Рожищани приєдналися до руху за доступне розмитнення машин

13 Березня 2018, 08:30
3038

До руху за доступне розмитнення машин приєдналися два волинських міста.

Цими вихідними близько вісімдесяти автівок на євро номерах здійснили автопробіг Луцьк – Рожище – Ковель, аби знову нагадати про проблеми доступного розмитнення, - повідомили у Волинському телебаченні.

Передувала автопробігу зустріч волинських власників європейських машин і розробка ідей та пропозицій у нову редакцію закону, який має зробити доступними автівки, що ввозяться з Європи до України.

«Ми хочемо отримати від нашої влади, все таки закон, який дозволить нам доступно розмитнювати автомобілі без нав’язаних акцизів, непомірних цін і так далі. Ми хочемо прирівнятися у розмитненні до наших найближчих сусідів – Молдови, Литви, Польщі, тощо», – говорить співзасновник громадської організації Андрій Щербина.

Також автомобільна спільнота декларує наміри не зупинятися на проблемах доступного розмитнення, розповів волинянин Ігор Антонюк

«Є багато болючих питань і соціальних, і питань на автомобільну тематику, таких як дороги, перевантаження, ремонти доріг, будівництво доріг. Крім того є ще питання автомобільних шкіл, видачі прав водіям, і багато інших питань, пов’язаних з автомобільною тематикою, та турбують громаду».

 

Коментарі
13 Березня 2018, 11:44
А що вони вимагають? Щоб на халяву розмитнити авто,які навіть не є їх власністю
13 Березня 2018, 14:34
Тобто коли я купив авто після 2010 і заплатив мито я лох.А вони ніщеброди виступають за те щоб в Україну ввозити євробляхи ,які не відповідають жодним стандартам і ще за це не платити жодної копійки в б’юджет. Хитро зроблені хлопці.
13 Березня 2018, 14:54
Чувак а хто тебе змушує платити втридорого?доступне РОЗМИТНЕННЯ це також розмитнення. Чому до 2010 року авто це корч і мотлох? Про які стандарти мова? Я готовий платити в бюджет ,тільки не хоче влада моїх грошей. Краще лізти в борги МВФ?
13 Березня 2018, 15:11
Правельно хлопці.Вивозьте з Євросоюзу металобрухт.Може металургія запрацює.
13 Березня 2018, 15:19
Треба було піднятися з дивану і прийти людяв в очі сказати,а не слюні пускати!вот так все життя будите платити тим баригам які сидять в раді!і до твого відома на бляхах іздять машини дорожчі чим твоя розмитнена тіпа євро5
13 Березня 2018, 16:31
Проведемо діалог ? <br/>- існує низька вартість розмитнення в країнах- сусідах, де зарплата в рази вища,<br/>- ми не хочемо амністії, а лише закон про доступне розмитненя,<br/>- у Європі людина може купити авто за одну-дві зрп, або отримати кредит під 3-5 % , а не під 40-50,<br/>- середня зарплата у сусідів в рази вища, ніж у нас,<br/>- все європейське настало- ціни на пальне, комуналка, газ, електроенергія, а авто за європейськими цінами - НІ,<br/>- доступні авто- це податки в пальному, робочі місця для СТО, АЗС, та ін.,<br/>- це можливість розвитку малого і середнього бізнесу,<br/>- це мільярди доларів у бюджет за розмитнення, без позик у МВФ, тільки прибрати посередників і «зазорщиків», побори і відкати,<br/>- це наповнення Пенсійного Фонду при постановці на облік,<br/>- чесна конкуренція з експортерами і виробниками китайських, корейських авто.<br/>- тролейбуси б/в з Польщі- це добре, бо якісно та недорого, яхти на тимчасовому обліку- теж добре, а авто б/в - це зло?
13 Березня 2018, 16:34
Не хочете амністії,то здай авто на металолом
13 Березня 2018, 16:37
Ви молодці! Тримайтеся! Ваша віра та наполегливість принесуть свої плоди! А критиків буде багато, то вже наша така гнила потворна ницість.
13 Березня 2018, 20:49
а може не всі мають такі бабки як ви на сплату мита люди пенсійного віку теж би купили щось краще москвича
14 Березня 2018, 09:54
клоуни, бл...
14 Березня 2018, 10:56
Перестаньте виправдовувати свою фінансову імпотентність.
15 Березня 2018, 12:25
Підтримую вас!!! Робіть щось корисне! І в Рожищах теж!!! Бо тут писаки тільки писати і здатні!!!
15 Березня 2018, 12:29
і взагалі, більше б таких громадських організацій, тільки дієвих! То хоч толк в країні на ведуть прості активісти!!!
15 Березня 2018, 12:35
Ще б ви бля всі їздили на таких машинах як в того Ігора!!! Ви б свої здали на металолом!!!!!
15 Березня 2018, 22:25
До автовласника ти дебіл