Рожищенські роми «тероризували» лучан

21 Лютого 2018, 09:09
5811

Поблизу автостанції №1, що у Луцьку, роми випрошували у людей гроші та погрожували фізичною розправою.

Це трапився у вівторок, 20 лютого, - пише «Під прицілом».

У Луцьку на австостанції №1 людей тероризувала група неповнолітніх циган. Вони наполегливо випрошували гроші, а коли люди відмовляли чи сперечалися, то ті погрожували пасажирам фізичною розправою та нецензурно висловлювались на їхню адресу.

Керувала групою ромів, яка складалась із 5-6 неповнолітніх, віком приблизно 12 років, старша жінка тієї національності. Вона і сама зверталась до людей з проханням допомогти грошима для нібито вирішення якоїсь скрутної життєвої ситуації, яка трапилася з її родиною.

Додамо, що ця група прохачів, за словами ж самих неповнолітніх, проживає у селі Переспа Рожищенського району. Проблема ромів на автостанції не нова, але, на жаль, адміністрація жодним чином не реагує на подібні зауваження волинян та гостей області, а тому малолітні цигани замість відвідувати школу щодня "працюють", випрошуючи у довірливих людей гроші.










 

Коментарі
21 Лютого 2018, 13:29
...свободівці збирають кошти на памятник Бандері,а ми збираємо кошти на памятник Будулаю...
21 Лютого 2018, 17:55
ненавижу це циганьйо, ходить тільки вміють дай, дай..!!
22 Лютого 2018, 11:30
Погрузити в літак "Антей"---їх там багато влізе, дати по парашюту і над Індією або хоча б Румуеією повипихати через дверцята----обійдеться дешевше, ніж їхні кодла тут терпіти
22 Лютого 2018, 12:52
Ваш план дециганизації нездійсненний.За роки побудови Незалежної України можливо лише один Антей і зможе піднятись у повітря,а циган від початку дитячих виплат розплодилось багато.Коли Крим здавали кацапам треба було всіх циган туди відправити,і нехай би Валодька Путін розйобувався з тим кодлом.Як варіант Б,можна попробувати Саньку Захарченку їх впарити,один хрен Донбас теж просрали.
22 Лютого 2018, 13:38
людоньки щоб ви знали скільки їх в Торчині .перемахали всіх дівчат від 14 років.залишилось головою сел ради призначити рома.отримують по 9 тисяч дитячих бо одиночки мами.на них треба Гітлера щоб в пічку гарячу спалити
22 Лютого 2018, 14:25
Самооборона кажуть, що в країні нічого не змінилось, крім прізвищ чиновників....Брехня! В магазинах ціни для українців змінилися в гіршу сторону і циганва їбеця для грошових виплат.Треба ввести адресну допомогу і радикально міняти всю ту модель соцдопомоги на дітей.Короче циганам відмінити виплати на дітей,заставити возити в Польшу сигарети і йоб його той Євросоюз.
22 Лютого 2018, 16:38
Як ще свідомі українці не здогадалися що це Янукович винуватий що циганви розвелося він свічку тримав
23 Лютого 2018, 13:34
Що ви всі плетете? Кожна людина має право на соціальну допомогу і взагалі життя в суспільстві. Який Гітлер? Ви що подуріли? Це ж нацизм в чистому вигляді. Може давайте в ту піч щей калік та хворих повкидаємо? Цигани це діагноз це расса в якій є різні люди як і скрізь. Хтось порушує закон хтось ні. А нарахунок плодіння дітей то я так думаю. Якщо ми не хочемо дати країні дітей з сімей де вищий соціальний статус де більша зарплата де ми можем дати власним дітям поштовх для розвитку , це зроблять цигани. В нас по 1-2 дитини в циган по 5-6 дітей.
23 Лютого 2018, 17:13
А хто займеця виховним процесом соціальної культури циган?Мусарня?Чи активісти?Мусарня спиняє поодинокі автомобілі і запитує:"що везете?чи не вживали?"Невживав!нічого,а везу повні яйця сперми.отсоси гнида мусарна! А активісти не займуться циганами,бо зайняті мріями про потужну Україну.
23 Лютого 2018, 21:38
А займися ти циганами. Тобі один хрєн крім своїх яєць нема чим зайнятися.
23 Лютого 2018, 21:43
Організуватись всім, проїхатись по району на бляхах, щоб без паліва, і закидати всі циганські хати коктелями молотова, як це колись зробили в Березолуках; і хай їдуть в інші райони, а сільські ради хай не дозволяють їм засилятися у хати пусткі і буде порядок
23 Лютого 2018, 21:43
Організуватись всім, проїхатись по району на бляхах, щоб без паліва, і закидати всі циганські хати коктелями молотова, як це колись зробили в Березолуках; і хай їдуть в інші райони, а сільські ради хай не дозволяють їм засилятися у хати пусткі і буде порядок
23 Лютого 2018, 22:03
ти пропонуєш їх розмножквати .це не люди а мусор їх потрібно в душогубці знищувати .читати не вміють .робити не хочуть.знають як розмножувати а як можуть на 8 бахурів дати статус одиночки.я б їх посадив на Титанік без шлюпок і жилетів.з мене знімають податок на тих курв
23 Лютого 2018, 22:07
це нищівна нація.вміють тільки красти і просити.ота мала злидота скоро по вокзалах буде різати народ .їх потрібно в резервуації .як індіанців.правильно в одному селі їх вигнали
27 Лютого 2018, 03:05
Ти що ідіот ? Як можна терпіти цю шваль, це народ який тільки і вміє красти і клянчити постійно, а ну і ще наркоту продавати, бидло чистої води, поїдь в Переспу постій на зупинці, побачимо як тебе приймуть ці &quot;такі ж самі люди&quot; і тоді візьмеш свою толерантність і засунеш її собі до сраки. Виселення чорної погані з України - це єдине що може врятувати нашу і так підбиту націю. <br/>не можна їх терпіти. Згвалтування, пограбування, вбивства і масса інших злочинів скоюються &quot;гостями&quot; нашої країни. У нас і свого бидлоття вистачає, нахєра нам потрібне закордонне ? <br/>Розпалюйте печі побратими )<br/>Або готуйтеся до того що в найближчий час ви будете рабами )<br/>Дали волю шоколадним от вони і розпустились, от були часи, що вони могли зробити без господаря )
27 Лютого 2018, 03:06
Хороший план )