Депутати райради обирали директора Рожищенського БДТ

15 Лютого 2018, 23:20
10195

Депутати районної ради обирали директора Рожищенського БДТ.

У четвер, 15 лютого, під час двадцять дев'ятої позачергової сесії Рожищенської районної ради сьомого скликання, депутати слухали питання «Про призначення на посаду директора КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості». 

Заяви про бажання очолити Рожищенський БДТ написали дві особи - Тарас Войтович та Марія Кметюк.

Кандидати виступили перед депутатами з короткими промовами, ознайомили зі своєю професійною діяльністю та поділилися власним баченням розвитку Будинку дитячої творчості.

3


Зазначимо, що призначення директора КЗ «Рожищенський будинок дитячої творчості» відбудеться шляхом таємного обрання його кандидатури депутатами Рожищенської районної ради під час сесійного засідання. 

Тому, з метою підрахунку голосів було утворено лічильну комісію у складі депутатів Петра Козака (голова лічильної комісії), Володимира Потапчука (заступник голови лічильної комісії), Оксани Філіпчук (секретар), Олександра Нікончука та Сергія Сосовського. Після короткої перерви, члени комісії продемонстрували депутатам зразок бюлетеня та опечатану скриньку для голосування.

У таємному голосуванні взяли участь 29 депутатів райради з 31. Після підрахунку голосів стало відомо, що жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів. За Марію Кметюк віддали свій голос 16 депутатів, а за Тараса Войтовича - 8. 



