У Рожищі освятили приміщення для Богослужінь в храмі Преподобного Сергія Послушного

20 Лютого 2018, 16:00
11196

У неділю, 18 лютого, напередодні Великого посту в житті вірян Української православної церкви Київського патріархату відбулася значуща подія – освячення тимчасового приміщення для Богослужіння храму Преподобного Сергія Послушного, Києво-Печерського, камінь під який закладено у старій німецькій кірсі.

Нагадаємо, що історична, на даний час, частково зруйнована культова споруда багато років використовувалася не за призначенням, а наприкінці 2016 року була передана Українській православній церкві Київського патріархату.

У Прощену неділю, по завершенні Божественної літургії, священики Рожищенського благочиння УПЦ КП та парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці пройшли Хресною ходою до старої кірхи, яка у відбудованому вигляді перетвориться на храм Преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського.

Благочинний Рожищенської округи протоієрей Василь Шняк звершив водоосвятний молебень та освятив приміщення, співслужили йому священники благочиння: настоятель храму Архістратига Михаїла села Рудня Олег Куліш, настоятель Петро-Павлівського храму села Берегове Андрій Голуб, настоятель храму святого пророка Іллі села Копачівка Анатолій Заремба, настоятель храму Апостола і євангеліста Йоана Богослова села Уляники Мирон Цюпа та настоятель храму Преподобного Сергія Послушного Микола Царик.

По завершенню Богослужіння протоієрея Василь висловив велику радість, що після довгих років застою, Святий Дух зійшов на це місце і в стінах старого храму знову звучатиме молитва до Всевишнього за мир, за здоров'я, за державу, за людей, які тут молилися колись і молитимуться зараз.

«Я дякую усім, хто взяв участь у Хресній ході, хто, для оновлення храму, приніс у подарунок ікону Божої Матері, адже Діва Марія не тільки мати самого Господа, а й усіх нас. Вона завжди вислухає щиру молитву і, при потребі, допоможе. Сьогодні ми освятили цей храм. А храм є місцем зустрічі земного і небесного, де пересікається голос Господній та молитва людська.

В майбутньому тут лунатимуть дитячі голоси в час хрещення, співатимуть хори, коли братимуть шлюб молодята, звідси проводжатимуть в останню дорогу і життя вічне. Дозвольте, через молитву, яка тут лунала, від усього духовного собору священиків Благочиння привітати отця-настоятеля Миколая, побажати здоров'я, натхнення, терпіння.

Хай Господь дає сили, а Боже благословіння, отримане в тайні святенництва, веде до спасіння. Любімо свою церкву, любімо Господа, любімо свою Україну та усіх ближніх, бо де любов, там і Бог».

Отець Миколай щиро подякував усім, хто розділив з ним велику радість освячення приміщення та запросив вірян відвідувати Богослужіння, які від того дня проходитимуть у храмі Преподобного Сергія Послушного Києво-Печерського.

6


4


4

4

4

4

4


7

4

5

3

5

5

3

3

 

