На рожищенців, які нехтують навчанням у школі, чекає візит полісменів

24 Лютого 2018, 09:05
4172

Якщо ваша дитина не відвідувала навчальний заклад протягом 10 днів без поважної причини, чекайте візиту полісменів.

Про це йдеться у відповідній Постанові Кабінету Міністрів України, – повідомляє PROSVIT.

Зокрема, у документі зазначають, якщо неповнолітній учень не з’являвся на заняттях протягом десяти днів поспіль без поважних причин, навчальний заклад невідкладно повідомляє про це в місцевий відділок Нацполіції та службу у справах дітей. Пояснити відсутність дитини у школі можна за допомогою медичної довідки, письмового пояснення батьків (опікунів) або самого учня, якщо він повнолітній.

Проте відповідні служби застерігають батьків та опікунів утримуватись від частого (безпідставного) використання подібних записок чи довідок та спонукати дітей до навчання.

Документом передбачено, що ведення обліку дітей шкільного віку здійснюють районні, районні у містах держадміністрації та міські, селищні, сільські ради, у тому числі ОТГ, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Нацполіції та служб у справах дітей. Їм заборонено залучати працівників навчальних закладів до організації та ведення цього обліку. Таким чином вчителям більше не потрібно буде робити перепис дітей на території обслуговування, натомість навчальні заклади вестимуть облік учнів та здійснюватимуть контроль за відвідуванням ними навчальних занять.

Якщо дитина не залучена до навчання, батьків притягають до відповідальності аж до позбавлення батьківських прав.

