Для власників «євроблях» в Україні готують компроміс

16 Березня 2018, 11:31
3424

У парламентському комітеті з питань податкової та митної політики розраховують на досягнення компромісу з власниками «єврономерів».

Як пише «Слово і Діло», про це повідомили помічники голови комітету Ніни Южаніної, передає autonews.ua.

«Наступної середи зустрічаємося з активістами «Авто Євро Сили».

Вони готові говорити по молдавському досвіду. Думаю, буде досягнуте компромісне рішення, оскільки проблема сама по собі не вирішиться», – сказали у комітеті.

Коментарі
16 Березня 2018, 14:58
Невже дозволять розмитнання цьому металобрухту? Ніщеброди і так їдуть на бляхах а вираз обличчя як на Lamborghini а тепер взагалі буде як на Rolls-Royce з охороною)
16 Березня 2018, 15:29
ой блін а ти звідки вийшов гівнюк
17 Березня 2018, 00:11
Конфіскат і прес
17 Березня 2018, 01:37
А ще краще одне авто на рік без права продажи два роки. Для своіх потреб вистачить якщо гоните для того щоб продати то платіть мито по повній.а то хочете і субсидіі мати і щоб пенсіі були
17 Березня 2018, 03:25
який "хороший" менталітет в наших людей..)))))
17 Березня 2018, 06:39
Досить поливати брудом!Хоч би щось толкове зробили. Я на Украінському номері, але вже "сплю і бачу" коли зможу дешевшу "свіже пригнану" купити!
17 Березня 2018, 06:44
Оті "Ніщеброди" вже майже добилися здешевлення розмитнення; і для тебе теж. А якби закон прийняли за те, щоб приганяти одну в рік для власних потреб - то це правильно.
17 Березня 2018, 06:54
Офіційно в інтерв'ю ТСН Южаніна визнала, що купила останньої марки червоний мерседес випадково приїхавши в салон!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Боже, дай щоб і я так міг!!!!!!!!!!!!! Про який компроміс тут йдеться?!?!?! Ситому голодного не понять! Нажаль!
17 Березня 2018, 17:04
Перш ніж тут коментувати навчись грамоти
18 Березня 2018, 16:38
Ти гівнюк мовчав би ...
18 Березня 2018, 23:46
Чмошнік шо жаба давить
19 Березня 2018, 02:39
та 10 річна іномарка(мерс бмв ауді)) краща за новий ланос таврія чи жигуль. і дешевше .про який металолом ви говорите??))
19 Березня 2018, 02:41
і безспечніша..
19 Березня 2018, 15:42
і поверніть гроші, які я сплатив при розмитненні свого авто. А то вийде закон для вибраних чи хитро...опих.
19 Березня 2018, 21:26
Лох ти микола лох. Твоя тачка після цього закону буде коштувати як ти за розтаможку заплатив, ну нічого змирися
19 Березня 2018, 21:26
Хоч що за машину купив?