Коментарі
20 Лютого 2018, 18:47
Коменти полюбому закриті)
20 Лютого 2018, 18:47
Тану на..... невже)
20 Лютого 2018, 22:10
Слава Господу богу
21 Лютого 2018, 00:44
Не Лукянчук Васька малював?
21 Лютого 2018, 08:08
21 век!! Попы молодцы!! Умеют головы людям мутить и на шее сидеть.
21 Лютого 2018, 10:29
То оцій жменьці людей потрібно аж 2 церкви????
21 Лютого 2018, 10:56
На Вовнянці тепер вообще все зашибісь, церква на церкві, ще б дорогу зробили
21 Лютого 2018, 12:20
Зробимо дорогу! Треба трохи зачекати.Ми ще навіть памятник бандері поставимо на вовнянському кругу
21 Лютого 2018, 13:16
це просто жах
21 Лютого 2018, 16:38
На Вовнянському кругу обов'язково потрібно пам'ятник бандері ставити! І вулицю вчесть московського поета Лермонтова перейменувати на вул. Бандери.
21 Лютого 2018, 16:49
Вулицю К.Шилокадзе потрібно перейменувати на вулицю Андрія Шептицького там зараз храм Греко-<br/> католиців хай все по красоті буде. А вулицю Промислову перейменуємо коли вже св. патр. Філарет представиться. І заживе тоді Вовнянській край новими барвами Слава Україні!
21 Лютого 2018, 16:50
А дупою в яку сторону поставити цю знаменну скульптуру?до рожищ,чи до вовнянки?
21 Лютого 2018, 16:53
Святий град Вовнянка...
21 Лютого 2018, 16:59
До Рожищ дупою щоб знали де ми їх думку бачимо
21 Лютого 2018, 17:02
Вовнянка це діагноз....
21 Лютого 2018, 17:03
Рішення про азимут клоаки памятника Степану Андрійовичу буде прийняте на позачерговій сесії депутатів
21 Лютого 2018, 17:52
Яка твоя фамілія невідомий патріот з інтернету Вовнянки?Ми твоїм іменем вулицю в Луцьку назвемо.
21 Лютого 2018, 18:11
Луцьк ще не удостоївся щоб Моїм іменем називали в ньому будь яку вулицю
21 Лютого 2018, 21:39
А це не погана ідея на вовнянці на кругу Бандеру поставити, я туди все одно не їжджу мені очі музолити той фашист не буде, хай стоїть. З вавками в голові будуть мати куди квіти носити
21 Лютого 2018, 22:27
Яка вата прогнила, просто жах
21 Лютого 2018, 22:29
Вони б вже б завтра Путыну дупу цылували.
21 Лютого 2018, 22:32
Обґрунтуй в чому полягає моя вата? Звичайно якщо ти не псевдопатріот балабол
21 Лютого 2018, 22:36
На вашу думку всі хто не шанують і не поважає Бандеру і УПА це вата яка поклоняється Путіну? Якщо так то мені вас жалко ви ущербні
22 Лютого 2018, 10:56
Все, що ви робите таємно від людей, ви робите на очах у Бога. Вам не страшно? Зараз Великий піст і ви поголовно будете бігти до сповіді. Не важливо в яку церкву, ви сповідатиметеся перед Богом!!! І як, розкажете священнику, що тут виписували.
23 Лютого 2018, 01:01
Такі люди Бога небояться.А на сповідь ідуть---бо всі ходять і так треба зробити.А душа незнає чого вона іде на сповідь?
23 Лютого 2018, 02:15
На 26 році незалежності..В Українському селі де проживають єтнічні українці..буде Український Храм...хіба це погано?Така багата історія української церкви.. починаючи з апостола Андрія Первозванного...Київської митрополії...Любіть Україну..свою .мову. культуру історію .церкву..Бо без цих речей ми не народ...А якщо ні то прийдуть інші і заставлять шанувати чужу .мову. культуру історію .церкву..Там де рускій мір там війна насильство і розруха...Хватить ..Будуймо в своїй хаті Український мір...
23 Лютого 2018, 02:21
Яке відношення має Лермонтов до Бандери ??ще й Церкву причіпив)).УПЦКП приходять і єтнічні росіяни які проживають в україні церква не робить різниці .Провокатор хринів
23 Лютого 2018, 10:24
Залиште ви ті церкви у спокої, все одно в тому не петраєте нічого, аби тільки язиком поляпати. Всі такі великі спеціалісти, краще он на владу наженіть може десь почухаються))) Від неї безпосередньо залежить рівень вашого життя і комфорту, а церква тут яким боком??? Хочеш ходи, хочеш не ходи, хочеш кидай гривню, хочеш не кидай, ніхто нікого не змушує, хто ходить, то пл своїй потребі і для своєї душі ....
02 Квітня 2018, 02:48
Московський патріархат заздріть скромніше тобто мовчки. Амінь.
10 Квітня 2018, 20:55
нічого московський патріархат не заздрить ми були і при польщі і при німцях і при советах бо наша церква вже існує більше 2000 років були і будемо амінь
16 Квітня 2018, 22:58
Істино так!Московський патріархат-це едина істинна церква на Україні,спасіння можливо тільки там-всі інші &quot;церки не мають благодаті і не признанні Вселенскьким патрархатом,тобто -полова.Сспасіння в них просто не можливе.На Афоні прихожан філаретвських церков навіть не допускають до причастя.
16 Квітня 2018, 23:51
Чого кипятитись? Рейдерством не займаються, побудували своє. Нехай моляться. Можливо колись всім приходом повернуться в лоно матінки Церкви і Господь благословить Їх труди. Хто зна... Глядіть, щоб самим не ходити в церкву як споживачі і не демонструвати своє духовне холостяцтво.