Коментарі
25 Лютого 2018, 00:36
Цікаво, чи багато таких школярів у Рожищі є, які без медичних показань по 10 днів до школи не ходять?
25 Лютого 2018, 09:36
правильно злодіїв не шукають липу хто вкрав.будуть по школьніках ходити хай вчителі ходять всеодно не вміють навчити за такі гроші хай місто патрулюють
25 Лютого 2018, 11:14
Вже поліцію долучили а як на ремонт класу чи школи то вчителі спокою недають за гроші горло перегризуть і самі додоми прийдуть
25 Лютого 2018, 14:16
Шановні! Ви з неба звалились чи з дуба, пардон липи) впали? Кожен виконує свої посадові обов'язки і не вам це вирішувати! і між іншим, зарплатня поліцейських набагато вища від вчительської! краще слідкуйте куди ваші діти йдуть замість школи! Непогано було б провести рейд під час уроків і з'ясувати це! Виконуйте свої батьківські обов'язки і не перекладайте їх на когось іншого!
25 Лютого 2018, 14:24
Діти по ринку або Колібрісу гуляють під час уроків, класні керівники дзвонять до батьків які про це нічого не знають, а потім дитинка приносить пояснюючу у зв'язку з сімейними обставинами.
25 Лютого 2018, 17:51
відчувається перо вчителя якби краще проводили уроки то діти не втікали б.згадаймо себе ще в кінці 80р сачкували.але й вчителів поважали а тепер кажуть що разом курять з вчителем
25 Лютого 2018, 17:55
шановні за такі зарплати можете патрулювати ринки чи колібріси.бо звикли бігти в квадрат на каву і цигарку.педагоги з вас нульові.колись як в 2шк проходили повз вчителівКучеренко чи Шпак боялись дихнути
25 Лютого 2018, 18:56
Поважайте вчителів самі і навчіть своїх дітей! Можливо молоді вчителі зараз не святі, але старших, яких поважали ви, ваші діти зневажають! Педагоги із стажем 20-25 років скаржаться на відсутність поваги з боку учнів! Але це все не суттєво. Ми своїх 45 хвилин перетерпимо, а вам з цим жити!
25 Лютого 2018, 19:06
гарна відповідь цим все сказано за 8 тисяч перетерпіти 45х.мабуть зарплату потрібно знизити до 3200.щоб заслужено отримувати .ви навіть не маєте кого послати на олімпіади.сексоти на високих підборах
25 Лютого 2018, 19:59
Навчання - це праця, далеко не з легких.І дуже шкода, що багатьом учням в свій час не пояснили цього.Навчання легким бути не може, бо потребує і терплячості, і великих інтелектуальних зусиль.А з цим якраз і проблеми.Досягає успіхів той, хто багато працює! Багато хто з батьків тяжко працює, часом і на двох роботах, щоб забезпечити сите і задоволене життя своїм чадам.Невже їм роботодавці створюють такі умови, щоб їм цікаво було працювати? Так само і з навчанням.
25 Лютого 2018, 20:08
До речі, учнів, які перемогли на олімпіадах в області, підготували саме молоді вчителі "на високих підборах".
25 Лютого 2018, 22:15
за таку зар плату потрібно хоч щось робити.чогось жоден вчитель не полишив роботи і не пішов на кромберг скоро поліція буде до зно готувати і приймати іспити
25 Лютого 2018, 23:12
Я згідна з вчителями старшими зі стажем і поважаю а молодших !!! мою дитину одна стерво відправляла під час свого уроку до банкомату щоб знімав їй зарплату ! А потім розказувала за стопкою що моя дитина бездарна де логіка? Кого та дрянь може чогось навчити?
26 Лютого 2018, 04:09
А ви знаєте скільки молодих вчителів розраховуються? є такі, що не витримують і йдуть посеред навчального року і кардинально міняють професію. моя родичка, молода вчителька після закінчення вузу пропрацювала три місяці і здалася... зараз працює продавцем-консультантом у одному із супермаркетів луцька. фінансово може і важче, зате морально набагато легше. і міняють професію, і виїжджають за кордон, тільки не так масово, як в буремні 90-ті. І ще одне хочу зауважити! Панове, слідкуйте за своєю мовою у присутності дітей! Дуже неприємно чути, як підлітки гнуть трьохповерхові мати у громадських місцях у присутності старших. Впевнена на всі 100%, що у школі цього не вчать! Виховання дитини починається вдома ще з колиски, а не в садочку або школі!
04 Березня 2018, 18:22
підлітки говорять такими жаргонами що я не знаю що то таке вдома цього не вчать скажіть де вчитель покинув роботу бо в райно кажуть немає ставок
04 Березня 2018, 20:01
Мова йшла про ненормативну лексику, а не жаргон. Вчителька, про яку я писала, розрахувалась з луцької школи. І на рахунок"нема ставок" - напишіть заяву у відділ освіти і вашу кандидатуру будуть мати на увазі при нагоді. А якщо ви тільки ходите раз на рік і питаєте, то це не дасть результату.
04 Березня 2018, 21:34
про що ви говорите ви неандерталець за посаду вчителя є такса.в нашому місті нереально влаштуватись вчителем чи медсестрою за так і всі це знають.не пишіть казок не позортесь
05 Березня 2018, 00:17
Будь ласка факти! Хто кому і скільки платив?
05 Березня 2018, 00:45
Неандертальці тут строчать неадекватні коментарі, які аж ніяк не стосуються самої публікації. Не вдавайте з себе самого розумного і обізнаного у всіх тонкощах кадрової політики райво. Якщо ви справді володієте такою інформацією, оприлюдніть її, хай народ знає своїх героїв. Це вам принесе славу борця з корупцією у Рожищі, сам президент нагородить медалькою шоколадною!
05 Березня 2018, 00:56
Як тільки на сайті з'являються дописи, у яких хоч одне слово про освіту, зразу починається цей, пардон, словесний понос на адресу вчителів. Кому ж це так насолили вчителі? Звичайно, вчителі, як і люди, бувають різні, але в основному це кваліфіковані спеціалісти, які чомусь поганому дітей не навчать. Як каже вікіпедія, навча́ння — це організована, ДВОСТОРОННЯ діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці, цілеспрямований процес передачі і ЗАСВОЄННЯ знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини. Тому не варто покладати всю відповідальність за результати лише на вчителя!
22 Березня 2018, 13:28
шото за школа зараз як дити вси на репетиторах то нащо таки вчители та щей така школа а гроши шо грибуть то грибуть непитають чи маеш чи немаеш але дава2