У Рожище приїдуть офтальмологи з Центру відновлення зору Анатолія Совви

21 Лютого 2018, 16:12
10043

26 лютого у місті Рожище проводитимуть діагностику зору фахівці Центру відновлення зору Анатолія Совви.

Записатися на обстеження можна за тел.: (0332) 72-08-58, (095) 931-74-74.

Прийом відбуватиметься з 10-ї години у приміщенні Будинку Культури (РД «Просвіта») за адресою  вул. Драгоманова, 10.

Фахівці центру регулярно проводять прийоми також в інших районних центрах Волині.


 

Коментарі
21 Лютого 2018, 20:13
а як щодо дотримання санітарних норм гігієни ??? чи в РД "Просвіта" є такі кабінети, що облаштовані для прийому?? Чи там будуть приймати де з Одеси тюль і ін.барахло продавали ????!!!!!
21 Лютого 2018, 22:06
А заєхавших гінекологів не буде?
22 Лютого 2018, 11:56
А скільки коштує прийом?
22 Лютого 2018, 12:26
Була в Луцьку в них на прийомі, апаратура сучасна, спеціалісти хороші. Трохи дорожче як в обласній, але рівень не зрівняти. Так як в Рожищах взагалі нема окуліста, то це не лишнє, в кого проблеми з зором я би порадила піти.
22 Лютого 2018, 13:09
Скажіть, будь ласка, скільки заплатили за прийом у Луцьку.
22 Лютого 2018, 19:47
Яка вартість обстеження
24 Лютого 2018, 01:40
Самий найкращий - центр хірургії ока професора Загурського. (біля Променя). Обстеження 400грн, але проходиш приблизно 5-6 апаратів. Воно того варте.
24 Лютого 2018, 03:12
Кілька років тому зверталася за допомогою до цих фахівців.Чесно сказати ,дуже задоволена .Ціни в них нижчі ніж в клініці Загурського ,та високе знання своеї справи думаю не гірше.Вічливе уважне обслуговування ,до кожного кліента,уважне вивчення історіі хвороби,пошук найоптимальніших варіантв вирішення проблеми зору.Як помітила,Анатолій Сова дійсно любить свою роботу і стараеться підібрати саме той варіант лікування який найкраще підходить саме для конеретного паціента.Сова постійно вдосконалюе свої знання і йде в крок з часом.Пишу це з великої ,вдячності до цього лікаря.Те ще представники Анатолія Сови приїдуть в Рожище -це велика нагода для людей з вадами зору.