У Рожищі водій припаркував авто на зупинці громадського транспорту

17 Лютого 2018, 10:10
7034

Водій вирішив не шукати парковку і залишив свій автомобіль прямо на зупинці громадського транспорту. 

Незважаючи на значні штрафи за неправильну парковку, порушників вистачає в Рожищі. Тому рубрика «Без правил та культури» досі актуальна.

Фото припаркованого поблизу зупинки громадського транспорту надіслав на електронну пошту інтернет-видання Район.Рожище Віктор К.

«Я так розумію, що зупинка громадського транспорту має бути саме для громадського транспорту, а не для всіх, кому заманеться, - пише чоловік. - Невже люди не розуміють, що зупиняючи чи паркуючи власне авто на зупинці громадського транспорту, вони тим самим створюють перешкоди для водіїв маршруток. А далі починається ланцюгова реакція - водій маршрутки немає місця на зупинці, тому зупиняється за її межами».

«Я сам водій і знаю, що згідно з правилами дорожнього руху, зупинка і стоянка автомобілів заборонена на відстані ближче, ніж 30 метрів до і після посадкового майданчика, - обурюється Віктор. - Якщо посадкового майданчика немає, тоді зупинка забороняється на відстані 30 метрів до і після дорожнього знаку, який сповіщає про зупинку».




Шановні водії, правила дорожнього руху діють для всіх. Пам'ятайте, якщо ви хочете комфортно пересуватися на своїх автомобілях, дбайте про те, щоб було комфортно всім учасникам дорожнього руху. Зміни починаються локально, й саме з вас.