Коментарі
16 Лютого 2018, 01:46
Тарасик поганий кандидат))
16 Лютого 2018, 02:05
Тарас якраз таки нормальний кандидат. Йому подобається ця робота, він наділений організаторськими здібностями, він вміє, знає, може. Кметюк Марія дуже погана кандидатура на цю посаду. А така кількість голосів обумовлена депутатством чоловіка.
16 Лютого 2018, 09:03
Це робота для Тараса
16 Лютого 2018, 09:26
Це якраз робота для Войтовича! Це ж любому видно було! І концерти останні були проведенні на гарному рівні! На жаль, не завжди добре поступають наші активісти! Ви поставили БДТ за крок до прірви! І Це 100%. Дуже прикро, що керуючись власними амбіціями "вершити" долі, ви не думаєте про суспільно корисну справу! Віддати таку махіну як БДТ в руки незнати кому, то треба "довго думати". Єдиний вихід якщо Михалевич все-таки передумає та подасть заяву на директора. Інакше з БДТ буде те саме що й з культури.
16 Лютого 2018, 09:33
Музика з Матвійчуком закукловодилися. І як не встидно- всі ж все бачать. Не дивлячись на очевидну різницю( яку було видно з виступів) вони зливають голоси для укропа за явно слабшого кандидата. Ніхто, насправді, не задумується про установу. Ні про одну. Всі кадрові рішення в інтригах і договорняках. Бридота
16 Лютого 2018, 09:34
Неочікувано! Сподівались що Тарас буде директором БДТ! Він би впорався з цим! А В Марійки кишка тонка, але в тихому болоті як то кажуть... ну тримайтесь шановні БДТ!
16 Лютого 2018, 10:08
тарасик добре бубнить але як керівник він вже себе показав з негативної сторони на всіх посадах
16 Лютого 2018, 10:15
Що ви мелете. До чого тут Музика і Матвійчук. Вивчили два прізвища і ліпите їх куди попало. Голосували всі депутати райради. І жоден з кандидатів не набрав достатньої кількості голосів. Проти Тараса видно спрацював минулий негативний досвід, хоча керівником БДТ він був би хорошим.
16 Лютого 2018, 10:38
Час іде. Змінюється світ, змінюємося й ми. Кожна людина може кардинально змінити свої погляди на життя. Батько 3 дітей, людина, яку поважають і підтримують в колективі, розумний, креативний з великими організаторськими здібностями, що ще треба. Не пишіть гидоти, краще загляньте у свою душу, чи все там як треба, може то проста "зелена жаба", або "хоч не з"їм, то понадкушую".
16 Лютого 2018, 10:45
Не дай бог, щоб була Кметюх. Це така "ГНИЛА ЛЮДИНА". Хай її чоловік менше бігає в держадміністрацію замовляє за неї слово. Краще хай приймає хворих дітей , а то там хворих дітей і дітей здорових, які прийшли на прививку оглядає один лікар Шкуро, а Орест ходить руки в брюки. Гнати його треба з його посади на , що тільки дивиться Редзій.
16 Лютого 2018, 11:12
Написано з гарячки. Не відомо що там "всі ж все бачать" , але те, що написали ви - явно вам вважається.
16 Лютого 2018, 11:22
Так так тарас ГАААААААрний керівник. Ну ну .. Людина з ниськими моральними якостями яка на керівних посадах себе так гарно показала скрізь . У всій красі та по всіх розважальних закладах. Позорище це і знов в керівники щоб БДТ перетворити в помийну яму. Схаменіться там ж ваші діти і довірити такому керівнику. Концерти так це можливо і його ось і нехай працює художнім керівником . Керівник дитячого закладу повинен буди людиною з високими моральними та етичними якостями. А горбатого тільви самі знаєте що виправляє.
16 Лютого 2018, 11:38
Тараса
16 Лютого 2018, 11:38
Тараса
16 Лютого 2018, 11:38
Тарас чудовий організатор і керівник.БДТ процвітає при ньому
16 Лютого 2018, 12:02
Це точно Войтович себе показав з негативної сторони.... Як ви думаєте робити дороги до себе та інше за державні кошти то це нормально?! Люди не дурні все бачать і все знають..... МОЛОДЦІ ДЕПОТАТИ!!!!! ТАК ТРИМАТИ!!!!!!
16 Лютого 2018, 12:10
Мої діти сміються з вічно п'яного Тараса. Яке БДТ???
16 Лютого 2018, 12:44
На Тарасика нагнали достатньо, а зараз почнеться і по Кметюках. А чи готові вони це витримати? Хай Орест розкаже як він прямо на робочому місці торгує своім пацієнтам біодобавкам, хай розкаже як одинока бабця яка в нього лікувалася переписала на його свою квартиру, і за пару днів чомусь померла. Видно таке лікування. Хай розкажуть де в них взялася квартира в гуртожитку і чия вона тепер, хай розкажуть як дочка Іра, яка до речі вийшла заміж за свого двойорідного брата, не могла на жодне відділення вступити в педучилище. А головне хай Марія розкаже як до неі ставляться в колективі де вона хоче бути директором. Хай розкажуть...
16 Лютого 2018, 12:47
Бдт процвітає за Тараса???? Де процвітає???? Він ще не очолює. Люди, схаменіться!!! Ми обираємо керівника дитячої установи! Це повинна бути людина з нормальним, а не "зальотним" досвідом роботи в такій установі. БДТ - це така махіна, де прекрасно налагоджена робота попереднім керівником. Тепер головне її не розвалити!!!!
