Сміття біля будинку Незалежності, 99а: хто винен і що робити

12 Березня 2018, 15:30
6777

Будинок 99а, що по вулиці Незалежності в Рожищі - потопає в смітті.

Про це пише рожищанка Наталія Мосійчук у спільноті Нетипове Рожище в соціальній мережі Facebook

«Не спішіть засуджувати! Просто під п'ятиповерховим будинком нема жодного сміттєвого бака вже рік (Незалежності, 99а) там де стоїть авто, 20 літ були мусорнікі, не знаю кому вони стали заважати і яким чином комунгосп вирішив їх взагалі не ставити (чи це законно), але мешканці нашого будинку перетворились на чудаків, які бігають з мішками і підкидають сміття до чужих будинків, а нам там зовсім не раді нас гонять, як собак з відусіль...

І от кому з мешканців набридло, як шпіон прокрадатись до чужого смітника, або просто немає на такі хованки часу, то це сміття залишають під домом! Питання - чому за свої гроші (а ми платимо) ми повинні так страждати, щоб одна людина мала місце поставити своє авто!», - пише пані Наталія та підтверджує свої слова красномовними світлинами. 




Прокоментувати ситуацію журналісти Район.Рожище попросили директора КП «Дільниця благоустрою міської ради» Юрія Міщука.

«Так, проблема дійсно існує, але тільки через самих мешканців будинку. Самі люди просили забрати смітники, бо за їх словами, вони створювали їм незручності. Ми їх забрали. Протягом 2017 року ми, комунальне підприємство, два рази ініціювали збори: просили людей визначилися, де поставити сміттєві баки.

Обговорення переходило у сварки між мешканцями під’їздів, бо ніхто не хотів, щоб смітники ставили поблизу їхніх дверей. Щоб вирішити проблему зі сміттям ми три рази на тиждень в понеділок, середу та п’ятницю приганяємо сміттєвоз до будинку 99а, щоб з 8 до 8:30 год люди могли викинути сміття.

Повірте, це також нам не зручно. Як тільки мешканці будинку нарешті визначаться куди їм ставити смітники, ми відразу облаштуємо майданчик та поставимо баки. Люди мають зрозуміти, що це їхній будинок і їхня площадка, а отже вони там господарі».

Коментарі
12 Березня 2018, 18:10
А може сміттєві баки поставити коло входу в підвал, що на основній світлині?<br/>Цей вид вже нічого не зіпсує.
12 Березня 2018, 18:16
От і є рішення
12 Березня 2018, 18:32
напиши свою адресу ми поставим біля тебе.до цього думу несли мусор всі жалобівці.95буд .97буд.вонізма страшна біля 97буд є сарайчики треба їх знести і поставити ящики
12 Березня 2018, 18:44
скоро мешканці будуть виносити сміття на центральну вулицю.тоді ви самі до нас прийдете.в буд 90 квартир є люди які працюють щодня прибирання роблять в суботу.куди сміття діти а перед святами
12 Березня 2018, 18:47
так вам і треба і щоб надалі бігали зі сміттям !!!
12 Березня 2018, 20:02
наведіть лад на своїй прибудинковій території тоді будете пхати носа до 97 будинку. в себе нехай буде порядок а готові гадити під чужими вікнами.
12 Березня 2018, 20:11
якими треба бути безлаберними, немічними, щоб самим не навести лад на своєму подвір'ї! Здуріти можна, щоб ото не визначитися де ставити смітника! Ще й когось звинувачувати і виносити те все на всезагальний осуд))))) То ще Міщук добрий дятько три рази на ттиждень їм машину ставить. Як ото з когось вимагати щось. Я живу в приватному секторі, теж плачу за сміття, виношу за 500 метрів щоб викинути на машину, а тут під ніс возять. Пані Наталіє, перечитайте свої коментарі на Нетиповому Рожищі і проаналізуйте свою поведінку. Не живіть в совдепії, вам ніхто нічого не винен, ви господарі на своїй території, от і спільно з сусідами вирішуйте проблему а не шукайте винних. Це наскільки треба опуститися, щоб так писати та брехати!
12 Березня 2018, 21:48
наведіть лад вже нарешті з тими жалобівцями скільки вже вони можуть підкидати на халяву своє сміття до будинку 14 по вул Марка Вовчка і то вночі якісь дикарі!
12 Березня 2018, 22:22
Двома словами....... Ліниві рисуни
12 Березня 2018, 22:24
Щось вирішувати чи ставити чи не ставити можна з розумними людьми. Проводили збори, хотіли вирішити де ставити баки але ж де. Пенсіонерам скрізь воняє, все їм очі ріжуть як не машини то сміттєві баки. Немає солідарності, сусідської дружби, щоб разом вийти на прибирання прибудинкової території, щось підладити підладнати. Всім все пофіг. Хоть би десь поставили ті смітники.
12 Березня 2018, 23:29
Після того як поставлять баки,скиньтесь і зробіть кришки щоб закривались і буде все ок собаки І коти не залізуть і на територіі чисто!!!
13 Березня 2018, 01:24
рожище все місто таке..тут люди живуть без хребетні...з сир заводу ваняє, будинки пообсиканні..кругом сміття. буряни..сосвок совком жодної відповідальності...що трудно було той пакет 100 метрів пронести?
13 Березня 2018, 05:14
що хотіли те і мають ! я б в них взагалі 1 раз на тиждень сміття забирала!!!!!!!
13 Березня 2018, 12:28
Вже до жалубівців вчепились самі мусор розкидають собак котів порозводили пройти неможливо.
13 Березня 2018, 14:43
Наведіть лад у своєму будинку а тоді будете на прибудинкову територію 97-го зазирати. Коли від вас сміттєві баки забирали делегація з вашого першого під'їзду вже намагалась командувати в чужому дворі . То й тіштеся тепер. Чому ваші жильці намагаються бути найхитрішими. Носіть сміття один одному під двері, адже так ви вчиняєте, викидаючи своє сміття у чужі двори