Дубище: шукають хазяїна для вухастого друга

07 Березня 2018, 16:55
4767

Бездомному собаці шукають господаря.

Ще у жовтні минулого року ми писали про те, що  в Дубищі, поблизу рекреаційно-оздоровчого комплексу «Мальованка» досить давно чекає на господаря покинутий пес.

На жаль, так ніхто і не забрав собаку з вулиці. Про це пише на сторінці Загублені та Знайдені Тварини.Луцьк в соціальній мережі Facebook Ірина Швая.

«Цей красунчик не згуба. Його просто привезли і викинули біля лісу (остання зупинка Мальованка) в смт. Дубище Рожищенського району. Молодий. Десь 1,5 року. Але дуже вірний. З літа, щодня зустрічає усі маршрутки і біжить за авто з невеликими причепами. Дубищенського Хатіко підгодовують і не проганяють (за 9 місяців життя на вулиці не зробив жодної шкоди), але дорога - це небезпека.

Його уже збивала машина, та на щастя залишився живий хоч і з травмованою лапкою. Напевно його брали люди, які живуть поруч, але він щодня біжить на ту ж зупинку. Про нього уже писав місцевий сайт, але марно. Господар не відізвався. Будь ласочка, у кого є можливість, заберіть песика з вулиці. Він безпорідний, але буде вірним товаришем і захисником родини».

1

Коментарі
07 Березня 2018, 22:35
я загубив на дубищах яхтерєра дівчинку мисливської породи чіпована десь місяць тому може хтось щось знає винагороду гарантую.тел.0674187031
08 Березня 2018, 05:25
Віддайте пса Оксані Петрук - буде безпечніше писати статті-розслідування про пилорами, лісників, крадіїв лісу... але не про Цунамі. Тут уж вибачайте!
08 Березня 2018, 12:21
Ви б до лікаря звернулися, чи що... А то у вас схоже трохи здвиг, манія і то доволі велика. На кожному кроці Оксана ввижається. Вас жінка ще з хати не виганяє за це? А... тут же коменти анонімні, точно))) дружина не знає, що то ви вимальовуєте. Словом, то не забавки, дуже тривожні симптоми. Ще трохи і ви на вулиці на людей схожих на Оксану будете кидатися.
08 Березня 2018, 12:37
грибів обївся?
08 Березня 2018, 21:17
видно добре вам оксана на хвіст наступила молодчинка якби не вона то нічого ми б не знали про ваші загребущі руки
08 Березня 2018, 23:22
АУ ДИБИЩАНИ ЗНАЙДІТЬ ДРУГА СІМЇ ЯХТЕРЄР ДІВЧИНКА МІСЯЦЬ ТОМУ ЗАГУБИЛАСЬ
08 Березня 2018, 23:23
0674187031
08 Березня 2018, 23:37
небудьте байдужими вірю що є ще порядьні люди
09 Березня 2018, 10:53
То дружня порада Оксані: один хлопчина з Жидичина має намір передати їй вітння. З собакою буде зручніше та спокійніше.
09 Березня 2018, 23:23
Я МАЮ ПМ. НАБОЇ НЕ ГУМОВІ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИХ ПОСТРІЛІВ НЕ РОБЛЮ (НАБОЇ БЕРЕЖУ) ТАК ЩО ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