16 Лютого 2018, 12:57
Тарас видно ше не поняв шо це помста. Помста Анатолія Матвійчука старому Войтовичу. Він ще й Тарасовим дітям буде мститися, бо така він людина. А в очі мабуть посміхається як і всім. Помста за те, що не став свого часу головою РДА. Він ше ніколи не був першим керівником, а завжди в замах. При першій нагоді він так поступить і з Музикою.
16 Лютого 2018, 13:02
Тарас то не очолює колекти, але ми в БДТ дуже оживились з його приходом. Колектив його підтримує, а не Марійку. Ми ж бачимо, що з ним нам буде краще і цікавіше.
16 Лютого 2018, 13:23
Мабуть довго думали, щоб таке видати. А ваші зусилля посварити людей видно неозброєним оком, правда всі вони марні...
16 Лютого 2018, 13:35
регіоналу і п’яниці Тарасу Войтовичу!
16 Лютого 2018, 13:36
Шевченко може виграти
16 Лютого 2018, 13:43
Воно то видно як ви там оживились... неозброєним оком видно :(
16 Лютого 2018, 14:31
Може то собі вернутися і стати керівником
16 Лютого 2018, 14:31
Може то собі вернутися і стати керівником
16 Лютого 2018, 14:44
Колектив чекає ТАРАСА
16 Лютого 2018, 14:48
Не вибирайте кращих з гірших. .Добре що депутати так проголосували. І при чому тут чоловік Кметюк ,ще всю родину згадайте від сьомого коліна.Оцінюйте самих людей ,по їхніх справах і Войтовича теж, а то не знаєте ,кого ще причепити.
16 Лютого 2018, 14:57
так от Тарас якраз по творчості профі. а марія просто вчителька
16 Лютого 2018, 15:12
згадались 90 роки.якТарас організовував квк .як з сестрою проводили масові заходи у місті.я від нього у захваті як профі.а пють всі тільки депутати ховаються.чула розповідь.як господар мальованки розбив носика Шварцкопу а він був пяний з дівками сумнівної поведінки.хотів там покерувати .алеВітька молодець .про це мовчите
16 Лютого 2018, 15:23
А якому саме Шварцкопу?
16 Лютого 2018, 15:30
той що був одружений з Кучірко
16 Лютого 2018, 15:31
Олегу
16 Лютого 2018, 16:23
Всі добре знають ,що це робота укропа гріши. Шкода що Тарас непройшов.
16 Лютого 2018, 16:43
Гріша розкозиряв укропівськм баблом. Хоча кажуть шо мав прикарманити ці гроші, але коли зтикнувся з тим шо депутати не знають хто така Кметючка то мусив декому закрити рота копійкою
16 Лютого 2018, 17:20
Кметючка звітувала про роботу БДТ тільки не про свою. Що зробила, кого навчила.. не могла розказати все читала з листка. А після Наталки Патійчук і Тарас і Кмеючка дуже , дуже слабенько виглядали.
16 Лютого 2018, 17:49
Хто відбілює Тараса? Кілька людей, в тому числі і сам себе Тарас. Це легко перевірити. <br/>В основному дописи йдуть з пяти IP-адрес, дві з яких з міста Луцьк і три з Рожищ. <br/>З періодичною циклічністю.<br/>З 34 депутатів районної ради (з загальної кількості), а з 31 присутнього в сесійній залі свої голоси за цього ВЕЛИКОГО фахівця і &quot;порядного&quot; чоловіка, батька 3-х дітей свої голоси віддали...8!<br/>&quot;8&quot; у Войтовича і &quot;16&quot; у Кметюк!!! У два рази, РІВНО У ДВА РАЗИ БІЛЬШЕ!!!<br/>Вам, захисники Тараса Володимировича, це про щось говорить???
16 Лютого 2018, 18:04
Хто відбілює Тараса? Кілька людей, в тому числі і сам себе Тарас. Це легко перевірити. <br/>В основному дописи йдуть з пяти IP-адрес, дві з яких з міста Луцьк і три з Рожищ. <br/>З періодичною циклічністю.<br/>З 34 депутатів районної ради (з загальної кількості), а з 31 присутнього в сесійній залі свої голоси за цього ВЕЛИКОГО фахівця і &quot;порядного&quot; чоловіка, батька 3-х дітей свої голоси віддали...8 депутатів!<br/>&quot;8&quot; у Войтовича і &quot;16&quot; у Кметюк!!! У два рази, РІВНО У ДВА РАЗИ БІЛЬШЕ!!!<br/>Вам, захисники Тараса Володимировича, це про щось говорить???<br/>Трішечки більше, ніж четверта частина від усього депутатського корпусу.<br/>За кого ви маєте людей, кажучи, що при Тарасові БДТ буде процвітати?<br/>В якому плані процвітати? В плані пянства? В палні загулів?<br/>Креативний, організатор... Організатор креативних пянок, це так.<br/>Тут &quot;Юлія&quot; згадувала КВК... А так, дійсно, треба згадати! <br/>Колись у &quot;Консуелло&quot; Тарас організував... СТРЕПТИЗ! Це нонсенс, верх цинізму і це тоді тягнуло на кримінал... В результаті Тараса татко відмазав, а постраждав тільки Петро Черевиков.<br/>Таку діяльність директора БДТ мають бачити діти?<br/>На рахунок трьох дітей... З пяної розповіді нашого героя сучасності третя дитина (ДАЙ БОЖЕ ЇЙ ЗДОРОВЯ!!!) зявилась на світ тому, що тоді списувалась частина МОЛОДІЖНОГО кредиту.<br/>&quot;Хтось&quot; грозився оприлюднити ВЕСЬ список ОТРИМУВАЧІВ цього кредиту - де цей список??? Оприлюдніть, хочемо знати, хто ж ОБРАНИЙ???!!!<br/>Люди, схаменіться, ніяким чином Тараса не можна допускати до керівних посад, це у них, вихідців з Козлинич в крові - керувати, пофіг як, але керувати! Нехай їдуть у свій рідний Ковельський район і там керують. Татко ж колись на всю область озвучив, що для нього рідний Ковельський і аж ніяк не Рожищенський район.<br/>Тарасе, май чоловічу гідність - не суйся через людські осуди. Ти уже чоловік у віці і маєш хоча б раз у житті поступити порядно...<br/>Ми, депутати, тебе не пропустимо, не сподівайся!!!
