &quot;НІМБ -7&quot; З ВЕЛИКОЮ НЕЙМОВІРНІСТЮ НЕ ПОВЕРНУЛО ДО БЮДЖЕТУ.<br/>4. Кінцевий результат ДАНОГО ПОВЕРНЕННЯ у сумі 2,7 млн.грн. ДЕРЖАВІ - ВСЕ НАВПАКИ - В БЮДЖЕТ НЕ повернено орендної плати - 170 тис. грн., а далі ТАК ЯК ДЕРЖАВА в особі Рожищенської РДА отримала порушені землі площею - майже 7 га., змушена буде проводити рекультивацію даної ділянки за власний кошт, тобто ДЕРЖАВНІ КОШТИ або КОШТИ МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ, а це СОТНІ ТИСЯ ГРИВЕЬ. <br/>5. ТзОВ &quot;НІМБ -7&quot; в процесі ліквідації, МАЙНА у НИХ на ПОВНИЙ НУЛЬ ГРИВЕНЬ.<br/>ВОТ ТАК, КРАСИВО РОЗВЕЛИ на ГРОШІ ДЕРЖАВУ, тобто &quot;повернули земельну ділянку вартість - 2,7 млн.грн&quot;, чи НАВПАКИ - МОЖЛИВО ПІДПРИЄМСТВО не потратило майже ту ж СУМУ із свого РАХУНКУ - щоб СПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНУ ОРЕНДУ ПЛАТУ за ЗЕМЛЮ та ПРОВЕСТИ РЕКУЛЬТИВАЦІЮ за свій РАХУНОК, як того ВИМАГАЄ ЗАКОН (навіть це визнано РІШЕННЯМ СУДУ). ЯКОСЬ ТАК.... Мабуть хтось в цьому зацікавлений? ЧИ Я ПОМИЛЯЮСЬ!!!!!
17 Березня 2018, 17:16
До того має відношення Роман Патлашинський, депутат міськради.
17 Березня 2018, 23:47
Хтось розбереться з діяльністю кооперативу &quot;Крайовий&quot;? Що Войтович чудить???
18 Березня 2018, 15:06
Яке відношення Має Роман Патлашинський до Крижівського родовища пісків (даний кар&quot;єр знахотисься на території Луківської сільської ради) та ТОВ &quot;НІМБ -7&quot;??? <br/>Та ніякого...