Рожищенська міськрада посприяла провалу Басалика на атестації

24 Лютого 2016, 20:30
3996

Нагадуємо, Район.Рожище писав, що 18 лютого у Луцьку атестаційні комісії планували перевірити екс-міліціонерів, які займали керівні посади на Волині.

В тому числі, перевірку ще з кількома очільниками райвідділів мав пройти начальник Ківерцівського відділу поліції Олександр Басалик, він же екс-керівник Рожищенського РВ УМВСУ. 

Як повідомляє Волиньпост, того дня не пройшли співбесіду начальник Луцького міськвідділу поліції Ігор Муковоз, Нововолинського міськвідділу Віталій Мархальчук, Маневицького РВ Анатолій Близнюк, Любомльського РВ Юрій Ліпич, Ковельського РВ Іван Тусь та Ківерцівського РВ Олександр Басалик.

З'ясувалося, що провалу на атестації міліціонера посприяла Рожищенська міська рада в особі голови В'ячеслава Поліщука та депутатів.

Зокрема міськрада надіслала голові та членам Атестаційній комісії ГУ Національної поліції в області звернення відносно розгляду кандидатури очільника рожищенської поліції Олександра Басалика. У документі обранці громади перелічують негативні моменти у його діяльності.

«Просимо при проходженні атестації екс-керівником Рожищенського РВ УМВС у Волинській області Басаликом О.І. вище зазначені факти його службової діяльності при оцінці його ділових, професійних та особистих якостей. Рожищенська міська рада не рекомендує Басалика О.І. в лави нової поліції через службову невідповідність», – йдеться у зверненні, опублікованому ВАР.


У коментарях під публікацією Волиньпост ми натрапили на ще один цікавий коментар, який характеризує екс-очільника райвідділу міліції...

Нагадуємо, кожен, хто має інформацію про зловживання та правопорушення, скоєні колишніми міліціонерами, може заповнити електронну форму, яку обов'язково розглянуть члени атестаційної комісії, або зателефонувати у рожищенську Самооборону за номером 066 266 92 22. 

Почитати ще:
Чи збереже нова поліція рожищан?..