16 Лютого 2018, 19:05
скажіть а хто та пані в шубі .що голосує на фото цікаво де так заробити на шубку .
16 Лютого 2018, 19:10
Прочитала всі тексти і стало соромно за молодих людей, які не знають української мови.
16 Лютого 2018, 19:17
А хіба це не ХВЕДЧАЧКА В ШУБІ???
16 Лютого 2018, 20:10
Так,саме хвидчачка.а шубку на зарплату&quot;чесно зароблену&quot;купила.
16 Лютого 2018, 22:36
мабуть копілку розбила на шубку.на таку тільки чесно можна заробити
17 Лютого 2018, 00:53
Хто це так ненароком хоче на Хведчачку мову перевести? Нормальна шуба.
17 Лютого 2018, 01:13
Затямте, чіпляючи ярлик &quot;регіоналка&quot; Тетяні Новосад, ви мали б перед цим ще поставити клеймо &quot;бютівка&quot; - вона там теж була, раніше, а також причіпити &quot;ударівка&quot; - вона сьогодні там.<br/>Вона така ж по політичних переконаннях як і Тарас Войтович, як і Віра Шварцкоп, як і Вадим Зінгель, як і Анатолій Матвійчук... Це все політичні повії - де користь - там вони! Вони пройшли кілька партій і від виборів до виборів міняють партійні кольори...<br/>Ми усі читали віршовані шедеври Антоніни Клімчук про Тетяну Новосад. Гидко. Вдвічі гидко стає від того, що це написала жінка, яка намагається навязати усім свій образ страждальниці, борчині за правду...<br/>Ще більше гидко від того, коли уявиш яка масна голова у Антоніни... а ми ж живемо уже у 21 столітті - мило, шампунь у вільному доступі...<br/>І наостанок - до представників ВО &quot;Свобода&quot;. Ви хочете позвільняти усіх, хто був дотичний до регіоналів....<br/>Як бути з тим, що екс-перший заступник голови РДА Сергій Шевчук працює у Володимира Безверхого, якого регіонали у 2010 році висували кандидатом у депутати до Волинської обласної ради і лише шляхом маніпуляцій, підкупів, фальсифікацій Володимир Войтович &quot;ВИРВАВ&quot; перемогу у Безверхого... Може, Свободівці, треба звільнити Безверхого???
17 Лютого 2018, 01:30
саме свобода, членом якої була новосад тетяна дала їй путівку в життя
17 Лютого 2018, 01:32
То яка вона регіоналка???<br/>Може досить спекулювати?<br/>Кістяк ригів в районі - серйозні хлопи, ломом підперезані.
17 Лютого 2018, 01:37
А тебе бачу жаба давить. Сидиш собі тихесенько і заздриш іншим. Хай як там не є , але в цих всіх людей життя цікаве. А ти сидиш зі сторони наблюдаєш і боїшся слово сказати. От тільки анонімно написати й можеш.
17 Лютого 2018, 01:38
пишеш повністю своє прізвище, імя та по батькові)))
17 Лютого 2018, 09:04
Хведчак Леонід Павлович
17 Лютого 2018, 10:16
Робота БДТ не стала гіршою, як не стало директора, адже там працюють професіонали своєї справи. І не важливо, хто прийде до керівництва, люди від цього не почнуть працювати по іншому.
17 Лютого 2018, 10:29
Я всіх не знаю, бо то буде людей з 30, але деякі прізвища скажу хто брав молодіжний кредит. Це працівники районной ради. Анатолій Матвійчук оформив на дочку, Андрій Музика на жінку, Олександр Івашин на себе. Аще Мирослав Максимюк з першой школи. Такшо крепко не гавкайте бо в самих рильце в пушку
17 Лютого 2018, 11:07
Чоловік 30 - то забагато, стільки часу не існує програма, а кошти дають раз у рік.
17 Лютого 2018, 15:20
Мілко плаваєте в темі... &quot;Молодіжний кредит&quot; взяли до 10 людей в нашому районі. Не можу зрозуміти ваших претензій, ну взяли кредит - це ж не &quot;халява&quot; його віддавати треба. Та з рештою Вам хто не дає? Документи в руки і вперед...
18 Лютого 2018, 00:38
жога, апять за старе взявся? дивись мені.. повириваю ноги!
18 Лютого 2018, 02:31
Виривалка в тебе ще не виросла...
18 Лютого 2018, 21:32
Я взагалі не розумію, чому депутати мають робити такий вирішальний крок? Для вибору керівника потрібно знати думку колективу, адже саме з тими людьми керівнику працювати у майбутньому.
18 Лютого 2018, 22:37
Колективчик не проти бахнути водяри на святечко в сауні і при нормальному директорі того не особо да зробиш а от з войтовичом як то кажуть буде ***гуляй, балдей , рожай детей*** <br/>Хай сидить той жирний дома а краще в спортзалі а то розвалить шо є.....
19 Лютого 2018, 00:41
Нормальний керівник і святечко в сауні повинен вміти організувати...не все ж працювати. Відпочивати теж треба вміти.
21 Лютого 2018, 21:29
Не вийшло подарунку до дня народження як це було у 2012 році)))<br/>Що, свиня жирна, прокол? <br/>Ой, прикол з твого проколу!<br/>Це тобі, Тарасе, не голяка з Оксаною...)