Рожищенські самооборонівці засудили силовий розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України

04 Березня 2018, 12:37
3815

Члени ГО «Самооборона Рожища» засудили розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України.

Про це самооборонівці написали на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook

«Ми, члени ГО «Самооборона міста Рожище» засуджуємо жорстокий розгін мирної акції протесту біля Верховної Ради України.

Уже всім зрозуміло, що заборона владою протестів в Україні це свідоме залякування українців та примушення змиритися з пануванням олігархічного режиму.

3 березня правоохоронці не просто прийшли до наметового містечка, що вже кілька місяців поспіль стояв під стінами Верховної Ради. Під «офіційною версією силовиків», вони прийшли, щоб провести слідчі дії за рішенням суду. Але насправді, "слідчі дії" перетворились на сутички з мітингувальниками та розгін самого наметового містечка.

Ницість правоохоронців просто зашкалювала - під час затримання протестувальників ставили на коліна. Це тих, хто в люті морози стояв на варті їхніх снів. Тих, хто до останніх сил боронив кордони країни на Сході. Тих, хто вмивався кров'ю, аби вигнати російського окупанта з України.

Героїв війни з Росією били і ставили на коліна!!!!!!!!

Це була відверта демонстрація, що протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця.

Зауважимо, що право на мирні зібрання – одна з основних свобод, яку українці відстояли під час Революції Гідності. Тому кожен, хто зазіхає на це право, отримає належну відсіч. Бо нація завжди сильніша за будь-яких олігархів та їхніх прислужників у поліцейській формі», - йдеться у повідомленні.  

 

Коментарі
04 Березня 2018, 16:28
Усі на Майдан!
04 Березня 2018, 16:59
На майдані буде то шо було і ще гірше потрібно на місцях наводити порядок
04 Березня 2018, 17:48
До твого розуму, якого в тебе, явно, а ні міліметра повідомляю , що зам піля трьохмісячного перебування в зоні АТО прибув за місцем дислокації, а начальник поліції змінив його на Сході і буде перебувати там також три місяці. А ти непотріб на клаву не тисни, а вставай почни із себе,а саме почисть свої засрані мозги і дупу від непотрібу.
04 Березня 2018, 17:58
Я був на сході -, наволоч, а непотріб в моїй дупі це ти. Скоро прийдемо і висремо вас дармоїди. На рахунок начальників то знаю на які блокпости їздять і де стоять. Ще не одного навіть не ранило не те що б грохнули.... Козли. Їздять шоб тримаматись за роботу скоти-алкоголіки продажні. <br/>З мізками в мене все нормально тому і висловлюю свою думку яку переконаний втілимо тільки я переконаний шо ти перший кинешся сосати бо по суті ти є шльоха.
04 Березня 2018, 18:02
Партія Саакашвілі &quot; Рух нових сил&quot; каже, що то не їхні люди. Їх підтримують депутати Семенченко, Парасюк, Соболєв. І то Соболєв думає як звіти вийти. Говорять що знайшли гранати, вибухівки. коктелі &quot;молотова&quot;, вони кажуть , що їм це все підкинули. Тут треба розібратись. А що владу зіпсували гроші і вона вже давно скурвалась то факт.
04 Березня 2018, 19:47
засуджуює самооборона, смішно, там жe одні імбіцили
04 Березня 2018, 19:47
Можливо, пройде якийсь час і я знову знайду цікаві матеріали в смітнику і передам своїй подрузі Оксані... Хто зна, хто зна...
04 Березня 2018, 20:51
Будьте культурнішими і пишіть коментарі грамотніше, а то ваша анонімність легко проглядається. Встидно це все це читати.
05 Березня 2018, 09:29
Почитай комент Рожищанина він правий відносно тебе лжепатріота.
05 Березня 2018, 11:01
Проснувся і вже по клаві б єш а ще й гадиш. Сильний той хто може житти без образ. Іди своєю дорогою.
05 Березня 2018, 17:49
Уважно читай... Де ти бачиш образу.Видно ще спиш і сниться.......
07 Березня 2018, 03:17
Сплати податок за магазин, покайся за Мрію, забери машину з тротуара.