Коментарі
24 Лютого 2016, 23:27
А собаки з Дорошенка могли вирішити проблему з котами на Чайковського?
24 Лютого 2016, 23:50
Шановна громадо, факти наведені в заяві міської ради не відповідають дійсності і зведені до того, щоб скомпроментувати діяльність районного відділку. Особисто знаю, що по кожномунаведеному факту проводились перевірки і здійснювались відповідні заходи реагування. За незалежне утримання собак і котів складено адміністративні протоколи і їх, до речі, направлено на розгляд адміністративної комісії при міській раді.(Невже мер про це не знає, чи не хоче знати..).За торгівлю рідкісними рослинами аналогічно було притягнуто порушника до відповідальності. Щодо припинення стихійної торгівлі, то це питання стосується не тільки до поліції, а й до всіх контролючих органів району в тому числі і самої місцевої влади. Адже створити місця для торгівлі вирощеною продукцією мешканцям району влада так і не спроможна, а виділити місце під забудову торгівельного центру - будь-ласка. Вважаю, що заява міської ради - це не оцінювання професійних якостей колишнього очільника місцевої міліції, а особиста образа та зведення стосунків через недавні події, учасником яких був сам заявник.
25 Лютого 2016, 09:34
Я про Басалика нічого не знаю, крім того, що він хату звів біля польських, але там вся вулиця тільки з "чесно зароблених" або "з грошей з яких сплатили податки" побудувалась, можливо за поодинокими виключеннями, але факти наведенні в рішенні це повний маразм: коти, собаки, стихійний ринок, ну а дійсно факти про бздіяльність, що призвела до криміналу? чи там кришування? Це ж вони на поліграфі проходили, можна було й не факти писати, а попросити, щоб звернули увагу і провірили там факт отримання хабарів за закриття справ чи за кришування чогось, а так документ якийсь несерйозний, про таке на кожного держслужбовця писати можна, от я на мера по своїй вулиці заяв може настрочити і за дорогу, і за світло, а потім говорити про бездіяльність.
25 Лютого 2016, 11:14
Та ви що, Басалик це ж найсправедливіший поліцейський!!!)<br/>Це все наклепи, люди просто йому заздрять)))<br/>ахахаххахахаха
25 Лютого 2016, 11:15
Та він же алкаш!
25 Лютого 2016, 11:35
до мдааа. Біля Богдана не бачили... з Синюком на лавочці не сидів...Чи ви може десь з ним бухарили то робите такий висновок???))))
25 Лютого 2016, 20:56
МЕР ПОКАЗАВ СЕБЕ В ПОВНІЙ КРАСІ ВСІ ЛЮДИ СМІЮТЬСЯ З ДАНОЇ ЗАЯВИ ЯК ЙОМУ НЕ СОРОМНО А Я ЩЕ ГОЛОСУВАВ ЗА НЬОГО ДУЖЕ ШКОДУЮ ЩО ПОЛІЩУК ВИЯВИВСЯ ТАКИМ ПІДЛИМ БОЯГУЗОМ, ЛИЦЕМІРОМ.ПОКІЙНИЙ АЛІЄВ ЧОМУСЬ БУВ ІНШОЇ ДУМКИ ПРО БАСАЛИКА...
26 Лютого 2016, 17:40
Як про начальника відзиваються про Басалика не погано (доки він тверезий), а пяний повний неадекват, сам відчув на собі...
26 Лютого 2016, 18:05
І ця скарга на Басалика, лише на фоні особистої неприязні.<br/>Як хазяїн Поліщук ніякий. Яскравий тому приклад: приїхав подивився як засипають яму на Грушевського і сміття якого гори його геть не засмутило, воно і далі буде продовжувати лежати.
26 Лютого 2016, 18:11
так ця заява це сміх та й годі!!!!!!!!
26 Лютого 2016, 20:11
а ваші безробітні родичі за скільки років побудували хату на 22о м.пане поліщу3 з вас сміються
26 Лютого 2016, 20:19
а ваші родичі за скільки часу побудували хату нас220 метрів ПОЛІЩУК з вас сміються .позорище.свої власні образи не прикривай міською радою бо рада це депутати .де підпис хоч одного
26 Лютого 2016, 20:40
невже Басалик самий багатий а де ж взяли кошти на свої хороми Бурий Поліщуки батюшки і інша чеснота
28 Лютого 2016, 21:24
та і до редакції сайту питання повинні були б бути - чому розмістили неперевірену інформацію... заява мера, яка розміщена на сайті (заказуха)...
28 Лютого 2016, 22:31
Першоджерело - Волинське агентство розслідувань. Редактор ВАР є членом атестаційної комісії, тож документ логічно міг потрапити до нього й у результаті був опублікований.
29 Лютого 2016, 19:29
ПОВНА ЗАКАЗУХА пОЛІЩУКА.А ЩО ТРЕБА НА РОБОТІ НОЧУВАТИ
01 Березня 2016, 18:30
Печатка, підпис, вихідний номер і відсутність коментаря міської ради, свідчить про правдивість документа.
02 Березня 2016, 17:35
Пропоную на начальника Бурого-чесна,порядна і адекватна людина
02 Березня 2016, 17:40
Пропоную на начальника Бурого-чесна,порядна і адекватна людина, замом Поліщука-ось і буде в місті порядок(Тим паче,що здовов&quot;я в останнього &quot;поправилось&quot;)
03 Березня 2016, 01:33
Робота міліції під керівництвом Басалика була ніяка. Тож нема йому що керувати поліцією. Необхідно дати дорогу іншим.
06 Березня 2016, 19:05
Я не ставлю під сумнів правдивість чи належність документа, але такі відомості, не мав би ніхто розповсюджувати до їх повної перевірки, інакше це на замовлення аж ого-го...