Рожищанам, які мають техніку треба звітуватися про доходи

16 Березня 2018, 15:25
3463

Особи, які мають власну техніку, якою за певну плату обробляють землю в період сезону польових робіт, зобов'язані задекларувати свої доходи.

Про це розповіла начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук, - пише Волинь24, посилаючись на  «Конкурент».

«Якщо громадянин має у власності техніку, якою в період польових робіт надавав платні послуги з обробітку землі, отримував доходи від продажу продукції, то він зобов'язаний задекларувати ці доходи», - розповіла Світлана Савчук.

Вона зазначила, що декларувати доходи, з яких у попередньому році не було сплачено податків, громадян зобов'язує стаття 164 Податкового кодексу України. 

«Тому ми час від часу через ЗМІ та на відомчому субсайті просимо громадян – власників сільськогосподарської техніки, не ігнорувати законодавчі вимоги та у разі отримання доходів обов'язково їх задекларувати і сплачувати податки», - додала начальник ГУ ДФС у Волинській області.

Коментарі
16 Березня 2018, 17:40
Всіх цікавлять доходи, а розходами ніхто не цікавиться - запчастини, пальне, страховка, а ще не мішало б поцікавитись здоровям платника подаків...
16 Березня 2018, 19:13
с. Іванівка сг голова має 2 од.техніки і роками нічого не декларує
16 Березня 2018, 19:41
Треба не забути за Пороха проголосувати <br/>бо ше хочу повітря яким дихаю задекларувати
16 Березня 2018, 19:58
Я маю литовську AUDI A6, мені потрібно звітувати про доходи?
16 Березня 2018, 22:10
Я думаю це держава повина доплачувати власникам блях, прийми мої співчуття
17 Березня 2018, 03:41
Да пішли ви на х......!!!вже скоро кров пити почнете з людей!!!
17 Березня 2018, 07:01
Якщо ви вже так підписалися, то хоч не позортеся такими ницими і неприйнятними для голови виразами!
17 Березня 2018, 09:29
В мента Кропиви є трахтор і кумбайн.Його перевірте-але з цієї гниди здерти податки,як з козла молока.
17 Березня 2018, 09:51
Цікаво а коли наша влада буде помагати громадянам,які зі шкури пнутся щоб краще жити,алеж ні потрібно останнє забрати,і на повітря податок встановити.Як не крути,але скоро ми всі поїдим за кордон,тому що вижити на таку зарплату,з такими цінами,та щей податки за кожен підзаробіток плати.Дурдом а не країна
17 Березня 2018, 13:49
Чого причепились до голови? Таких людей в районі кілька сотень. Назвіть всіх поіменно.
17 Березня 2018, 14:18
бо він корупціонер
17 Березня 2018, 14:18
бо він корупціонер
17 Березня 2018, 21:56
не те слово, податки дере з усіх, а сам навіть за прививку коровам нехоче платити. його молоко нехотіли приймати то здає окремо а ви люди їжте масло
18 Березня 2018, 11:14
А чого не звітуються таксісти! За 2 км -100гривень деруть.
19 Березня 2018, 10:26
бо нема чого трактористам на таксі розїзджати