Відбудеться семінар для сільських голів необ’єднаних громад Рожищенського району

18 Лютого 2018, 17:21
4251

У вівторок, 20 лютого, відбудеться короткостроковий семінар для сільських і селищних громад.

Про це повідомляє сайт Волинського ЦППК.

«Тематичний короткостроковий семінар «Організація діяльності сільського, селищного голови» для сільських, селищних голів територіальних громад, що не об’єднувалися, Володимир-Волинського, Луцького, Любешівського, Маневицького, Рожищенського, Турійського районів, селища Благодатне», – ідеться у повідомленні.

Коментарі
18 Лютого 2018, 19:31
літогоще вже оприділилось куда прихиститись??????
18 Лютого 2018, 20:39
ми будем стіною стояти, нікуда не підем. ми тут влада
18 Лютого 2018, 23:29
НУНУ...
19 Лютого 2018, 01:14
кажуть в літогощі король сидить в сільраді що хоче те і робить . але скоро кінчиться лафа і помахає платочком вже і так мабуть нагріб собі бабла дофіга .
19 Лютого 2018, 01:58
Йди в літогоще і ти попробуй того бабла
19 Лютого 2018, 09:45
Це все пишуть заздрісники.Радчук поважна,хороша людина...
19 Лютого 2018, 11:07
не треба нам нікуди лізти ми самі собі будемо раду давати не навішуйте нам того чого ми не хочемо
19 Лютого 2018, 11:38
Повністю підтримую коментар"я"
19 Лютого 2018, 16:37
Стіною не одна с.р. буде стояти,кому ж хочеться іти" гусей пасти"! Коріння повпускали,мітлою під зад!!!
19 Лютого 2018, 16:59
Дурню ти мав мжливість тоже коріння пускати на кожних вибора.А ти уяви як з такими як ти працювати дурнями сільським головам.
20 Лютого 2018, 00:28
радчук 9кл.освіти прощо говорите яка поряднісьть тут з всраного пту поперли за неуспішнісьть
20 Лютого 2018, 00:34
ну звичайно депутати алкаші в ср. Прийняли ріщення підняти зарплату на 100% працівникам ср.навіщо кудись іти а про людей забули? Як діти наші длі жити буду чи пісьля вас хоч потоп? Ой дивіться терпіньня в людей закіньчиться буде біда
20 Лютого 2018, 10:53
Розігнати на.....р,гірше не буде,нащо зарплати дармоїдам платити,маріонетки одні!!!
20 Лютого 2018, 20:37
Оце люди побожно проводять перші дні великого посту, очищають свої душі.
20 Лютого 2018, 20:43
Більшого ДУРНЯ, як Літогощанський с/голова не знайти!!!!
20 Лютого 2018, 21:15
підтримую 100% Аліну, в Рожищі його знають як облупленого в усіх інстанціях, тупішого нема. мабуть такі самі тупі голосували за нього
20 Лютого 2018, 22:05
Нажаль люди не задумуються кого допускають до влади і хто за сто грам, а де хто за обіцянки пусті віддають свої голоси не зрозуміло " кому", хоч і були достойні кандидати на посаду Л.с/голови
20 Лютого 2018, 22:14
100% підтримую
20 Лютого 2018, 22:27
ІДИ САМА ГРІХИ ЗДАЙ ДАРМОЇДКА
24 Лютого 2018, 17:32
Якщо у вас на посаду с/голови були ще кандидати то чому переміг Радчук?Переміг бо люди йому довіряють і поважають. Для всіх добрим не будеш. Чиєсь крісло заняв тому і обсираєте. Подивіться на себе,а тоді судіть іншого.