Рожищанок запрошують на традиційне культурно-мистецьке свято «Воістинно небесна і свята»

02 Березня 2018, 16:00
3331

У вівторок, 6 березня, об 18 год. в РД «Просвіта» відбудеться традиційне культурно-мистецьке свято «Воістинно небесна і свята» приурочене Дню жінки.

Хороший і святковий настрій даруватимуть:

  • чоловічий вокальний квартет «Adagio»;
  • гурт народної музики «Любо»;
  • музикант – віртуоз, переможець Міжнародних конкурсів та фестивалів Роман Воронка;
  • солісти – вокалісти Валентин Омельчук, Василь Закрева, Сергій Горбач;
  • відомий гуморист Микола Репецький.

А від сильної половини нашого міста для Вас шановні, неповторні, кохані, ніжні, дорогі рожищанки, даруватимуть свої вітання жіночий гурт «Веселухи».

В ході концерту розігруватимуться виграшні квитки.

Вартість вхідного квитка  – 25 грн.

Коментарі
03 Березня 2018, 01:01
Де можна купити квитки наперід?
03 Березня 2018, 16:13
Судячи із назви незрозуміло чому присвячено концерт.
04 Березня 2018, 19:37
А від сильної половини нашого міста для Вас шановні, неповторні, кохані, ніжні, дорогі рожищанки, даруватимуть свої вітання жіночий гурт «Веселухи». Цікаво, хто це так побудував речення?
05 Березня 2018, 09:52
Якщо такий розумний, то ставай і будь ведечим.Срати кожен мастак
05 Березня 2018, 14:02
Так у вас в культурі є знаний режисер. вона все вміє і все може, знана Лідія Солодько.
05 Березня 2018, 21:29
Юрій Олександрович не беріть Новосад вести концерт ,бо щось втне і опозорить вас перед присутніми!!!
05 Березня 2018, 21:48
Не видаляйте коментарі про новосад-це правда, чи вже позвонила і залякала?!
05 Березня 2018, 22:52
То якого фіга ви це тут пишете? Ідіть в музичну, в відділ культури і озвучуйте свої міркування. А то звикли, поховатися і обстрати все і всіх. Але ж стрьомно фізіономію показати, а от конфлікт розпалювати, щоб люди один в одному ворога бачили, то це ми гаразді, це ми вміємо.
06 Березня 2018, 17:53
на всіх коцертах де веде Новосад. Шановні, дуже гарна дикція, тембр голосу і звісно ....врода! Ніколи ще не збивалась і нічого такого не вткнула! Навіщо вже брехати. Станьте Ви ведучим і тоді побачите і переконаєтесь що це нелегкий хліб!