Коментарі
17 Лютого 2018, 12:14
Це авто депутата Юги Потапеюка.
17 Лютого 2018, 13:35
На фото видно невелику купу піску.Можливо цим автомобілем розвозять пісок,щоб тротуари посипати під час ожеледиці.
17 Лютого 2018, 16:15
Ви б краще за Петю малюдівського написали, позор і в Рожищах нема про що писати, були ж колись журналісти, а тепер піарщики !!!
17 Лютого 2018, 17:23
Це потрап, ця машина з вечора там стояла, а він бухав в тому гадюшнику ,,квадрат,, .депутат хренов, побачим як накаже його поліція...
17 Лютого 2018, 17:39
Ти шо з ним за одним столом бухав??Може він там прапор чіпляв.Шановний,невже ти не читав про 29 сесію рожищенських депутатів?
17 Лютого 2018, 17:47
Алкашню і зброд на майдани пачками звозять,а в міській раді люди які вміють бабки заробляти.
17 Лютого 2018, 17:52
В кого є притензії до депутатів приходьте в четвер на сесію міської ради .Бити по клаві це одне а сказати відверто в очі бракує сміливості .
17 Лютого 2018, 18:16
ВИ САМІ ВИБРАЛИ ТИХ ДЕПУТАТІВ. ТО ТЕПЕР НЕ НАРІКАЙТЕ.
17 Лютого 2018, 18:18
МЕР - ПОРЯДНА ЛЮДИНА!!!!!! ДОПОМАГАЙТЕ ЙОМУ..А НЕ СРІТЬ!!!!
17 Лютого 2018, 18:34
колеса поспускати тай хай стоїть далі.
17 Лютого 2018, 18:50
А в міській раді половина майданівців
17 Лютого 2018, 18:52
До чого тут мер, що вибрали те і маєте. Якась дурня в усьому звинувачувати мера, то липу обрізали, то сірко насрав......
17 Лютого 2018, 18:53
Я втакі гадюшникі не хожу, він просто готовий бігав по дорозі.
17 Лютого 2018, 18:56
На все є свій час
17 Лютого 2018, 19:02
Там точно не написано що депутати маю паркувати свої авто на зупинках.
17 Лютого 2018, 19:13
кого вибрали того і маєтe, дурних самооборонців, а там одні відброски суспільства
17 Лютого 2018, 19:20
навчись лічити від трьох та далі, і тьки після того, можливо, будеш визначати людей хто вони
17 Лютого 2018, 19:21
А хто тут звинувачує мера
17 Лютого 2018, 20:00
хіба про це варто писати
17 Лютого 2018, 20:20
На 29 сесії райради прийняли рішеня про червоно-чорний прапор героїв УПА.Ви що не читали????Можливо патрапчик зайшов в "КВАДРАТ" повідомити всім відвідувачам цю радісну новину. P.S. Можливо дійсно ...навіть в далекому Гондурасі замайорить цей прапор....а рішеня приймуть на трицятій сесії районної ради депутатів.
17 Лютого 2018, 20:23
В міській раді є нормальні люди, а якщо депутати вміють заробляти гроші, то неозначає що вони х.....ві.
17 Лютого 2018, 20:30
Не смішіть
17 Лютого 2018, 20:38
В тому наша біда що в депутати лізуть баригі. А що барига може зробити для міста, крім того що заробити собі бабла.
17 Лютого 2018, 21:50
Потрапелюк ніякого відношення до сесії райради немає відношення, бо він депутат місцевої ради)))))
17 Лютого 2018, 22:56
Головне, щоб десь в далекому Гондурасі ....замайорів червоно-чорний прапор
17 Лютого 2018, 23:07
Чого ви до Потрапелюка вцепились? Нормальна людина.
17 Лютого 2018, 23:32
да він нормальний пацан .от якби Безверхий припаркувався редакція навіть не написала б
18 Лютого 2018, 00:46
А чому редактори ненапишуть про Безверхого?
18 Лютого 2018, 00:55
Хто знає причину відсутності коментарів від СИНЬО-ЖОВТОГО БУРЯКА і таємничого Василя Т. ?
18 Лютого 2018, 01:32
А Потрапу дозволено все...ви цього незнали.як були в райцентрі не наші мєнти і його зупинили то він набрав наших з ними переговорили і його відпустили.а він з іхідною улибкою поїхав.ганьба...
18 Лютого 2018, 01:33
А коли в тебе був останній секс? Може б ти краще пот-ся пішов? Чи ти коментами своїми тупими себе до оргазму доводиш?
18 Лютого 2018, 02:16
Вчора тебе чпокав.ти шо зовсім буха була?
18 Лютого 2018, 02:18
А ти такий тямущий. Кожен судить по собі.
18 Лютого 2018, 02:34
Невже крім моєї кожаної флейти ти ще чиюсь продуваєш ???
18 Лютого 2018, 02:45
Це яким моральним уродом треба бути, щоб таке писати? Шкода, що народитися людиною ще не означає нею бути! Дай Бог, щоб ви це коли-небуть зрозуміли!!!
18 Лютого 2018, 11:41
Це погано що ти сам дешевший за свої носкі.
18 Лютого 2018, 12:38
А я голосував за Потрапа....
18 Лютого 2018, 14:28
Чого вчепились до Потрапелюка? Всі такі правильні, все по закону робите, ніхто нікого не ображає, тільки тут і можете щось написати.
18 Лютого 2018, 15:41
А нелЯ знаэ. Чого палися...
18 Лютого 2018, 15:58
а хто такий Потрап .барига який тусить в кабаках з такими самими і хизуються фотками.вони царі жизні.а де самооборона дивиться на безпрєдєл.хай патролюють місто
18 Лютого 2018, 16:00
Він ще паркується біля стадіону тіпа на міні футбол приїхав, а сам в бублика бухає дешеве бухло. От лосятина розвелась...
18 Лютого 2018, 17:47
Ваш сайт лайно, разом з коментаторами, новини убогі та й годі...
18 Лютого 2018, 17:47
Ваш сайт лайно, разом з коментаторами, новини убогі та й годі...
18 Лютого 2018, 20:12
СТО ПУДОВО САЙТ СРАКА І ГЛИБОКА ДУПА І ЇЇ МОДЕРАТОРША ЧМОШКААААА
18 Лютого 2018, 22:25
Ну чо ти завівся облажався з ким не буває. Будь простіший і не бухай....
19 Лютого 2018, 01:24
Вирішили американці чукчі ще одну "ізвіліну" в мозок добавити.Добавили.Прокинувся чукча після наркозу,взяв в одну руку прапор партії "свобода",взяв в другу руку гребінця,розчесав волосся,подивився в дзеркало і каже:"ти диви який я гарний хлопець став"
19 Лютого 2018, 06:15
Самооборона та е піту одні
19 Лютого 2018, 10:57
побачем реакцію міськ ради і мера, яке рішення приймуть по даному горе депутату.
19 Лютого 2018, 19:12
Просто палити такі авто, будуть думати де ставити. І буде порядок. І заголовок статті буде інший...ЗГОРІЛО АВТО ПРИПОРКОВАНЕ НА АВТОБУСНІЙ ЗУПИНЦІ...цікаво чи ще хтось рішився так припаркуватись.
19 Лютого 2018, 20:47
УБОГІ ВИ ВСІ...
19 Лютого 2018, 20:47
УБОГІ ВИ ВСІ...
19 Лютого 2018, 21:38
Слухай ,моржовий, ти чого обзиваєш людей?йди моржуй
19 Лютого 2018, 23:04
ЯЖ КАЖУ У Б О Г І......!!!!!!!!