Дикунство по-рожищенськи: запхав пса в мішок та викинув біля залізниці

11 Березня 2018, 17:45
4635

Рожищанка знайшла викинутого в мішку мертвого пса.

На електронну адресу інтернет-видання Район.Рожище надійшов лист зі світлинами від мешканки Рожища Тетяни.

Жінка повідомила про те, що проходячи повз залізної дороги поблизу вулиці Чкалова натрапила на бездиханне тіло собаки в мішку.

Лист подаємо без змін.

«Йшла вчора, 10 березня, з маршрутки по вулиці Чкалова через залізничну дорогу. І поблизу колії виявила неприємну знахідку. Часто недобросовісні рожищани викидають мішками сміття, але щоб таке... Словом, з мішка виглядав труп собаки. Скоріш за все, викинув труп хтось із мешканців прилеглої території, адже поблизу приватний сектор. Причини смерті чотирилапого невідомі, як і те, хто викинув собаку, а не заховав тіло, як належить.

Про що ці люди думають? Я вже не говорю про те, що день-два, і тіло почне розкладатися, сморід стоятиме тижнями. Хочеться сказати про те, що ніколи не буде нічого кращого у нашій країні, допоки ми, люди (так себе називаємо, але чи справді люди, чи особини!!!) будемо такими жорстокими.

Невже цей «господар» собаки не зміг викопати ямку, аби схоронити пса? Про яку людяність можна говорити? Хочу, щоб цей лист прочитав той «господар», щоб хоч йому стало соромно за вчинок. Можливо колись і до нього прийде розуміння того, що як він чинить – так і з ним вчинять!».

2

 

Коментарі
11 Березня 2018, 20:17
Чесно я не здивований... Наші люди були жорстокі, є жорстокі, і будуть жорстокими...
11 Березня 2018, 20:22
Таке саме відношення чекає і на господаря цієї собоки.
11 Березня 2018, 20:26
А я таки здивована... Ні не здивована - шокована... як??? Це дикунство!!! Тварина жила в тебе купу часу на подвір'ї , охороняла, любила тебе... а ти з її тілом так вчинив... і це ще не факт, що тварину не вбили... Хоча, може то й не господар... може собаку, щоб насолити господареві, вбили і викинули доброзичливці. Але як би там не було сам факт - дурість, підлість та тупість помножені на жорсткість!
11 Березня 2018, 20:27
І ще одне. Цей факт ще раз доводить, що в нашій країні необхідно проводити обов'язкове чіпування тварин.
12 Березня 2018, 00:50
на жаль таких людей багато.
12 Березня 2018, 03:01
Не чіпування тварин, тварини є тварини - що з них взяти. Чіпувати треба людей, напевно, бо недоумок, який робить такі речі психічно неврівноважена істота і не факт, що завтра воно зі своєю дитиною так не поступить. Або таке ж як воно.
12 Березня 2018, 09:13
Як таким жорстоким бути.... що за люди....фу,бридко читати що люди такі живуть!!!!!собаки -це одна тварина яка живе заради господаря,все своє життя....нелюд...
12 Березня 2018, 10:04
Чіпування дасть змогу швидко визначати власника тварини, що просто необхідно і в таких випадках і у випадках коли центр міста знову запалонять зграї собак.
12 Березня 2018, 11:47
Чіпізація домашніх тварин дасть змогу (і є першим першим кроком) до стягнення податку навіть на акваріумну рибку. От і розпіарились тут. Сьогодні все,що не некролог, то піар.
12 Березня 2018, 12:03
Бля, та ви задрали з тими податками! Який тобі тут піар вбачається? Платільщик ти наш! Давай всі будемо викидати на вулицю дохлих тварин, розведемо антисанітарію. Чи не ти перший чи перша! будеш верещати про це!?
12 Березня 2018, 12:12
Що помішає такій людині відрізати клаптик вуха з чіпом (як роблять корівкам) і тоді викинути?
12 Березня 2018, 13:52
На зупинуі біля паравоза, як їхати з Кременця на Рожище лежить під електроопорою кіт в пакеті.....
12 Березня 2018, 15:36
як пхати в мішок виносити , викопай ямку прикопай і спокій.....чудак
12 Березня 2018, 17:34
в рожищан запхати в мішок собаку а біля паравоза кота кульок щей досі та лежить це скоти невиховані і мабудь це зробила доросла людина цеж як потрібно низько впасти щоб таке от зробити
12 Березня 2018, 21:41
Трохи інформації: не треба плутати чіпування і кліпсування. На вухо чіпляють кліпсу, чіп вживлюють під шкіру.Я розумію, що нашому містечку до цього ще дуже далеко, але тим не менше... Що оподаткування: не беруся точно стверджувати, але, здається, вже прийнятий відповідний закон і там прописаний момент оплати, але не оподаткування, а разової оплати за реєстрацію. Розумію, що в мене може полетіти багато каміння, але коли за тварину сплачені гроші, це формує у господаря відповідальність. Тобто, коли тварина (незалежно, породиста чи ні) вакцинована, зареєстрована, господар добре подумає відпускати її побігати вулицями, бо ж весна і природа вимагає, чи все таки не варто, бо за пса сплачені гроші, а якщо його зловлять, ще й штраф доведеться плати.
12 Березня 2018, 21:46
БІдний песик,краще би віднесли у приют
12 Березня 2018, 22:24
Просто за моською ми не бачимо слона.
14 Березня 2018, 19:47
Собака той ще там само лежить. І що з нашої розмови?
14 Березня 2018, 19:47
Собака той ще там само лежить. І що з нашої розмови?