Кабмін вніс подання на призначення нового губернатора Волині

15 Березня 2018, 12:13
Савченко Олександр Ілліч 4786
Савченко Олександр Ілліч

Кабмін України вніс подання на призначення нового голови Волинської області. Тобто, голову Волинської ОДА Володимира Гунчика можуть звільнити.

Відповідне подання внесли 14 березня, – пише ВолиньUA.

Новий претендент на посаду «губернатора» Волині – Савченко Олександр Ілліч, генерал-лейтенант, котрий раніше перебував на посаді заступника Міністра МВС та обіймав посаду першого заступника голови Київської ОДА.

Таким чином, вже найближчими днями можна очікувати відповідного Указу Президента та представлення нового керівника виконавчої гілки влади на Волині.

Нагадаємо, ще наприкінці грудня, 2017 року у ЗМІ поширювалася інформація про те, що найближчим часом Володимира Гунчика звільнять.

Натомість сам голова Волинської ОДА Володимир Гунчик про те, що Кабмін нібито вніс подання на призначення нового голови адміністрації, дізнався зі ЗМІ.

Про це посадовець розповів в коментарі «Волинь24».

«Дізнався зі ЗМІ. Коментар буде після розмови з Адміністрацією Президента», - зауважив посадовець.

З його слів, ця розмова відбудеться у понеділок, 19 березня, адже наразі голова ОДА перебуває у відпустці.

Коментарі
15 Березня 2018, 14:35
може і до нас дай Боже зміни прийдуть
15 Березня 2018, 14:57
Ну і кого ви бачите на посаді голови районної державної адміністрації, на посаді заступників?<br/>Це одне питання.<br/>Друге питання - Гайворонську ніхто не звільнить, бо... Савчук - друг/кум Бондаря, Бондар - друг Луценка. Що вам ще не зрозуміло?<br/>Допоки буде Порошенко/Луценко, доти буде й пані з села Цигани Тернопільської області...<br/>Хоча... Савчук був рівно стільки, скільки був Бондар, все може бути...<br/>Тут треба громаді активізуватися і усім дружно ПОРОДИТИ звернення до нового голови ОДА.<br/>Пропозиція: Район.Рожище створити можливість інформаційного накопичення усіх недоліків в роботі Гайворонської за ВЕСЬ період її головування, усіх свідомих громадян - забезпечити це накопичення, але без усілякої дурні і тупих коментарів - по суті, факти...
15 Березня 2018, 15:07
і мене цікавить таке питання:&quot;Кого ви бачите на посаді голови районної державної адміністрації, на посаді заступників?&quot;
15 Березня 2018, 15:20
Давно пора створити таку можливість про надання інформації щодо порушень не тільки Гайворонською а й сільськими головами ,керівниками установ,депутатами всіх рівнів як робиться децентралізація і що з того виходить простим людям а голови спасають свій з......і получають гарну зарплату.
15 Березня 2018, 15:21
Голова - Олександр Дулюк аБо Валерій Шварцкоп. Замів вони професійних самі наберуть.
15 Березня 2018, 15:35
В нас або футболіст безробітний або комерсант купи*2 і продай підприємець.тоді краще гайворонська, або пропонуйте дійсно освічених і професійних спеціалістів, а таких ще тре пошукати!
15 Березня 2018, 15:48
Те що щіпляного полішука поміняють на мента ситуації не змінить взагалі. Невже не зрозуміло, що це не більше ніж якісь свої ігри теперішньої влади, спрямовані для якихось своїх цілей про які народ дізнається згодом. Взагалі ця посада має бути виборною, щоб губернатор мав можливість вирішувати проблеми громади і не бути при цьому залежним ні від кого, крім своїх виборців. А так це все не більше ніж круговорот гімна в політиці і чергова інформаційна кістка для народу, що б гризлися між собою.
15 Березня 2018, 16:26
коли Шварцкоп покине пити і буде розумнішим то тоді можливо
15 Березня 2018, 16:40
Савчук падло дав команду вітряка рожищенського на металолом розібрати.
15 Березня 2018, 16:43
Та той Савчук майже весь район на газову трубу посадив, газом заставив палити - продав падло москалям!!!! Зрадофіл!!!!
15 Березня 2018, 17:20
Я за те, щоб головами сільських рад вибирали освічених, розумних, вік не має значення, щоб вони дійсно розбиралися в законах, працювали на благо громади, на перспективу, а не тільки для себе, щоб встигнути збагатитися , бо на інший термін навряд чи виберуть.
15 Березня 2018, 17:22
на заступника буде новосад
15 Березня 2018, 17:45
Рожищенці, давайте зберем підписи за нашого земляка Вадима Дулюка.Він районом керував, і область зможе очолити.
15 Березня 2018, 17:52
Який Вадим Дулюк?
15 Березня 2018, 18:04
Дулюк Вадим керував? Менше року на посаді &quot;перебував&quot;. Не встиг навіть вивчити усіх держслужбовців за іменами та посадами)))
15 Березня 2018, 18:05
Дулюк Вадим керував? Менше року на посаді &quot;перебував&quot;. Не встиг навіть вивчити усіх держслужбовців за іменами та посадами)))
15 Березня 2018, 18:46
І чому ви причепились до тих Дулюків зі Шварцкопом? Невже не можна написати нормальний коментар по суті? Сумніваюсь, що хтось з вас, активних &quot;обсирачів&quot;, наважиться їм в очі висловити свою думку.
15 Березня 2018, 19:25
Да ти гоніш, Таня
15 Березня 2018, 19:53
У період, коли Інна Гайворонська була в декретній відпустці - у відпустці по догляду за дитиною, вона по факту лишалась державним службовцем, працівником Рожищенської РДА і в той же час вона працювала юристом в КП &quot;Зелене господарство&quot; у місті Луцьку.<br/>Це факт. Корупційна складова &quot;на ліцо&quot;<br/>Пропозиція далі конкретики по Гайворонській.
15 Березня 2018, 23:10
Шановні коментатори які тут бризгають жовчю чому ніколи не скажете в очі .Завжди радий Вас вислухати.
15 Березня 2018, 23:42
Може Вадим Дулюк завше звонив Гунчику для грамотних консультацій своїх дій, а ви тут про туалети пишете.
16 Березня 2018, 00:57
Вадімку на царство??!!! Свят-свят-свят!
16 Березня 2018, 00:58
Беремо приклад анонімності та плювання жовчю з &quot;загадкового&quot; Василя Т. ...)))
16 Березня 2018, 01:01
вивчи закони. головне щоб в декларацію показала доходи, а так хай собі працює у декреті
16 Березня 2018, 01:36
В той час, коли це відбувалось, законодавство ЗАБОРОНЯЛО. <br/>Вивчи Закони))
16 Березня 2018, 11:19
У нас в районі як і в країні діє матиматичний закон &quot;Від перестановки доданків сума не міняється&quot; одне дірьмо поміняють на інще і так і тальше будем в гамні жити. Нормальних думаючих туди недопустять. Це нікому з верху непотрібно.
16 Березня 2018, 21:30
в рожищах людeй розумних і совісних нині мало. хіба що соціальники фандич і вишнeвська хоча в останньоі бізнeс що завжди шкодить роботі